Fame MMA gala youtuberów

Mówię wam, że FameMMA wbije kolejną szpilkę w KSW. Już ten hit jak pierwszoplanowym ochroniarzem jest koleś z walki wieczoru KSW, przelicytowanie Popka, wkurzanie Lewandowskiego w amatorskim MMA (te walki na Armia Fight Night to więcej kasy niż za amatorskie mistrzostwo świata w MMA, słabo obsadzony turniej).
 
Dobra, wytrzeźwiałem i czas na podsumowanie wydarzenia:

Najlepsze walki:

Miejski Drwal vs Ambro - Wiedziałem że Drwal zaskoczy, bo wiedziałem również że Ambro jest do dupy, miałem to nawet na kilku kuponach, które spierdoliły matoły Malczyński i pierdzioszek, a do tego wszedł klasyczny chwyt z pro-wrestlingu (scop slam) który pierwszy raz miałem okazję zobaczyć w prawdziwej walce, pięknie mi się to oglądało. :fjedzia:

Tańcula vs Muran - Cóż tu się odjebało, techniki mało, bomb dużo, ale o to chodzi we freak-fightach, zabawa była przednia podczas tego cyrku. :mjsmile:

Kasjo vs Parke - Jak nie przepadam za boksem, tak tutaj z radością oglądałem brudny boks i rosnącą frustrację Don Pajaca że nie może sobie poradzić z Normanem, a żałosny ból dupy "włodarzy" był wisienką na torcie. :juanlaugh:

Najgorsze walki:

Arab vs Lupa - Było wiadomo, że raczej Arab doświadczeniem rozmontuje Lupę z łatwością, ale liczyłem na to, że Lupa już się trochę techniki jakiejś nauczył, a tutaj taka lipa, z taką stójką to dostałby nawet w tym K1 od Kasjusza.

Linkimaster vs Kamiszka - A tutaj subiektywnie, brawo pierdzioszek, za ujebanie mi kuponów razem z Malczyńskim, jak wszedł mi Miejski Drwal za 3.30 to wiedziałem, że ktoś po kursie 1.30 bądź 1.40 wszystko spierdoli, tradycji stało się zadość, :applause: natomiast karny kutas za zero prób parterowych.

Malczyński vs Polak - Znów subiektywnie, chyba nie muszę już nic dodawać, dać się znokautować Polańskiemu, ja pierdolę... :facepalm:


Najwięksi wygrani gali:

1.Norman Parke - Wybór oczywisty, nie dość że zgarnął sztabkę złota i przyprawił zarówno włodarzom KSW jak i FAME MMA soczysty ból dupy, to jeszcze dzięki całej aferze zyskał jeszcze większe poparcie i nowe możliwości na łatwe pieniądze (nie oszukujmy się, nie ma na ten moment w FMMA trudnego rywala dla niego), powinien jeszcze dać warunek don menelowi, że rewanż albo w MMA albo wcale.

2.Miejski Drwal - Wskoczył dwa tygodnie przed galą, pomimo opinii "ekspertów" wszelakich, którzy nie dawali mu szans, zaprezentował się świetnie i zdecydowanie czeka go więcej występów w FMMA, nie miał nic do stracenia, wygrał wszystko co mógł.

3.Mateusz Murański - Największy wygrany wśród przegranych, bądźmy szczerzy, nikt nie dawał szans na to że walka wyjdzie po za 1 rundę, a tymczasem pomimo wpierdolu w 1 i 2 rundzie, był bliski skończenia rywala i dość niespodziewanie pokazał, że pomimo braku techniki i umiejętności posiada charakter do walki, z taką szczęką jeśli poprawi technikę może jeszcze namieszać w FAME.

Najwięksi przegrani gali:

1.Włodarze - To miejsce wyjątkowo jest dla dwóch osób czyli oczywiście Boxdela i Goli, żałosny brak profesjonalizmu, żałosna stronniczość i swoista auto-destrukcja swojej reputacji, Pasternak i Rozpara powinni wyciągnąć wobec tych clownów konsekwencje, tyle się nakrytykowali Najmana po czym odjebali sami coś takiego.

2.Don Kasjo - Pozer w końcu wyjaśniony, niech się bije w MMA albo niech wypierdala już, jego pierdololo i wybieranie formuły a do tego ssanie pały przez włodarzy zrobiło się po prostu nudne jak flaki z olejem, a do tego samozaoranie w postaci tego wywiadu po walce, gdzie po oddaniu swojego chujowego pasa z Żabki zaczął pierdolić śmieci nt. werdyktu, jeszcze stwierdzenie że "dirty boxing to nie boks", oburzona królewna, że ktoś nie gra w jej karty. :waldeklaugh:

3.Alan Kwieciński - Kolejny popis "fight IQ" wielkiego zawodowca, weterana AFN, prowadzi walkę w stójce po czym bezmyślnie wpierdala się w parter gdzie zostaje natychmiast poddany, gdyby nie dymy z Ferrarim to pewnie byłaby to już jego ostatnia walka w FMMA.


Na koniec warto jeszcze wspomnieć o walce Ferrari vs Haribo, taki "pewniak" co po niektórych tutaj, wygrać wygrał, ale ta stójka... :stevecarell:jak tak wygląda "wielki talent" i warsztat szkoleniowy u Mirka Okińskiego, to już rozumiem dlaczego klub takie wyniki osiąga. A jeszcze walki z Kwiecińskim chce, toż to będzie egzekucja roku.


Generalnie był cyrk który dostarczył mi sporo rozrywki, na minus jedynie to, że pierwszy raz przegapiłem w tym roku UFC, bo nie pożałowałem sobie JD w czasie gali przez co ostatecznie padłem zanim zaczęła się karta główna. :siara:
 
Na całą galę może jedna czy dwie walki fajne. I tak co event. Ciagle Ci sami zawodnicy na każdej gali. Przeciągane studio jakieś koncerty z dupy wzięte. Nuuuuda
 
Prawda jest taka ze 98 procent boks na Fame - nikogo.

Dlatego robic z tego uniwersum najbardziej medialna walke w mma lub w K 1 Ferrari-Kasjo i ten 2 moze zwijac galoty, ale on jest tak bojazliwy ze nie wiem czy nawet do takiego karla z zerowa skillowa stojka wyjdzie poza boks bez swoich duzych smiesznych rekawic, bo widac ewidentnie ze gosc sie boi tych co maja pare w lapie- np Lupa.
 
Last edited:
Myślę, że do Ferrary w K1 by wyskoczył bo raczej taką walkę wygra. Ferrara ma zerowe ale to zerowe umiejętności w stójce, chłop dalej nic nie potrafi, gdyby Kasjo przegrał to serio pośmiewisko i wtedy mógłby zwijać mandżur ze sceny.
 
Myślę, że do Ferrary w K1 by wyskoczył bo raczej taką walkę wygra. Ferrara ma zerowe ale to zerowe umiejętności w stójce, chłop dalej nic nie potrafi, gdyby Kasjo przegrał to serio pośmiewisko i wtedy mógłby zwijać mandżur ze sceny.
Sek w tym, że kasjo to waciak, co z tego, że trafi dziesięć razy amamondeo, jak wejdzie w zasięg weselniaka. A mam wątpliwości co do tej jego mitycznej obrony. Sporo zbiera na czajnik, praktycznie od każdego z kim walczy, a kto umie rękę wyprostować w miarę dynamicznie.
 
No wlasnie licze na to , ale mam watpliwosci.

Rywale na Fame Ambro, Rataj, Polak, ,Parke, Najman

Gdy mowi sie Tyburski, Ferarri, Krycha , Lupa nawet w K-1 a nie mma . To Kasia juz cicho i cala mokra. Myslalem ze gosc jest twardy jak go poznalem na F2 czy F3 ale to bojak pierwsza klasa nie pasujacy mi do Fejm Z taka polityka.
 
Last edited:
Prawda jest taka ze 98 procent boks na Fame - nikogo.

Dlatego robic z tego uniwersum najbardziej medialna walke w mma lub w K 1 Ferrari-Kasjo i ten 2 moze zwijac galoty, ale on jest tak bojazliwy ze nie wiem czy nawet do takiego karla z zerowa skillowa stojka wyjdzie poza boks bez swoich duzych smiesznych rekawic, bo widac ewidentnie ze gosc sie boi tych co maja pare w lapie- np Lupa.
Niech będzie boks ale tylko w małych rękawicach
 
Lupa rewanż z tym Tibijczykiem Kastim, dymów na konfach by nie było ale mogą dać dobrą walkę. Arabowi Jongmena ściągnąć, dla dymów Ferrara vs Alan/Krycha/Kasjo i rewanż Tanculi z Muranem.
Kurwa tak sobie jeszcze pomyślałem gdyby znowu odjebali 2 vs 2 i Muran ze starym vs Tyburscy :antonio:
 
Lupa rewanż z tym Tibijczykiem Kastim, dymów na konfach by nie było ale mogą dać dobrą walkę. Arabowi Jongmena ściągnąć, dla dymów Ferrara vs Alan/Krycha/Kasjo i rewanż Tanculi z Muranem.
Kurwa tak sobie jeszcze pomyślałem gdyby znowu odjebali 2 vs 2 i Muran ze starym vs Tyburscy :antonio:
Rewanz musi się odbyć bo wedlug mnie walka nic nie wyjaśniła
 
Rewanz musi się odbyć bo wedlug mnie walka nic nie wyjaśniła
No powinni, Tancula niech go zabije w 1 rundzie jak trzeba i wszystko wyjaśnione. Tak to Murański teraz wszędzie pierdoli, że on wygrał walkę, jak chłop przez dwie rundy był workiem treningowym. Trzeba jasno wyjaśnić sytuację czy Tancula to waciak czy jednak Muran łeb z granitu.
 
No powinni, Tancula niech go zabije w 1 rundzie jak trzeba i wszystko wyjaśnione. Tak to Murański teraz wszędzie pierdoli, że on wygrał walkę, jak chłop przez dwie rundy był workiem treningowym. Trzeba jasno wyjaśnić sytuację czy Tancula to waciak czy jednak Muran łeb z granitu.
Wlasnie pytanie czy jest w stanie go zabic w 1 rundzie skoro teraz mu sie nie udało a poszedl na 100%
 
Tak szczerze Ferrara znokautowal Polaka , ale skill stojkowy Polaka jest 5 razy wyzej od Ferrary. Facet ma w walce fajne myczki. Ferrara to czysta furia i 0 IQ w klatce.

Wiewior vs Polak to naprawde ciekawa walka jak na Fejm.

Nawet dobrze sie stalo ze Malczynski stracil pas bo to waciak czesto na wstecznym.

Ferrara czy Polak dla takich ludzi ogladam Fame ktorzy ida sie ostro naparzac a nie dla przymulencow za wielkimi rekawicami.
 
Last edited:
Sek w tym, że kasjo to waciak, co z tego, że trafi dziesięć razy amamondeo, jak wejdzie w zasięg weselniaka. A mam wątpliwości co do tej jego mitycznej obrony. Sporo zbiera na czajnik, praktycznie od każdego z kim walczy, a kto umie rękę wyprostować w miarę dynamicznie.

Jemu w łorsoł szor raz zęba połamali na zabawie bez ciosów a drugi raz prawie
 
Co do Tanculi to nie moglem ze smiechu wyrobic podczas 3 rundy jak on chodzil jak zombi ale Muran nie mial sil na KO. Boze jak ja kocham univerum freak fightingu.
 
Back
Top