Fame MMA gala youtuberów

Ten Max to przecież walił nasadą dłoni na szczękę jak w Pancrase. Skoro tak można to czemu wszyscy tak nie lutują tylko walą zwykłe liście na ucho? :confused:

tumblr_nsg4za3wE91r89qoso1_400.gif
 
Ja to bym z checia obejrzal cos w stylu punchdown ale masz piłke do nogi i walisz z czuba drugiemu w twarz. To naprawde byloby ciekawe.

Dostalem w zyciu pare razy i przypomina to K.O wiele razy.
To byloby lepsze od liści.
 
Jebać FEN, nie podoba mi się wpierdalanie w walkę Najmana z Muranem. Jeszcze się coś odjebie, że ten chce tu, drugi tam, pójdzie spina o hajs i chuj z walki będzie, wtedy to Jóźwiak jest bity, oj kurwa jakby zabił taką walkę to ma przejebane.
 
Jakie byście dali kursy na walkę Najman vs Stary Murański xd?
Różne moga byc. Ostatnia walka ze zlotowa jak wyszly kursy to bylo na tasowkarza kolo 3.0 a wiadomo jak sie skonczylo. Najman od lat daje zarabiac graczom. Muranski juz nie oceniajac jego technik, to widac ze ma siłę i wytrzymałość co wystarczy na Marcinka.
 
– No i niestety, strzeliła błona bębenkowa po uderzeniu Bonusa BGC nieprawidłowo w moja lewą skroń i ucho. 2-3 tygodnie teraz zero moczenia ucha, dbanie, zero uderzeń na ucho i będzie wiadomo potem, czy OK, czy też operacyjny przeszczep, by uzupełnić błonę bębenkowa. Więc widzicie, że mój grymas był od bólu ucha po tym strzale w to miejsce, a nie, że Bonus BGC mnie swoim lujem zamroczył. Żaden z jego ciosów tego nie zrobił i byłem ciągle wszystkiego świadomy – podkreślił rywal Bonusa BGC.

– Ręka póki co prawa napuchnięta i krwiak po pojedynku na PunchDown 4, ucho lewe też wykluczone na 2-3 tygodnie, więc póki co kopnięcia i kolana trenujemy, bo treningi do MMA-VIP 2 muszą być – komentuje zawodnik.

Zurom juz zaczyna swoje tlumaczenia. Po walce, ktora przegra bedzie na to zwalal wine i plakal o rewanz
 
Back
Top