Fame MMA gala youtuberów

Panowie wiadomo już coś odnośnie sprzedaży ppv na fen?
Cytuję z wywiadu z Józwiakiem: " To jest nasz rekord jeśli chodzi o sprzedaż ppv, jest dobrze, jestem zaodowolony, zawsze mogłoby być lepiej aczkolwiek uczymy się tego rynku frików, weszliśmy w to w ostatniej chwili. Także jesli chodzi o rynek frików myślę że za jakiś czas bedzie grubo"
 
Cytuję z wywiadu z Józwiakiem: " To jest nasz rekord jeśli chodzi o sprzedaż ppv, jest dobrze, jestem zaodowolony, zawsze mogłoby być lepiej aczkolwiek uczymy się tego rynku frików, weszliśmy w to w ostatniej chwili. Także jesli chodzi o rynek frików myślę że za jakiś czas bedzie grubo"
Hmmm czyli kolo 40 tys sprzedanych
 

ktoś Najmana strolował, że jest strona mma-vip, a nie mmavip i nie nie chciał odkupić :suchykarol: Murański senior naśmiewał się, że nie ma ich w KRSie. Zemsta FameMMA?
Ale to jest dziwne: Antykonfident ma zeza. Jaka dopuścić do walki gościa z zezem?

Durga sprawa: skąd się wzięli Murańscy. Warsaw Show, Hotel paradise?
 
ktoś Najmana strolował, że jest strona mma-vip, a nie mmavip i nie nie chciał odkupić :suchykarol: Murański senior naśmiewał się, że nie ma ich w KRSie. Zemsta FameMMA?
Ale to jest dziwne: Antykonfident ma zeza. Jaka dopuścić do walki gościa z zezem?

Durga sprawa: skąd się wzięli Murańscy. Warsaw Show, Hotel paradise?
Mateusz Murański się wziął z serialu Lombard, tam się poznali z Tańculą i potem konflikt podchwyciło FAME. A ojciec się przy nim wybił, ludzie odkopali stare treningi na skakance i worku. Reszta już sama poszła na wywiadach i dymach.
 
Jeśli oczywiście Żurom będzie trenował.
Cardio już robi:
zurom-sex.jpg
 
jak można przegrać z jednookim? Jeśli oczywiście Żurom będzie trenował.
no nie wiem chyba z jednym okiem latwiej niz z jedna reka
 
@jeffrey_
Sprawniejszy fizycznie jest ten "jednooki", kondycję też będzie miał lepszą niż Żurom, ale przewaga warunków fizycznych może być za duża w kontekście tego zestawienia. Antykonfident (k***a, jak to brzmi :rofl: ) to mały kurdupel. Wystarczy, że Żurom obali, zdobędzie dosiad i będzie po walce.
 
@jeffrey_
Sprawniejszy fizycznie jest ten "jednooki", kondycję też będzie miał lepszą niż Żurom, ale przewaga warunków fizycznych może być za duża w kontekście tego zestawienia. Antykonfident (k***a, jak to brzmi :rofl: ) to mały kurdupel. Wystarczy, że Żurom obali, zdobędzie dosiad i będzie po walce.
prawda zurom jesli ma ogarnietych trenerow to tez to wiedza i z dobrym planem na walke jest cien szansy ze ugra ale ja wiem ze on po dwoch minutach nie bedzie mial sily tam stac. Znam aktywnosc internetowa zuroma i wiem ze jest ze sportem na bakier a ten kaldun hoduje od przeszlo dekady. Natomiast z tego co wiem zuroma trenuja Sek i Jackiewicz polscy bokserzy zawodowi, wiec moze mu przyjsc do glowy walka w stojce
 
Coś pięknego Murański coraz bardziej komplementowany, coraz bardziej lubiany :D... za chwilę, ten który będzie go zaczepiał będzie miał multum dislike :D.
4 konflikty w ciagu godziny, oni są wspaniali.
 
Back
Top