Fame MMA gala youtuberów

DZIŚ O 18:30 NA ŻYWO DRUGA KONFERENCJA BĘDĄ DYMY ZAPRASZAM
42469368_1846081022113321_5970889977299983301_n.jpg

Ten chudzielec w rashu Pitbulla to ten gościu od "gitara, siema" ? Co z kolegą udawał typowego Sebę?
 
KRS jest w dupie. Oni ich zjedzą i wysrają w przeciągu kilku walk. Dzięki KRS za wypromowanie frik fajtów
 
Obejrzałem kawałek tej konferencji i muszę stwierdzić, że większość z tych jutuberów to takie debile, że pan Narkun przy nich jawi się jako tytan intelektu. Aż boję się pomyśleć jakimi idiotami muszą być ludzie oglądający te ich internetowe wypociny. Niech oni już się biją zamiast gadać.
 
Obejrzałem kawałek tej konferencji i muszę stwierdzić, że większość z tych jutuberów to takie debile, że pan Narkun przy nich jawi się jako tytan intelektu. Aż boję się pomyśleć jakimi idiotami muszą być ludzie oglądający te ich internetowe wypociny. Niech oni już się biją zamiast gadać.
NAJWIĘKSZE DYMY NADCHODZĄ TO DOPIERO PIERWSZA TURA CZEKAJ
 
Obejrzałem kawałek tej konferencji i muszę stwierdzić, że większość z tych jutuberów to takie debile, że pan Narkun przy nich jawi się jako tytan intelektu. Aż boję się pomyśleć jakimi idiotami muszą być ludzie oglądający te ich internetowe wypociny. Niech oni już się biją zamiast gadać.
Nie no bez przesady, powiedzmy że podobny poziom. Ale przynajmniej jest śmiesznie.
 
hahah ta konferencja jest pyszna, bawię się świetnie jest szoł bitka i bonus.

"- .... bonus odniesiesz się do tego ?
-chuj ci w dupę "

buahahahahhahaa

kupie PPV bo chcę tego więcej, oni Conora ściągną szybciej niż nam się wydaje
 
bonus wywracający stół i pokazujący 1500PLN napisane na brzuchu make my day
 
Back
Top