Fame MMA gala youtuberów

Mama Laluny to kawał babki.



:lol: Całe życie nie będę mógł ze śmiechu, że ktoś przeżywa oglądanie bitki około 30 minutowej.

Koleś go dobrze wyjaśnił , choć sam też oglądam PN , to czym to się różni ? Niczym.


razem z moją oglądamy królowe życia głównie dla matki Laluny, ona jest przechuj, mnie to przypomina crazy froga
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Stawiałem na Szeliego z Parke , ale teraz trochę wątpliwości bo tylko 1 runda w boksie , a 2 w MMA. Myślicie, że Szeliga bezproblemowo będzie obalony w tych 2 rundach , bo na moje Parke na 99 procent pójdzie po nogi , chyba że Szeli go ustrzeli w 1 bokserskiej :cool:
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Stawiałem na Szeliego z Parke , ale teraz trochę wątpliwości bo tylko 1 runda w boksie , a 2 w MMA. Myślicie, że Szeliga bezproblemowo będzie obalony w tych 2 rundach , bo na moje Parke na 99 procent pójdzie po nogi , chyba że Szeli go ustrzeli w 1 bokserskiej :cool:
mnie co prawda o zdanie nie pytałeś xd, ale wypowiem się, bo mogę

jeżeli Parke da się tak ustrzelić, jak jego poprzednicy, to znaczy, że naprawdę jest idiotą - każdy kto widział dwie ostatnie wygrane Szeligi powinien wiedzieć co robić, a czego nie robić - imo Parke go zrobi na luzie, unikając zbytniej konfrontacji w pierwszej rundzie
 
mnie co prawda o zdanie nie pytałeś xd, ale wypowiem się, bo mogę

jeżeli Parke da się tak ustrzelić, jak jego poprzednicy, to znaczy, że naprawdę jest idiotą - każdy kto widział dwie ostatnie wygrane Szeligi powinien wiedzieć co robić, a czego nie robić - imo Parke go zrobi na luzie, unikając zbytniej konfrontacji w pierwszej rundzie

Ale to jest klatka rzymska ,weź tu uniknij konfrontacji ;)
 
Ale to jest klatka rzymska ,weź tu uniknij konfrontacji ;)
o chuj totalnie zapomniałem

no to myślę, że jest duża szansa, że Szeli upierdoli Normana w pierwszej rundzie i do rund MMA nie dojdzie

klatka rzymska, Szeli dużo silniejszy, już w walce z Popkiem było widać, jak łatwo jest przesunąć Normana cięższym ciosem
 
@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ej kim jest ten gościu. Serio go nie pamietam.




To jest dopiero łeb do interesów.:cool:


To jest miejski drwal, dobrze ze go wyjebali bo bawił się w zapaśnika i stypił na konferencjach. Tfu na typa.
Ej tak off topic to patrząc na wyświetlenia najlepszej polskiej dziennikarki to chyba żałuje ze odeszła z tv reklama xD
Teraz jej tez nie było na fame, ciekawe czy dostała zakaz od federacji czy jest jakiś inny powód.
2FF397B3-95D7-4235-896C-F74B849C86C1.jpeg
 
 
Eee takie afery, to nie afery.


Tak się składa że właśnie dziś wrzuciłem do innego działu dziennikarza muzycznego który pyta swojego gościa czy użylby w swoim towarzystwie , słowa Murzyn , a Muran nie to , że go użył to jeszcze dobrze wiadomo w jakim kontekście :lol: Jestem pewny, że jakby Ośrodek monitorowania to odkrył to byłaby mega afera :cool:

 
Wiadomo że HL ma tylko 2 gale , ale Fame trochę lepiej to rozgrywa jednak. Sam to widzę po sobie gdzie konfe HL2 totalnie olałem , a F14 zatrzymało mnie Muranami, Laluną czy Szeligą.

HL powinien zrozumieć, że jedna Brodnicka to za mało. I dlatego konfowo dla mnie Fame jest 100 razy lepszy


Legenda Fame powróci ??!!!

 
Właśnie nie wiem, pewnie jakiś ziomek Amadeusza bo nawet nie zareagował jak ten nazwa queen kurwa :lol:
też mnie to zdziwiło, wybiórcza rycerskość Amadiego - bez kilkunastu kamer, to nie ma nawet co na ziomka napluć

btw byku zmieniasz avatar i już mam problem z rozpoznaniem czy to na pewno Ty ;d
 
Za parę minut konfa F14 wbije najszybsze 2 miliony w historii w zaledwie 2/3 dni.

Dla porównania konferencja Masvidal vs Convigton na kanale UFC, która odbyła się miesiąc temu do tej pory ma 1 mln 600 tysięcy

:penn::frankapprove:
 
Back
Top