Fame MMA gala youtuberów

K...a 90 procent karty na czasie yt to Fame mma po okolo od 100 tys do 1 mln wyswietlen.

Ciekawe czy jakas inna organizacja na yt bedzie robic tak chore staty. Chyba tylko High League ma szanse.

Caly czas do mnie nie dociera ze Azjata ktory kiedys byl wzieta gwiazda tvn na Elite fighters bedzie zadawal pytania m.in Magicalowi ktoremu grozi odsiadka.

Zycie to pisze scenariusze.
 
Czyli taka jak Fejm bez Ferrary i Kasja na konfie? :)


Jak media i youtuberki beda zyc jak Famem to HL ma szanse na takie zasiegi i tu juz zacznie sie gra pod dywanem szczegolnie youtuberow czy na maksa gadac o HL jak o Fejmie 24 h na dobe.

Wlasnie jestem ciekaw jak HL ruszy na 100 procent i ile bedzie o tym filmow na yt, bo tam juz na pewno sa grupki by nie bylo promocji by nie szkodzic Fame.
 
Last edited:
Po Vip mma ewidentnie widac , ze polski youtube nie promuje kompletnie Najmana.

Zaden wielki youtuber ani widu ani slychu , pewnie bedzie to samo z Elite.

Ale HL tu jestem ciekaw reakcji youtuba, bo tam beda rybki w socjalach na poziomie 500 tysiecy-1 mln. I nie bedzie latwo to zgasic na yt.

Jako ze jednych z wielu moch zainteresowan jest marketing bede uwaznie sledzil wojne Fame vs HL na yt, bo to bedzie bardzooo ciekawe zjawisko.
 
Last edited:
Po Vip mma ewidentnie widac , ze polski youtube nie promuje kompletnie Najmana.

Zaden wielki youtuber ani widu ani slychu , pewnie bedzie to samo z Elite.

Ale HL tu jestem ciekaw reakcji youtuba, bo tam beda rybki w socjalach na poziomie 500 tysiecy-1 mln. I nie bedzie latwo to zgasic na yt.

Jako ze jednych z wielu moch zainteresowan jest marketing bede uwaznie sledzil wojne Fame vs HL na yt, bo to bedzie bardzooo ciekawe zjawisko.
ty kurw.. debil ten grubas naplui;l ci n ryj a ty sie podniecasz cyrkowcy nie sprzedali 500tys tylko 370tys ksw sprzedaje z samego ksw tv 80tys z polsatem ponad 150tys dlaczego ty jestes taki glupi
 
ty kurw.. debil ten grubas naplui;l ci n ryj a ty sie podniecasz cyrkowcy nie sprzedali 500tys tylko 370tys ksw sprzedaje z samego ksw tv 80tys z polsatem ponad 150tys dlaczego ty jestes taki glupi
skad te dane chyba z twojej pustej glowy
 
Rzeczywiście coś cicho o nich, ale myślę że zawalczą jeszcze. HL się sprzeda w granicach 100-200 tys ppv max.


HL tak sie sprzeda jak zadecyduje topka yt czy wspierac ten projekt i go promowac na yt. :) , bo ja ciagle uwazam ze to tylko od tego zalezy bo czy naprawde Fejm ma takie giga gwiazdy wzgledem HLu. Przypominam ze ich najwieksza gwiazda byla totalnym no namem i znali go tylko ludzie ktorzy sledzili Warsaw shore.

Wszystko zalezy od mafii Yt jaki status osiagnie HL.

Wyjmiesz Ferarre i Kasjo. I masz szara federacje jak HL, ktora na konfach musi ciagnac wielki zadymiarz Krycha.


Imo gdyby Vip mma mialo promocje topki yt to zjedliby ich w 3 lata.
 
Last edited:
Fame ma taka promocje ze giga no namey Tancula i Muran ida na 1 mln wyswietlen trailera. Co to jest przy freaku Szczena vs Psychotrop. Oni w Fejmie robiliby pol miliona pod wywiadami , a trailer pewnie walnąlby 2-3 mln, ale taki Wardega czy Nitro nigdy nie dadza promo tej walki.
I tu sie zaczyna cala gra o wplywy na yt.

Tylko z Hl nie bedzie tak gladko.
 
Last edited:
Fame ma taka promocje ze giga no namey Tancula i Muran ida na 1 mln wyswietlen trailera. Co to jest przy freaku Szczena vs Psychotrop. Oni w Fejmie robiliby pol miliona pod wywiadami , a trailer pewnie walnąlby 2-3 mln, ale taki Wardega czy Nitro nigdy nie dadza promo tej walki.
I tu sie zaczyna cala gra o wplywy na yt.

Tylko z Hl nie bedzie tak gladko.
Filmik z tarzanem z elite ma 1200 wyświetleń xD
 
Najman oszalał z robieniem konferencji w PPV, obejrzę galę ale wykupować konferencję w PPV? Toż to żart.
 
Ferarra mowi ze na F11 moze byc w walce wieczoru. Jesli to prawda zakladam - Alan, Polak na gole piesci bez limitu do Ko albo Kasjo.

Z nikim innym nie dostanie ME.
 
:beczka:
055503.jpeg
 
Ja wiem ze Popek ma fejm i w ogole ale ten facet jest tak przerazliwe nudny ze moja 80 letnia sasiadka by wiecej zadymila. Dla mnie szczerze ? Popek to nr 1 nudziarz fejmu. Szczerze az sie dziwie ze lysi pozwalaja mu na tak gigantyczna nude na konfach to powinno byc karane skoro bijesz sie w ME.

,,Jestem tu tylko dla kasy hehe " jeszcze z 2 zdania i to caly Popek na konfach Fame mma.
 
Last edited:
Ja wiem ze Popek ma fejm i w ogole ale ten facet jest tak przerazliwe nudny ze moja 80 letnia sasiadka by wiecej zadymila. Dla mnie szczerze ? Popek to nr 1 nudziarz fejmu. Szczerze az sie dziwie ze lysi pozwalaja mu na tak gigantyczna nude na konfach.
Kizo to wiekszy nudziarz
 
Tu jest naprawde wyrownane starcie. Jeden i drugi to istna tragedia. Dlatego dziwia mnie te ME dla Popka bo facet jest tragiczny w otoczce walki. Powinien miec maks 3 czy 4 walke do konca gali nic ponad to.
 
Back
Top