Fame MMA gala youtuberów

To może być walka, która sprzeda sporo ppv. Obaj mają gigantyczny fanbase.

Nitro to pizda bez charakteru zesrana w realu
Taki Rafonix 2.0
Wardęga jeśli skupi się na treningu a nie na streamach zrobi go w pierwszej rundzie
Na luziku
100%
 
Ciekawe czy FAME będzie zainteresowane tym Rhysem McKee. Gość jeszcze w 2020 walczył z Chimaevem.
 
Parke powiedział że jak Kasjo z nim wygra to da mu rewanż.
Ten Mckee ma warunki fizyczne podobne do Kasjo, raczej by go najebal wiec watpie by go fame zatrudnilo.
Druga sprawa ze jezeli fame da fajna ofertę Normanowi to się zgodzi na rewanz, mam nadzieję że będzie w małych rekawicach
 
Ten Mckee ma warunki fizyczne podobne do Kasjo, raczej by go najebal wiec watpie by go fame zatrudnilo.
Druga sprawa ze jezeli fame da fajna ofertę Normanowi to się zgodzi na rewanz, mam nadzieję że będzie w małych rekawicach
Kasjo nie weźmie tej walki w małych rękawicach. Z Lupą już się wykręcał żeby w małych nie walczyć.
 
@DavidMMA Magical bedzie się bił ze baobabem xD
20210517_160250.jpg
 
Nitro vs Wardega? Przeciez tego Nitra chociaz to chlopak 20 plus , robi 90 procent 15 latkow z kanapy.

Azjata Billgun kiedys wielka gwiazda stacji tvn oficjalnie prowadzacym konfe...Elite fighters.

Takie czasy panowie.
 
Nitro vs Wardega? Przeciez tego Nitra chociaz to chlopak 20 plus , robi 90 procent 15 latkow z kanapy.

Azjata Billgun kiedys wielka gwiazda stacji tvn oficjalnie prowadzacym konfe...Elite fighters.

Takie czasy panowie.
Elite fighters bedzie ciekawe :)
Taki Mundek ma kolo 100 tys followersow
Ewa ponad 200 tys
Magical ponad 70

Finansowo gala wyjdzie na pewno lepiej od mma vip
 
Elite fighters bedzie ciekawe :)
Taki Mundek ma kolo 100 tys followersow
Ewa ponad 200 tys
Magical ponad 70

Finansowo gala wyjdzie na pewno lepiej od mma vip

Do tego Mielonidas z Fejmu i podobno na kontrakt wchodzi Warszawski dresik.

HL , Vip i Elite to bedzie naprawde fajna alternatywa. Nie bedzie nudy. Ja juz czekam na Szczena vs Psychotrop :) Vip mma 2 to jest kuzwa cos pieknego.
 
Last edited:
Ostatnia gala KSW z Pudzianem sprzedała 75k PPV.
FAME MMA 10 - grubo ponad 500k PPV

Źródło fightsport od osób z realizacji KSW.


Dlaczego tak ogromne liczby freakow nad zawodostwem . Prosta rzecz - mlodziez, osoby 20 plus i wyzej ktorzy lubia tylko freaki, osoby 20 plus i wyzej lubiace freaki i zawodowcow.

Dlatego freak fight to potega ppv, ktora zgarnia 3 grupy naraz.

Zawodostwo ma ciezko o te dwie pierwsze 2 grupy dlatego zawsze bedzie w tyle.
 
Last edited:
W necie jest coraz wiecej teorii ze Tyburscy wylecieli z Fame przez wszelakie afery. Moze cos w tym byc bo ostatni pojedynek to az Fame 8.
Przykladowo Arab dostal az 3 z rzedu /F8,F9,F10/

Nie widac z nimi zadnych wywiadow po gali F9 czy F10.

Jesli na 11 ich nie bedzie to chyba prawda.
 
Może i to Elite Fighters lepiej się sprzeda od gali Najmana ze względu na lepsze zasięgi zawodników, którzy tam zawalczą ale pod względem frikowym to MMA Vip 2 ich niszczy. Na tej gali Najmana to tacy wykolejeńcy, że brakuje jeszcze tylko murzyna i baby z brodą :juanlaugh:

Najman też pierdolnięty, konferencje w PPV robić, żyd.
 
I jakie ma tam plany Najman? Będzie coś ciekawego na jego gali?

Komentarze pod filmikiem:


Typiara dobra, „co ja miałam zrobić, przyszedł manager kazał zareklamować to reklamuje” XD


Przyszedł manager kazał zdjąć gacie to zdjełam


@Grzegorz APOŃ a za 10 lat, jak już o niej zapomną to sobie o molestowaniu przypomni xD
 
Back
Top