Fame MMA gala youtuberów

Widzieliście jak Ztrolowany się przestraszył kiedy Bonus wywrócił stół? Bonus to mistrz wojny psychologicznej. Wszedł Ztrolowanemu do głowy.
 
42776260_245659066097443_8671188484112777216_n.png


:damjan:
 
Kurwa oglądalność mega, awanturki, Bonus BGC, Różal na mikrofonie, hahaha KSW się spoci koncertowo, a to dopiero początek
Pierwszoligowe cymbały internetowe skończą im się za jakieś max dwie gale. Lub wcześniej komuś z nich stanie się większa krzywda i pozamykają to wszystko w pizdu.
 
Pierwszoligowe cymbały internetowe skończą im się za jakieś max dwie gale. Lub wcześniej komuś z nich stanie się większa krzywda i pozamykają to wszystko w pizdu.

Zobaczymy co będzie jak zarobią tyle kwitu, że będą mogli wyłożyć gaże na poziomie KSW. Pozbierają emerytów rozpoznawalnych sportowo, pomieszają ich z tymi ich freakami, opcji jest sporo. To naprawdę można fajnie rozegrać.
 
Widać że oglądał konfy UFC i brał przykład z Conora
Nie tylko on. :D Adrian Polak wszedł chodem Conora, nogi na stół, flaszeczka, ma ktoś szklanki? A na koniec się wypierdolił szarżując na swojego przeciwnika :juanlaugh:(połowa zawodników chciała sobie już sprzedawać liście na konferencji).
 
Zobaczymy co będzie jak zarobią tyle kwitu, że będą mogli wyłożyć gaże na poziomie KSW. Pozbierają emerytów rozpoznawalnych sportowo, pomieszają ich z tymi ich freakami, opcji jest sporo. To naprawdę można fajnie rozegrać.

Jak to było na pierwszej gali ? Mignęło mi coś że chyba nikt z ich fanów nie wykupił legalnej transmisji tylko wszyscy walili bokiem na lewych transmisjach?
 
Zobaczymy co będzie jak zarobią tyle kwitu, że będą mogli wyłożyć gaże na poziomie KSW. Pozbierają emerytów rozpoznawalnych sportowo, pomieszają ich z tymi ich freakami, opcji jest sporo. To naprawdę można fajnie rozegrać.
Przecież oni nie mogą skierować swojego produktu do normalnych ludzi, takich z iq wyższym niż dwucyfrowe. To jest przecież projekcik na YouTube. Póki co, jeżeli ich gale nie trafią do TV to zwiną mandżur jak poprzedni "promotorzy".
 
Jak to było na pierwszej gali ? Mignęło mi coś że chyba nikt z ich fanów nie wykupił legalnej transmisji tylko wszyscy walili bokiem na lewych transmisjach?

Serio ? Mi się.kojarzy że sprzedali sporo PPV, a gościa od jednego dużego streama ścigają.


Ja serio uważam że oni mogą namieszać, na pewno bardziej niż taki Fen, który jest kopią KSW i zdechnie prędzej czy później.
Wiadomo że bez telewizji nie poszaleją szerzej, ale czuję że jeszcze parę ciekawych newsów związanych z nimi będzie, np. odnośnie transferów
 
Ja serio uważam że oni mogą namieszać, na pewno bardziej niż taki Fen, który jest kopią KSW i zdechnie prędzej czy później.
Wiadomo że bez telewizji nie poszaleją szerzej, ale czuję że jeszcze parę ciekawych newsów związanych z nimi będzie, np. odnośnie transferów
jak konferencje oglądało 70k ludzi to pomyśl co będzie W DNIU GALI REKORD PPV NADCHODZI
 
Serio ? Mi się.kojarzy że sprzedali sporo PPV, a gościa od jednego dużego streama ścigają.


Ja serio uważam że oni mogą namieszać, na pewno bardziej niż taki Fen, który jest kopią KSW i zdechnie prędzej czy później.
Wiadomo że bez telewizji nie poszaleją szerzej, ale czuję że jeszcze parę ciekawych newsów związanych z nimi będzie, np. odnośnie transferów

Nie śledzę tego za dokładnie, po prostu takie coś mi wyskoczyło kiedyś na wypoku. Dzięki za info
 
Poza AdBusterem i BGC ni chuja nie wiem kim jest reszta tych gamoni do spółki z "włodarzami".
Przekonałeś mnie, Fame krul!

To nie ma znaczenia kogo pan znasz, nie jesteś pan targetem FameMMA. Targetem są te głupki które subskrybują kanały tych idiotów i to wystarczy żeby zarabiać kasę przez włodarzy tej szacownej organizacji. No i prawdziwi koneserzy na cohones, a tych z każdą galą będzie coraz więcej.
 
Ja nie wiem czy bardziej się rozwiną czy zwiną mandżur po drugiej gali, ale ten twór, to bardzo ciekawy materiał do badań dla socjologów.
1509683165_bvuj5g_600.jpg
Nabiera nowgo znaczenia.
 
To nie ma znaczenia kogo pan znasz, nie jesteś pan targetem FameMMA. Targetem są te głupki które subskrybują kanały tych idiotów i to wystarczy żeby zarabiać kasę przez włodarzy tej szacownej organizacji. No i prawdziwi koneserzy na cohones, a tych z każdą galą będzie coraz więcej.
Ja tez wykupie ppv a nie subskrybuje
:rutekajak:
fame mma to fajna zabawa
 
Back
Top