Fame mma 10

Na jakie rękawice Parke z Kasjo? Na Parke widze juz 1.55, a pogralem jakis czas temu po 1.35 myslac ze kurs spadnie :)
 
Ja na pewno będę stawiał ze Tancula wygra w 1 rundzie. Ten muranski jest na liscia
 
został irlandzki zadymiarz, @99picks kontrować na ,,krula"? :redford:
View attachment 19393
kurwa po 2.20 kasjo jest to już nie kontruję.. coś tam pierdolnął Kasjo, że za 100k pln się założy o zwycięstwo i stąd dzieciaki się rzuciły na stawianie.. :jarolaugh:


Jebać kontry, jestem team Norman:lol: liczę na tradycjonalizm i logikę. sport>menelstwo. :burnit::watchingyou:

Jak zawodowy sportowiec przegra z amatorem to jebać te całe sporty. :waldeklaugh:
 
Chciałem postawić Tancule przed czasem kurs 1.30 ale muranski chyba wypadnie z walki bo podobno dzisiaj dzwonil do niego jakis sponsor a tamten byl najebany xD
 
Tancula przed czasem to pewniaczek ale tak jak piszesz, też czuje że Muranski się obsra i ostatecznie do walki nie dojdzie.
 
pewnie nie dojdzie do tej walki, ale wtedy muranscy beda juz skresleni i nikt nie bedzie ich chcial na galach wiec lepiej zeby mlody muran wyszedl i dostal w pizde
 
pewnie nie dojdzie do tej walki, ale wtedy muranscy beda juz skresleni i nikt nie bedzie ich chcial na galach wiec lepiej zeby mlody muran wyszedl i dostal w pizde
Psycha mu siadła skoro gosc pije w środku tygodnia na niecałe 3 tygodnie przed gala
:mamed:
 
A co za różnica po jakim kursie Kasjo przegra na Twoim kuponie? :D
Oczywiście że biorę to pod uwagę ale nie takie niespodzianki juz były :) przegra to przynajmniej będzie wesoło na cohonesowym cytowaniu ;)
 
Panowie ile pieniędzy zainwestowane w zawodowego sportowca z amatorem. Kurs na Normana już 1.6. :mamed:
 
Panowie ile pieniędzy zainwestowane w zawodowego sportowca z amatorem. Kurs na Normana już 1.6. :mamed:
Kurs idzie w górę, bo parę osób zaczyna gadać o "ustawce":




Mimo wszystko uważam, że to mało prawdopodobne.
 
Kurs idzie w górę, bo parę osób zaczyna gadać o "ustawce":




Mimo wszystko uważam, że to mało prawdopodobne.

zabezpieczają się takim gadaniem na wypadek kompromitacji :lol:
 
tancula + wybranczyk @1.57 mysle nad laczeniem tego duetu z typami na kolejna numerowana gale UFC fajnie moze pobic kurs, chociaz z dodawaniem kamili jeszcze sie zastanawiam.
 
tancula + wybranczyk @1.57 mysle nad laczeniem tego duetu z typami na kolejna numerowana gale UFC fajnie moze pobic kurs, chociaz z dodawaniem kamili jeszcze sie zastanawiam.
Ja nie stawiam na tą wybrańczyk, linkiewicz może ją w stójce zbić.
 
Patrzę dziś, a tam Norman Parke po 1,7 lata. Ja go pograłem po 1,5 w marcu i myślałem, że to promocja. Potem wiadomo spadał. Teraz nie wiem czy dorzucać? Czy ta dzieciarnia tak zaburza kurs? Czy Parke sprzedał walkę? Bo o to się tylko obawiam. Te Fame mma mi mocno miesza.
 
Patrzę dziś, a tam Norman Parke po 1,7 lata. Ja go pograłem po 1,5 w marcu i myślałem, że to promocja. Potem wiadomo spadał. Teraz nie wiem czy dorzucać? Czy ta dzieciarnia tak zaburza kurs? Czy Parke sprzedał walkę? Bo o to się tylko obawiam. Te Fame mma mi mocno miesza.
Gamrot w swojej walce z Gamrotem boksersko się nie popisał, jest do rozpykania przez Kasjusza.
 
Back
Top