Fame MMA gala youtuberów

Opisujemy gale..
Ambro vs Szczurek - no zaskoczenie, ale chyba dobrze się stało, niech Ambro wypierdziela bo po za konfliktem z Kasjo to taki zamulacz z niego...
Gała vs Smieszek - no to mnie kompletnie nie interesowało, więc mam w dupie
Lupa vs Arab - Arab trochę przynudza i gada ciągle o tym hajsie xd, szkoda że Lupa go nie ustrzelił, bo mimo że Lupa IQ niziutkie to swój chłop.
Ferrari vs Haribo - nasz naczelny zadymiarz nie potrafi się bić xd taka jest prawda xd, może jedynie z amatorami. taki Kwieciński go zrobi bez problemu... a Haribo pewnie dostanie jeszcze jakąs waleczkę :D
Pająk vs Alan - Pająk ogólnie nudziarz jest, ale sportowo liga. Kwieciński będzie zadymiarzem i trzeba mu dać dymy, jednak on... za słaby na zawodowców, za dobry dla amatorów (tak mi się wydaję)
Tancula vs Muran - no Arek się skompromisował. wyglądał fatalnie... To Muranski tą walką wygrał "życie" i kontrakt z fame na kilka walk bo jest zadymiarzem, a jego Stary jeszcze większym. W przypadku Tanculi jest to samo co z Ferrarim... oni po prostu nie nauczą się już walczyć.
Linkiewicz vs Szpilkowa - no Kamila spory zawód, ale jak sobie pomyślimy, to ta Linkiewicz już ponad 2 lata stażu ma, sporo się rozwinęła, ale trzeba jej dać jakąś babeczkę co więcej zadymi.. Szpilkowa ma predyspozycje do dymów również
Malczynski vs Polak - Dobrze się stało, bo Bocian już całkowicie zamula... a Polak dostanie Wiewióra i się odpali, widać że jest niechęć, bo Wiewiór zaczyna coraz mocniej dymić. Duży postęp Polaka, jak ma kogoś poukładanego to widać ile poprawił, z Ferrarim mu zawsze jednak będzie ciężko xd
Dubiel vs Czaro - niektórzy mówili, że Czaro bez problemów zbiłby nawet Ferrariego, ale chłopak ma 19 lat, zero siły, ten był od niego dużo większy i naprawdę dobrze się pokazał Dubiel, walka z Błońskim ciągle ma potencjał, ale ja ich nie lubię oglądać, tacy nudziarze te youtuberki...
Kasjo vs Parke - nwm dla mnie 3-2 w rundach dla Kasjo, może się mylę, może to alkohol, ale byłem zdziwiony tą decyzją. O wiele lepiej się ogladało niż Kizo vs Arab.. no nic czekam na walkę Kasjo vs Tyburski lub Kasjo vs Ferrari ewentualnie z Lupą. Oczywiście K1, chociaż z Ferrarim może wychodzić w MMA, nie jest powiedziane że na pewno przegra, a Stormin dobry zadymiarz, dawać walkę z Popkiem xd
 
Opisujemy gale..
Ambro vs Szczurek - no zaskoczenie, ale chyba dobrze się stało, niech Ambro wypierdziela bo po za konfliktem z Kasjo to taki zamulacz z niego...
Gała vs Smieszek - no to mnie kompletnie nie interesowało, więc mam w dupie
Lupa vs Arab - Arab trochę przynudza i gada ciągle o tym hajsie xd, szkoda że Lupa go nie ustrzelił, bo mimo że Lupa IQ niziutkie to swój chłop.
Ferrari vs Haribo - nasz naczelny zadymiarz nie potrafi się bić xd taka jest prawda xd, może jedynie z amatorami. taki Kwieciński go zrobi bez problemu... a Haribo pewnie dostanie jeszcze jakąs waleczkę :D
Pająk vs Alan - Pająk ogólnie nudziarz jest, ale sportowo liga. Kwieciński będzie zadymiarzem i trzeba mu dać dymy, jednak on... za słaby na zawodowców, za dobry dla amatorów (tak mi się wydaję)
Tancula vs Muran - no Arek się skompromisował. wyglądał fatalnie... To Muranski tą walką wygrał "życie" i kontrakt z fame na kilka walk bo jest zadymiarzem, a jego Stary jeszcze większym. W przypadku Tanculi jest to samo co z Ferrarim... oni po prostu nie nauczą się już walczyć.
Linkiewicz vs Szpilkowa - no Kamila spory zawód, ale jak sobie pomyślimy, to ta Linkiewicz już ponad 2 lata stażu ma, sporo się rozwinęła, ale trzeba jej dać jakąś babeczkę co więcej zadymi.. Szpilkowa ma predyspozycje do dymów również
Malczynski vs Polak - Dobrze się stało, bo Bocian już całkowicie zamula... a Polak dostanie Wiewióra i się odpali, widać że jest niechęć, bo Wiewiór zaczyna coraz mocniej dymić. Duży postęp Polaka, jak ma kogoś poukładanego to widać ile poprawił, z Ferrarim mu zawsze jednak będzie ciężko xd
Dubiel vs Czaro - niektórzy mówili, że Czaro bez problemów zbiłby nawet Ferrariego, ale chłopak ma 19 lat, zero siły, ten był od niego dużo większy i naprawdę dobrze się pokazał Dubiel, walka z Błońskim ciągle ma potencjał, ale ja ich nie lubię oglądać, tacy nudziarze te youtuberki...
Kasjo vs Parke - nwm dla mnie 3-2 w rundach dla Kasjo, może się mylę, może to alkohol, ale byłem zdziwiony tą decyzją. O wiele lepiej się ogladało niż Kizo vs Arab.. no nic czekam na walkę Kasjo vs Tyburski lub Kasjo vs Ferrari ewentualnie z Lupą. Oczywiście K1, chociaż z Ferrarim może wychodzić w MMA, nie jest powiedziane że na pewno przegra, a Stormin dobry zadymiarz, dawać walkę z Popkiem xd
Jacek się odpalił w wywiadach i pocisnął organizacje, więc nie zdziwie się jak odpalą Muranów.
Kasjusz nie wygrał tej walki, mimo odjętego punktu dla Normana. Już gada o końcu kariery, więc nie ma się co łudzić, że wyjdzie do Tyboriego czy Krychy. Amadeusz nie umie się bić, więc możliwe jest ich starcie nawet w mma.
 
Jacek się odpalił w wywiadach i pocisnął organizacje, więc nie zdziwie się jak odpalą Muranów.
Kasjusz nie wygrał tej walki, mimo odjętego punktu dla Normana. Już gada o końcu kariery, więc nie ma się co łudzić, że wyjdzie do Tyboriego czy Krychy. Amadeusz nie umie się bić, więc możliwe jest ich starcie nawet w mma.
najlepsze jest, że co najbardziej przy naciąganym sędziowaniu mogli mieć remis
10-9 Tancula
10-9 Tancula
10-8 Muranski
ale to przy naciąganym, nikt nie może mówić o zwyciestwie xd
 
Nie no, walkę się punktuje po rundach a nie ostatniej, Tańcula się skompromitował ale 1 i 2 rundę bezapelacyjnie wygrał.
 
Jakie tancula się skrompromitowal? Chłop odpalił wszystko co miał na skończenie przed czasem murana i nie pyklo, zdarza się. W 3 r charakter pokazali top. Nie jeden zawodowiec w takim stanie nawet by nie wyszedł do rundy, albo ew by stanął jak izu i zaraz się zwinął w kulkę. Lowy dobrze wchodziły, zabrakło 2-3 do skończenia tanculi. W pewnym momencie przyjął lowa, już ostatniego chyba w tej walce, mocny grymas na twarzy a komentator mówi, że tancula się tylko śmieje. Chłop tam walczył o życie dosłownie próbując ustać na nogach. Jak ma ambicje walczyć na poważniej to powodzenia i wytrwałości. Ta lekcja paradoksalnie może go mocno popchnąć do przodu. Swoje w tej bitce przeżył. Może też być zupełnie odwrotnie, nie wiem, nie znam się:fjedzia:
 
najlepsze jest, że co najbardziej przy naciąganym sędziowaniu mogli mieć remis
10-9 Tancula
10-9 Tancula
10-8 Muranski
ale to przy naciąganym, nikt nie może mówić o zwyciestwie xd
Pierwsza i druga prędzej 10-8 dla Tańculi niż ta trzecia 10-8 dla Murańskiego. Nie można punktować inaczej niż 29-28 Tańcula.
 

Ten to jaki zapłakany, Kasjo zabrał mu duszę, wcześniej trochę zadymiał i w ex na plaży też był dymogenny..
 
50DADE6F-0515-42E6-BBDF-7C7EE86C26B0.jpeg
 
Wlasnie jestem od 5 minut po obejrzeniu całego F10 / ja pitole cala gala trwala 6 godzin, współczuje z tym co lecieli na zywca/


Muran vs Tancula , Haribo vs Amadi i Polak vs Malczynski bawiłem sie najlepiej.

Amadi po Haribo widac , ze w tej organizacji Amadi bedzie maluuuutko znaczył pod katem sportowym, skoro z nim były takie problemy.

Tancula zupełne zombi w 3 rundzie , gdyby Muran miał kondyche , Tancula w 3 rundzie zaliczyłby mocne KO. Facet mnie mega rozczarował, choc nie wiem czy Tancula ma taka wate czy Muran łeb , bo ladnie Muran zbierał na twarz w 1 i 2 rundzie.

Największa zagadka tej gali, czemu Szpilka nie poszła ani razu po nogi Linkiewicz , to ja do tej pory nie wiem.

Alan Kwiecinski przegrał z Tancula z rekordem 1-0 gdy była walka i facetem co od paru lat zwiedza sobie świat , jezu ale to musi byc obciach gdy tak siedzisz na fotelu i pijesz soczek i o tym sobie myślisz.


PS: Zlikwidujcie ten nudny tradycyjny boks w tych ogromnych rękawicach bo mimo oglądania gali o 18 , prawie zasnąłem.

To byłoby na tyle. Jesli Kasjo chce się zwijać dla mnie droga wolna , bo wole szydełkowanie niż to ,,cos''


Wiewiór vs Polak ciekawe starcie. Alan vs Amadi do 1 bramki dla Alanika, ale dla ostrego wpierniczu biorę to na ruszt. :)


PS 2 - K...a jak Alan mogl przegrac z Tancula
Ja pier...............
 
Last edited:
  • Like
Reactions: J.K
Plotki ploteczki po Fame 10

Na Fame 11 ktore dopiero az we wrzesniu rozwazane jest

Tancula vs mlodszy Malczynski
Medusa vs starszy Malczynski
 
Przecież on w całym swoim życiu wygrał tylko raz i to z gościem, który za ostanie 5 lat ma bilans 0-9. Co w tym dziwnego? Jak Najman przegra to też się dziwisz?


Okej ale Tyburski i Muran strasznie go zweryfikowali.

Az dziwne ze Alan z nim przegral. A jestem pewny ze ta 2 robi na luzie. To ta 1 z 1000 walk ktora Alan przegral z Tancula chyba.


Hellah

Malczynscy sa mi obojetni- nudziarze, ale tam 90 procent kadry jest nudne , tak po prawdzie wiec wiesz.
 
Alana trzeba dać z Ferrarą, walka raczej do jednej bramki bo Ferrara dalej nic nie potrafi ale co będą dymy przed walką to nasze :antonio:
 
Niech znajdą kogoś kto tej Linkiewicz wreszcie wyjebie bo nie mogę znieść tego gówna. Niech np. wrzucą Brzuszczyńska to myślę, że ją rozpyka.
Ciekawe czy zrobią ten rewanż Parka z Kasjuszem w małych rękawicach? Kasjo byłby ubity jak schab na kotlety.
 
Alana trzeba dać z Ferrarą, walka raczej do jednej bramki bo Ferrara dalej nic nie potrafi ale co będą dymy przed walką to nasze :antonio:
Ferrari mówił że będzie chciał więcej hajsu za walkę z nim i musi mieć Mirka w narożniku
 
Niech znajdą kogoś kto tej Linkiewicz wreszcie wyjebie bo nie mogę znieść tego gówna. Niech np. wrzucą Brzuszczyńska to myślę, że ją rozpyka.
Ciekawe czy zrobią ten rewanż Parka z Kasjuszem w małych rękawicach? Kasjo byłby ubity jak schab na kotlety.

Watpie, bo Kasjo w glebi swojej glowy boi sie wszystkiego co nie jest boksem w tych smiesznych wielkich rekawicach chyba ze masz karzelki Ambro i Polak lub Rataja po 3 miechach treningu. Dla mnie Kasjo to taka cipeczka.

100 razy bardziej szanuje juz Ferarre , Polaka czy Lupe.

Dlatego mnie jego odejscie z Fejmu kompletnie powiewa.
 
U mnie jest tak ,ze dymy dymami ale w freakach jednak 80 procent- octagon , 20 - konfa.

Kasjo mi osobiscie w boksie tego nie daje , niech spada sobie z tym nudnym boksem na gale Borka czy kto tam je jeszcze teraz robi :cool:


Ja Fejm ogladam dla kicków , gołych pieści, nawalanki a nie obsrańców za mega wielkimi rękawicami przez 3 rundy. :jimcarreyvomit:
 
  • Like
Reactions: J.K
Back
Top