Fame MMA gala youtuberów

Vassago

HL uderzy na 100 procent w lipcu lub sierpniu.


A co do powrotu Najmana , ze nabrał wszystkich itp. Moim zdaniem on juz by nie wrocil ale jak wyzywa cie medialny 50 plus latek to grzech nie skorzystac z okazji.

Ale tak to można korzystać z okazji jeszcze z 20 razy. Przecież to może być zwykła ustawka panów po 40-ce szukających atencji? Ilu takich podtatusiałych karków może "wyzwać" Najmana w przyszłości? Na pewno z 5 się znajdzie, a oczywiście mistrz Częstochowy i okolic będzie MUSIAŁ bronić honoru. Przecież to jest tak sztuczne, że aż zęby bolą.
 
Muran jest jedyny w swoim rodzaju , zaden inny gosc 50 plus nie wyzwie do walki Neja :)

Wystarczy 40 plus. W świecie frikowych celebrytów z socjale mediów słowo "nigdy" nie istnieje. Chyba tyle to już zdążyłeś rozkminić śledząc ten lifestyle? :cool:
 
Ile kosztuje ppv na Vip mma 2 wiadomo juz?

Punchodwn jest nudniejszy niz umierajacy boks a to juz sztuka :)

Zurom naprawde ladnie schudl do walki.
 
Last edited:
a kto to jest? z czego jest znany? i o co chodzi z tą walką w ogóle?

98 procent ludzi zna go przez Fame 10 w tym nieskromnie ja : )

Gale/konfy freakowe odslaniaja nam te niezbadane uniwersa.

A ta walka jest dlatego ze dla Murana Najman to frajer

Ej ten caly Niewolski ktorego 1 raz odpalilem jest jakims swirem ? Co on tam cos gada o Parke z zona w Wałczu ? XD


K...a uniwersum freakow to złoto, powtarzam Z Ł O T O.
 
Last edited:
98 procent ludzi zna go przez Fame 10 w tym nieskromnie ja : )

Gale/konfy freakowe odslaniaja nam te niezbadane uniwersa.

A ta walka jest dlatego ze dla Murana Najman to frajer
To co tam się działo na tych konferencjach, że go Najman wypatrzył.
 
a kto to jest? z czego jest znany? i o co chodzi z tą walką w ogóle?

Stary niby-gangster, ma mocny głośny medialny konflikt z Konradem Niewolskim (reżyserem między innymi filmu "Symetria"), gość ma desperackie parcie na szkło, gdzie się pojawi tam kogoś wyzywa lub atakuje, na konferencjach, w social-mediach, gdzie tylko się da.

Niewolski ma przeciw niemu grube zarzuty, ale na razie bez potwierdzenia, ponoć szykują na niego bombę w sądzie.
 
Kurwa, jest :applause:
Nie wiem czemu, ale 15 min temu tego nie widziałem, pewnie dlatego, że te ch...je napisali, że to od 19.00
@lugasek mistrz ::snoopd::
Ci ludzie będą tam lutować?

dsafasdfawe.jpg


:waldeklaugh:
 
Piatkowska na punchdown ze sterydziara o ksywie waldek. Pokazala ze ma mocne pierdolniecie, wiec beda jaja jak wielki sportowiec przegra
 
Back
Top