Fame MMA gala youtuberów

Kasjo ostro cisnie Jarosza czyli po lysych najwazniejsza osobe w Fame. Ciekawie sie robi.

Pewnie do niego tez by nie wyszedl :)

Niech facet to konczy bo on jest zbyt bojazliwy na freaki tu trzeba ludzi Polak/Ferrari co ci wyjda w kazdej formule i do kazdego czy ma 1 60 czy 2 m.

Niech idzie do Wasyla po Bulgarow do 1 60 m albo zrobic mu walke z Jackiewiczem. Zrobic wymiane Szpilka- Kasjo i kazdy bedzie zadowolony :)
 
Psychotrop ma cos takiego ze przypomina mi postac z horroru. Facet to dobry freak. Vip mma jest mistrzowskie. Szczerze ten Popek jest tak nudny , ze gdybym byl wlodarzem wolalbym miec Krystka Pudzianowskiego niz Popusia u siebie.
 
20210520_152934.jpg

@baju @defthomas @Cloud @Cactus wrzucajcie newsa tygodnia !
 
Stary Murański zna wszystkie style Wushu nawet te zakazane, ostatnio pod Żabką 230 typów sam rozjebał, a 231 jak uciekał to wpadł pod samochód. Marcin jest bardzo odważny skoro wchodzi do oktagonu z takim potworem :frankapprove:
 
News o potencjalnej "walce" Najmana z Murańskim trafił na główną stronę onetu. Aż szkoda naiwniaków, którzy myśleli, że El Tost już dał sobie spokój z walkami :facepalm:
 
Juz to pisalem Vip miazdzy Fame pod katem kontrowersji.

Dlatego zawsze sie dziwie jak 99picks pisze o dymogennym Fame i stypowym HL. Powtarzam Krycha to top 3 zadymiarz Fejmu -KRYCHA. XD

W HL jest Noras z uniwersum Kasja. Gosc ma potencjal na mocne dymienie, zobaczymy.

Na koniec i tak zadecyduje waluta. Na razie już dwa miesiące słyszę jak to Fame ma zostać zaorane przed bardziej dymogenną konkurencję. I nic z tego nie widać. Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje. Żeby nie było, że HL i VIP będą tak długo czekać na zdetronizowanie Fame jak Martyn Ford na walkę w KSW :cool:
 
Vip nie zdetronizuje Fejmu bo nie ma promocji topki youtuba i gigantow socjal mediow i ja to wiem. HL tu trzeba czekac bo tam sa ludzie na poziomie 500 k- 1 mln czyli jak Fame.


Ale nie patrzac na liczby dla mnie pod katem freaków np Vip mma 2 zjada Fame.

Walki typu Gala vs Smieszek czy Szczena vs Psychotrop? Tu jest tylko 1 odpowiedz :)


Choc jak Marcin zapowiada juz walke 2 syntholi plus jego walka z Muranem to liczby Vipu nas jeszcze zaskocza , bo tam serio nie ma granic.
 
Last edited:
Vip nie zdetronizuje Fejmu bo nie ma promocji topki youtuba i gigantow socjal mediow i ja to wiem. HL tu trzeba czekac bo tam sa ludzie na poziomie 500 k- 1 mln czyli jak Fame.

Na razie amatorka. Lil Masti miała być wielką gwiazdą HL żeby dojechać Fame wizerunkowo, a tu prezes Jóźwiak podebrał ją do FEN. No sorry, cienko widzę te mocarstwowe plany jak Jóźwiak of all people ich oszwabił :lol:
 
Boxdel z Gola w hejt parku juz powiedzieli ze nie zrobia na Fame babka vs facet.

A Marcinek , pewnie nam to da :)

Szczerze ciesze sie ze jest Vip i Elite bo Fejm zaczyna smierdziec stypiatstwem, zelem , rozowymi koszulkami i coraz wiekszymi pasami bezpieczenstwa.

Mi jako fana freakow jest blizej 100 razy do Elite i Vipu.

Fame robi za boks.

Elite i Vip za Gromde.
 
Last edited:
Boxdel z Gola w hejt parku juz powiedzieli ze nie zrobia na Fame babka vs facet.

A Marcinek , pewnie nam to da :)

Szczerzd ciesze sie ze jest Vip i Elite bo Fejm zaczyna smierdziec stypiatstwem, zelem , rozowymi kozxulkami i coraz wiekszymi pasami bezpieczenstwa.

Jak Tańcula im prawie nie zjechał na zawał to nic dziwnego, że jakieś pasy są. Problem jest taki, że nastąpił już przesiew chwastów i de facto wyszło, że parę nazwisk robi dymy, ale w klatce są beznadziejni. Jak HL zrobi 7-8 gal stanie przed tym samym problemem (o ile dobiją do tylu). Na początku śmichy, chichy, ale im dalej w las tym więcej drzew i ludzie nie chcą oglądać "walki" co trwała 30 sekund a jakiś placeusz odklepał ciosy jak ostatnia mameja. Nawet frikowa widownia będzie miała tego dość za 4-5 razem. Bonus czy Godlewska zostali wykopani z Fame bo dawali chujowy performance i żadne tam zasięgi w necie ich nie uratowały.

Jak HL będzie chciało małpować ruskich z walką baba vs facet to ich wybór, ale to też się znudzi. Tam samo jakieś karły czy walka 2 vs 1 albo 2 vs 2. To zajmie może 4-5 gal i co dalej?
 
Co dalej? Nic. Jak to w kazdym biznesie. No chyba ze czekasz na tasaki :) Te pasy bezpieczenstwa chodzi mi o to ze Fejm ma Czaro czy Haribo a Vip ma Synthola , swira Tomka, Psychotropa czy Szczene.
I to jest ta roznica :)

Tak samo nie wiem czy Fame poszedlby na walki typu Najman - Muran.

Umowmy sie Fame to taki freak do lat 15 , Vip idzie na czerwony znaczek dla doroslych.
 
Co dalej? Nic. Jak to w kazdym biznesie. No chyba ze czekasz na tasaki :) Te pasy bezpieczenstwa chodzi mi o to ze Fejm ma Czaro czy Haribo a Vip ma Synthola , swira Tomka, Psychotropa czy Szczene.
I to jest ta roznica :)

Tak samo nie wiem czy Fame poszedlby na walki typu Najman - Muran.

Umowmy sie Fame to taki freak do lat 15 , Vip idzie na czerwony znaczek dla doroslych.

Zobaczymy co te Synthole czy Szczeny pokażą w klatce bo jak to jakieś beztalencia w typie Bonusa to żaden milion subów ich nie uratuje.

VIP-1 chociaż 15 tys. PPV sprzedał? Druga gala po czterech miesiącach. Okay, jakieś tempo mają.

O HL to na razie sama gadka, a choć jakaś data I-szej gali? Ciągnie się to jak stara krówka. W świecie internetowym to cała wieczność. W wakacje ogłoszą, że gala na jesieni? :lol:
 
Vassago

HL uderzy na 100 procent w lipcu lub sierpniu.


A co do powrotu Najmana , ze nabrał wszystkich itp. Moim zdaniem on juz by nie wrocil ale jak wyzywa cie medialny 50 plus latek to grzech nie skorzystac z okazji.
 
A nie byłoby łatwiej zmienić nazwy tego tematu na np: "Freak Fighting"? :bye:
 
Back
Top