Fame mma 10

Gamrot w swojej walce z Gamrotem boksersko się nie popisał, jest do rozpykania przez Kasjusza.
Co ja napisałem, oczywiście chodziło mi o to, że Parke się nie popisał xD
Kamiszka ma jednak spora przewagę bjj, dwa ze linkiewicz sie jej boi.
Widac było to na konferencji.
Może boi, może nie, ale dopóki jest w stójce, to ma szansę.
 
Gamrot w swojej walce z Gamrotem boksersko się nie popisał, jest do rozpykania przez Kasjusza.

Don Kasjo to moim zdaniem nie popisał się w żadnej swojej walce. Jedyny jego przeciwnik w fame, który umiał zadać cios to był Ambro i wygrał nawet pierwszą rundę zanim spuchł kondycyjnie. Oglądałem też jego walki amatorskie i często i gęsto był trafiany. Tylko twardy łeb i kondycja go broni, ale to akurat też jest atut Parka.
 
Don Kasjo to moim zdaniem nie popisał się w żadnej swojej walce. Jedyny jego przeciwnik w fame, który umiał zadać cios to był Ambro i wygrał nawet pierwszą rundę zanim spuchł kondycyjnie. Oglądałem też jego walki amatorskie i często i gęsto był trafiany. Tylko twardy łeb i kondycja go broni, ale to akurat też jest atut Parka.
Z ambrem to myślę że taka była taktyka by dać mu sie wystrzelać w 1 rundzie :)
 
Don Kasjo w niektórych bukach jeszcze @2.50 do złapania. Rozwali tego Irlandczyka na spokojnie, kontrola walki przez wszystkie 5 rund, przewaga jakości jaką obaj prezentują w boksie jest kolosalna na korzyść tego Kasjo. Wygra bez najmniejszych wątpliwości.
Cześć i czołem.
 
Ambro zawalczy ze Szczurkiem, ten drugi trenował w młodości judo, potem przerzucił się na muay thai, ale nie wiem jaki ma staż.
 
Don Kasjo w niektórych bukach jeszcze @2.50 do złapania. Rozwali tego Irlandczyka na spokojnie, kontrola walki przez wszystkie 5 rund, przewaga jakości jaką obaj prezentują w boksie jest kolosalna na korzyść tego Kasjo. Wygra bez najmniejszych wątpliwości.
Cześć i czołem.
:applause:
 
  • Haha
Reactions: Evo
Różal samą prawdę powiedział. Parke to zawodnik MMA, boksersko Zyciński jest dwie półki wyżej, przewaga zasięgu i ogromne doświadczenie wyciągnięte z amatorskich walk, daje nam tutaj klarownego faworyta do zwycięstwa. 50-45 Kasjusz, wygranie rundy przez Parke będzie ogromną niespodzianką. Jak ktoś nie widzi tego czarno na białym to nie powinien zajmować się graniem za pieniądze.
Tylko ludzie kompletnie nieznający się na boksie mogą myśleć, że Parke jest tutaj faworytem.
 
Last edited:
Przeglądam temat i widzę, że ludzie tutaj nakłaniają do grania Irlandczyka i piszą, że za 100 tysięcy na Parke. No czy to jest mądre? Kto o zdrowych zmysłach postawi takie pieniądze na z góry przegrany interes, nie wierzę w to.
Tym się nie sugeruj, akurat gosc który to pisal nie wstawił tu nawet jednego kuponu xD
 
Last edited:
Przeglądam temat i widzę, że ludzie tutaj nakłaniają do grania Irlandczyka i piszą, że za 100 tysięcy na Parke. No czy to jest mądre? Kto o zdrowych zmysłach postawi takie pieniądze na z góry przegrany interes, nie wierzę w to.
Chłop postawił 100k ale wenezuelskich boliwarów i wypisuje kocopoły. Uzależnienie od hazardu chyba za mocno mu wjechało na łeb.
 
Przeglądam temat i widzę, że ludzie tutaj nakłaniają do grania Irlandczyka i piszą, że za 100 tysięcy na Parke. No czy to jest mądre? Kto o zdrowych zmysłach postawi takie pieniądze na z góry przegrany interes, nie wierzę w to.
Normalnie bym napisał: "Kasjo to ty?", ale ten mongoł pewnie nawet pisać nie potrafi więc pewnie jesteś jakimś jego kolegą :putinlaugh:
 
P.S. Ruscy już dają 3.21 bez podatku na menela, więc jak ktoś chce grać Kasjo, to polecam tam.
IMG_20210510_140328.jpg
 
Wszedł jakiś "wiesio", pierwszym postem na forum witając się - proponując grę w kierunku menela i pisząc, że trzeba nie mieć pojęcia, żeby typować zawodowca przeciwko lumpowi. Wymiękam.
#teamwiesio
 
Gała - Śmieszek walka zakończy się przed czasem @1.7
Nie znam ich totalnie ale wiem, że z walkami wspólnego nic nie mają, totalni amatorzy a jak pokazało hype mma gdzie startowali sami amatorzy z małym bagażem treningowym wszystko zakończyło się przed czasem. Tutaj będzie wjazd na adrenalinie i albo ktoś kogoś ubije albo się wypompuje i da się ubić kurs dla mnie fajny.
 
Gała - Śmieszek walka zakończy się przed czasem @1.7
Nie znam ich totalnie ale wiem, że z walkami wspólnego nic nie mają, totalni amatorzy a jak pokazało hype mma gdzie startowali sami amatorzy z małym bagażem treningowym wszystko zakończyło się przed czasem. Tutaj będzie wjazd na adrenalinie i albo ktoś kogoś ubije albo się wypompuje i da się ubić kurs dla mnie fajny.
Ja o tej walce wiem tylko tyle, że Gała trenował więcej od Śmieszka, ale Śmieszek wcześniej uprawiał sporty na wyższym poziomie, więc pewnie ma większe predyspozycje, więc walka jak dla mnie 50/50 czyli no bet.
 


Polak chyba nie ma teraz czego szukać w stójce z Malczyńskim patrząc na to, a zapasy ma takie, że Błoński, który trenuje pól roku go z łatwością obala, chyba trzeba brać ten kurs 1,42
 


Polak chyba nie ma teraz czego szukać w stójce z Malczyńskim patrząc na to, a zapasy ma takie, że Błoński, który trenuje pól roku go z łatwością obala, chyba trzeba brać ten kurs 1,42

Tak naprawdę Polak wygral tylko z Magicalem, reszta walk to fartowne kontrowersyjne decyzje lub wygrana przez DQ xD
 
Back
Top