Fame MMA gala youtuberów

Ferrari to jest zadymiarz pierwsza klasa, on to by mógł na każdej gali walczyć. Człowiek bezcenny dla tej organizacji.



Tutaj jak podchodzi do złodzieja, powoli, powoli i jeb z partyzanta :antonio:


Polski Robbie Lawler z duszą Mcgregora
 
Panowie co z Malikiem i galą. Cisza i żadnych nowych wieści nie ma. Kiedy gala i nowe twarze.
Z tego co wiem to miała być w czerwcu ale możliwe ze będzie później.
I tak wyjebane w ta gale bo malik mowil ze nie bedzie dymów także moich pieniędzy nie dostanie.
Trzeba wspierać najmana, elite fighters i fame mma bo tam są dymy.
 
HL na sto procent w lipcu - sierpniu , bo Fame 11 dopiero we wrzesniu i HL zgarnie wtedy caly tort medialny.

Na moje HL ruszy ostro po F10.
 
Taaa kurła a przelewy na poczcie to tak dla jaj robił. :D :D :D

Chłop ma poblokowane przez komornika konta i nie ma nic nie siebie
 
W tym Fejm musi byc ladnie trzepanie hajsu bo Boxdel u Turskiego w HP mowi ze nie zrzucil wagi w terminie i przeleje z tego powodu 100 k na cele charytatywne a mowi to tak jakby chodzilo o 10 zlotych.
 
Last edited:
W tym Fejm musi byc ladnie trzepanie hajsu bo Boxdel u Turskiego w HP mowi ze nie zrzucil wagi w terminie i przeleje z tego powodu 100 k na cele charytatywne a mowi to tak jakby chodzilo o 10 zlotych.
kasjo powiedzial ze pol miliona przegral w kasynie rowniez nie brzmialo jakby sie tym przejmowal
 
Last edited:
FEN przeszlo teraz na ciekawy model gali, połowa karta to freaki a reszta zawodnicy z waszej półki.
Mimo ze freaki nie zachwycają to lepsze rozwiązanie niz wsadzanie na kartę amatorów lub placków z jakimiś chujowymi rekordami.
Wsadzali typa który miał załóżmy 700 followersow na kartę i nie dziwmy się później ze karta sie słabo sprzedała.
Freak nawet chujowy ma kolo 30 tys followersow i myślę ze się zwroci.
FEN powinno teraz trochę lepiej zarobić na ppv.
 
Chce sie odniesc jeszcze do HP z Turskim wczorajszym. Facet sie zachowywal jakby urodzil sie 5 dni temu a nie byl 91 rocznik. Atakowal wczoraj glownie ze przez Muranskich wraca znow patola na Fame. Serio czy ta 2 jest az taka patologiczna? Serio Ci ludzie ogladaja na co dzien biznes jakim sa sporty walki czy to wielki troll czy zaniki pamieci. Conor, Tyson, etc moglbym tak godzinami a ten sie wczoraj uczepil tych Muranskich jakby to byla najwieksza patola tego swiata. Gdzie dla mnie ta 2 daje wiecej funu niz patolii. Nie wiem czy mi ten swiat ucieka czy innym bo jesli Muranscy sa patologiczni to ja chyba niedlugo uslysze ze 12 latek rzucajacy papier kolo kosza to ciezka patola.

Serio jak ktos jest przerazliwiony Muranskimi/sick, wtf/ to jak moze ten biznes sledzic latami. Zapraszam do klasztoru, do zakonnic.
 
Chce sie odniesc jeszcze do HP z Turskim wczorajszym. Facet sie zachowywal jakby urodzil sie 5 dni temu a nie byl 91 rocznik. Atakowal wczoraj glownie ze przez Muranskich wraca znow patola na Fame. Serio czy ta 2 jest az taka patologiczna? Serio Ci ludzie ogladaja na co dzien biznes jakim sa sporty walki czy to wielki troll czy zaniki pamieci. Conor, Tyson, etc moglbym tak godzinami a ten sie wczoraj uczepil tych Muranskich jakby to byla najwieksza patola tego swiata. Gdzie dla mnie ta 2 daje wiecej funu niz patolii. Nie wiem czy mi ten swiat ucieka czy innym bo jesli Muranscy sa patologiczni to ja chyba niedlugo uslysze ze 12 latek rzucajacy papier kolo kosza to ciezka patola.

Serio jak ktos jest przerazliwiony Muranskimi/sick, wtf/ to jak moze ten biznes sledzic latami. Zapraszam do klasztoru, do zakonnic.
Tym bardziej, że sam uczestnicy przy Gromdzie, gdzie stężenie prawdziwych patusów jest dużo większe.

Kanał Sportowy ostro zaangażował się w promocje FAME. Wczoraj Hejt Park, dziś: Zabor i Wrzosek z Don Kasjo i Parke, Turniej i ważenie, a jutro 2 pierwsze walki i loża szyderców + kolejny raz reflink do ppv.
 
Przeciez syn Muranskiego nie podskoczylby do zadnego sebixa z blokow.

Ja ciagle to powtarzam w Fame nie ma zadnego patusa z krwi i kosci.

Cv na gromde ma moze 5 procentowe Szeliga. Reszta to patola do lat 10 z kasjo i ferrara na czele.
 
Last edited:
Chce sie odniesc jeszcze do HP z Turskim wczorajszym. Facet sie zachowywal jakby urodzil sie 5 dni temu a nie byl 91 rocznik. Atakowal wczoraj glownie ze przez Muranskich wraca znow patola na Fame. Serio czy ta 2 jest az taka patologiczna? Serio Ci ludzie ogladaja na co dzien biznes jakim sa sporty walki czy to wielki troll czy zaniki pamieci. Conor, Tyson, etc moglbym tak godzinami a ten sie wczoraj uczepil tych Muranskich jakby to byla najwieksza patola tego swiata. Gdzie dla mnie ta 2 daje wiecej funu niz patolii. Nie wiem czy mi ten swiat ucieka czy innym bo jesli Muranscy sa patologiczni to ja chyba niedlugo uslysze ze 12 latek rzucajacy papier kolo kosza to ciezka patola.

Serio jak ktos jest przerazliwiony Muranskimi/sick, wtf/ to jak moze ten biznes sledzic latami. Zapraszam do klasztoru, do zakonnic.

Akurat jeśli to, co mówi o Murańskich ten Niewolski, to prawda, to FAME powinno jak najszybciej się ich pozbyć, bo będzie grubo.
 
Back
Top