Fame MMA gala youtuberów

Namieszali ostro, temat się kręci więc przypomnijmy najważniejszą walkę w historii organizacji FAME MMA


FAME MMA, a tu box kurwa
Jackie-Chan-WTF-258x150@2x.jpg
 
ciekawe jak szybko reszta portali dedykowanych mma -- poza mma.pl -- przeprosi się z fame mma i zacznie przeprowadzać wywiady z "zawodnikami" i szefostwem fame mma. Pewnie będzie takie samo przymilanie jak do duetu K&L.

Panie dziennikarki będą się perliście uśmiechać w wywiadach, eksponując świeżo zrobione pazurki, a panowie żurnaliści baczyć na to, by ich czapeczki aby się nie zakurzyły przed nagraniem.

I nastanie wielka miłość. Bo business is business. Tudzież business as usual.
 
ciekawe jak szybko reszta portali dedykowanych mma -- poza mma.pl -- przeprosi się z fame mma i zacznie przeprowadzać wywiady z "zawodnikami" i szefostwem fame mma. Pewnie będzie takie samo przymilanie jak do duetu K&L.

Panie dziennikarki będą się perliście uśmiechać w wywiadach, eksponując świeżo zrobione pazurki, a panowie żurnaliści baczyć na to, by ich czapeczki aby się nie zakurzyły przed nagraniem.

I nastanie wielka miłość. Bo business is business. Tudzież business as usual.
Moim zdaniem to byl dobry ruch ze strony konkurencji, prawda jest taka ze bija sie w formule mma wiec dlaczego by o tym nie pisac ?
MMAROCKS wrzuca czasami jakies durne newsy na ktore nikt nie wchodzi typu
Sport od kuchni", czyli Michał Materla gotuje z Grzegorzem Smolnym
zamiast napisac cos o famemma ktore naprawde budzi zainteresowanie. Jezeli chca zarabiac to niech pisza o rzeczach ktore przyciagaja ludzi, konkurencja zrobila dobry krok a jak bedzie fame mma 10 to dopiero wtedy sie rocksi obudzą lol
 
Marcin uważa, że walki prawdziwych sportowców nie powinny być mieszane z freak fightami, dlatego cieszy się, że powstała organizacja stricte z freakami. A Brodnicka z tym lysym daja przyklask xd

JAPIERDOLE, cZuuubYyy


Przecież to jest początek końca. Ilość freakow przez takie coś tylko się podniesie i to wlasnie na tych galach typowo majacych prezentowac sport.


Brawo kurwa , mma.pl i ten drugi kanal youtube co robicie z nimi wywiady. Jebane bendzwaly, dla wyświetleń nawet skruszone gowno byscie nochem wciagali.
 
Marcin uważa, że walki prawdziwych sportowców nie powinny być mieszane z freak fightami, dlatego cieszy się, że powstała organizacja stricte z freakami. A Brodnicka z tym lysym daja przyklask xd

JAPIERDOLE, cZuuubYyy


Przecież to jest początek końca. Ilość freakow przez takie coś tylko się podniesie i to wlasnie na tych galach typowo majacych prezentowac sport.


Brawo kurwa , mma.pl i ten drugi kanal youtube co robicie z nimi wywiady. Jebane bendzwaly, dla wyświetleń nawet skruszone gowno byscie nochem wciagali.
przestań hejtować i kup PPV
 
Tak BTW przecież z tym FAME MMA trafili w żyłę złota. Wyreżyserowane konferencje, aby nakręcić ludzi do oglądania i do tego z aktorami którzy są z kamerą oswojeni. No kurwa, ludzie kochani oni działają jak WWE. Tworzą scenariusze konfliktów i rozwiązują je w klatce. Nie musisz znać tych pajaców, ale i tak zerkniesz czy ten z łychą na konfie po bucie na klate zniknie jak kitowiec albo czy niedorozwinięty chłop z wagą ok 150kg przejebie może z jakimś małolatem. Wejdzie młody kalesoniarz na youtuba, zobaczy zapowiedź Materla vs. Janikowski a potem Magical vs. Rafonix (w domyśle nie znając żadnego) to i tak wybierze ten drugi pojedynek bo w nim jest historia a "fighterzy" wyglądają jak jego ziomki z osiedla. Dopóki dalej będą dobierać pary z konfliktami w prawdziwym życiu lub tworzyć je na konferencjach dla widzów (swoją drogą zajebiście to wymyślili z tym prowokującym podstawionym dziennikarzem) to wróżę im w chuj gal. Ja bym im wręczył Gazelę Biznesu za 2018 rok.
 
Ja jestem wielkim przeciwnikiem tej gali, bo to jest czysta patologia, dla mnie to zawsze było i jest - niszczenie mma, z tego względu, że później się kojarzy dyscyplinę właśnie z takimi tworami jak SREJM... Smutny obraz jest taki, że wczoraj chyba 70k ludzi było na tej konferencji, a jak się na to patrzyło to jakby "kopiuj wklej" WWE ;) I już z tego co widzę tworzy się kolejne "historie konfliktowe", aby zapewnić coś na kolejne gale...Rozrywka dla ludzi z niskim iq/gimbozjebów czy innych turbocymbałów, ale liczą się "liczby", a tutaj patrząc to niestety można wysnuć jeden wniosek, że póki co zjadają wszystkich...Wymyślą kolejne chwytliwe głupoty, a tak będą sobie jechali :D Różal myślę, że jest dla tego - łatwy pieniążek, można się pośmiać, a przy okazji dopiec krs1 ;) Ogólnie smutne, śmieszne i zarazem żałosne...
 
Ja nie wiem czy bardziej się rozwiną czy zwiną mandżur po drugiej gali, ale ten twór, to bardzo ciekawy materiał do badań dla socjologów.
1509683165_bvuj5g_600.jpg
Nabiera nowgo znaczenia.

Tu raczej nie ma większej filozofii, ta organizacją to taki Popek pośród innych organizacji MMA i na gimbusach będą trzepać hajs w opór, PPV za 15 zł to jeden SMS Brajana z telefonu matki i jazda. Jeszcze powinni donejty głosowe uruchomić to by byli ustawieni do końca życia.

Główny target to dzieci jutuba, ale ja jako koneser wytrawnego humoru i postaci typu bonus bgc, Tiger bonzo czy Kononowicz i Major też chętnie popatrze.
 
Najbardziej w tym wszystkim bawi mnie ta hipokryzja. My mozemy robic walki freakow ale wy juz nie. Portale o tematyce MMA o popkach czy innych aktorach newsy wrzucaja ale famemma sie brzydza.
Czy famemma to patologia? Mysle, ze tak. Ale kto nie lubi ogladac walki zuli czy innych glupot?
 
Właśnie to jest to, że i tak oglądam - jak rekin lujojad rzuca stołem, czy inny udaję spedaloną wersję Conora...

...I jak tu ktoś już wspomniał w tej federacji, każdy może być mistrzem :D
 
'Sprzedajne portale w polskim mma, czyli promowanie Popka, Hardkorowego Koksa czy Erko Juna jest w porządku
KSW za to płaci, ale już pisanie o gali youtuberów jest zakazane, no bo przecież to nie jest sport.'

Fame MMA jest wydarzeniem typu freak fight

FAME MMA trafili w żyłę złota.

:goddamnright:
 
Tak BTW przecież z tym FAME MMA trafili w żyłę złota. Wyreżyserowane konferencje, aby nakręcić ludzi do oglądania i do tego z aktorami którzy są z kamerą oswojeni. No kurwa, ludzie kochani oni działają jak WWE. Tworzą scenariusze konfliktów i rozwiązują je w klatce. Nie musisz znać tych pajaców, ale i tak zerkniesz czy ten z łychą na konfie po bucie na klate zniknie jak kitowiec albo czy niedorozwinięty chłop z wagą ok 150kg przejebie może z jakimś małolatem. Wejdzie młody kalesoniarz na youtuba, zobaczy zapowiedź Materla vs. Janikowski a potem Magical vs. Rafonix (w domyśle nie znając żadnego) to i tak wybierze ten drugi pojedynek bo w nim jest historia a "fighterzy" wyglądają jak jego ziomki z osiedla. Dopóki dalej będą dobierać pary z konfliktami w prawdziwym życiu lub tworzyć je na konferencjach dla widzów (swoją drogą zajebiście to wymyślili z tym prowokującym podstawionym dziennikarzem) to wróżę im w chuj gal. Ja bym im wręczył Gazelę Biznesu za 2018 rok.



Nie rozumiesz. Z biznesowego punktu widzenia to jest gienialne. Tak głupie i proste, że aż genialne. Tylko, gdzie to zaprowadzi nasze ukochane mma w Polsce. Nwm chodź się domyślam
 
Kij w dupe z tymi baranami, są dorośli. Przynajmniej na ciele, wątpię, że na umyśle. Tylko mnie zastanawia co bedzie z młodzieży, która wychowuje się na takim czymś. Mam w rodzinie pełno takich młokosów. Z siostrą łatwo bo to kontroluje, ale mam dwóch kuzynów. 6 i 9 lat

Bylem u nich wczoraj. Siedze chwile, gramy na ps4. Za chwilę się dowiaduje, że DanielMagical napierdalaja się z Rafonixem. Ten 9 wbija i mówi, że za kasę z komunii kupił sobie czapke i bluze Gucciego xd. Jeden zaczął nagrywać już live i idzie w to. To jest wersja skrócona bo trzeba by to po prostu zobaczyć.
 
Back
Top