Fame mma 10

Tak naprawdę Polak wygral tylko z Magicalem, reszta walk to fartowne kontrowersyjne decyzje lub wygrana przez DQ xD
No tak, jest poprawny jak na fame mma i tych Ponczków i Filipków by zlał z łatwością, ale na gości, którzy mają chociaż drobne predyspozycje do sportów walki jak ferrari czy Malczyński to już nie jest tak fajnie.
 
No tak, jest poprawny jak na fame mma i tych Ponczków i Filipków by zlał z łatwością, ale na gości, którzy mają chociaż drobne predyspozycje do sportów walki jak ferrari czy Malczyński to już nie jest tak fajnie.
Malczynski skillowo to czołówka w fame mma :) (nie licząc Normana)
 
Malczynski skillowo to czołówka w fame mma :) (nie licząc Normana)
No tak, nie walę konia do niego, ale jako jeden z nielicznych nie bał się obalać od początku fame mma, nie jest ułomkiem w stójce, na tarczach i w walce z cieniem wygląda dobrze, a jego ciosy są dynamiczne, schodzi do nóg przy obaleniach, mocno kopie i dość trzeźwo walczy. Jednak Polak czy Ferrari to mają 2-3 techniki na walkę, a on jest mocno przekrojowy. Moim zdaniem na pewno jest w stanie zagrozić Wiewiórowi i nawet sprawić niespodziankę, jeżeli wygra teraz walkę w takim stylu, w jakim myślę, że ją wygra, to nie postawie na wiewióra, chociaż trzeba pamiętać, że Wiewiór najgorszym amatorem kiedyś nie był i ma rekord 3-0 w pk.

Edit, jednak w Pk, źle doczytałem xD
 
Arab & Szpilkowa @1.62

Malczyński @1.45


I tyle z FAME. Arab kończy po nieco już coś. Tutaj widzę ze Szpilkową dwa wytarcia w parterze. Do tego mam mocne typy z Boksu. Typa z UFC na 5 czerwca. Oraz KSW.

:cool:
 
Zobaczymy kto w walce bedzie obsrany i pierwszy zrobi krok do tyłu :tysoncoffe:
Oczywiście, że Kasjo może się cofać jako pierwszy. Przecież musi korzystać ze swojego zasięgu w tej walce, logicznym jest, że nie będzie forsował tempa bo nie musi skracać dystansu. Don Kasjo to bardzo inteligenty bokser.
 
Raczej Kasjo, wydaje mi się ze będzie punktował na wstecznym i tyle.
To nie jego styl, tu staną na przeciw siebie goście którzy w każdej walce prą do przodu, ten ze słabszą psychiką będzie wlaczył na wstecznym
Oczywiście, że Kasjo może się cofać jako pierwszy. Przecież musi korzystać ze swojego zasięgu w tej walce, logicznym jest, że nie będzie forsował tempa bo nie musi skracać dystansu. Don Kasjo to bardzo inteligenty bokser.
Można korzystać ze swojego zasięgu idąc do przodu, Don Kasia robił tak w każdej walce w fejk ememej więc nie wiem o czym ty piszesz. Tyle że tu naprzeciwko siebie będzie miał charakternego Irola który nie cofa nogi a nie jakiś leszczy którzy wchodzili do klatki w obsranych rajtuzach.
 
To nie jego styl, tu staną na przeciw siebie goście którzy w każdej walce prą do przodu, ten ze słabszą psychiką będzie wlaczył na wstecznym

Można korzystać ze swojego zasięgu idąc do przodu, Don Kasia robił tak w każdej walce w fejk ememej więc nie wiem o czym ty piszesz. Tyle że tu naprzeciwko siebie będzie miał charakternego Irola który nie cofa nogi a nie jakiś leszczy którzy wchodzili do klatki w obsranych rajtuzach.
Smyku 101 twarzy don kasjo, nie zdziwie się jak pójdzie w zapasy.
 
To nie jego styl, tu staną na przeciw siebie goście którzy w każdej walce prą do przodu, ten ze słabszą psychiką będzie wlaczył na wstecznym

Można korzystać ze swojego zasięgu idąc do przodu, Don Kasia robił tak w każdej walce w fejk ememej więc nie wiem o czym ty piszesz. Tyle że tu naprzeciwko siebie będzie miał charakternego Irola który nie cofa nogi a nie jakiś leszczy którzy wchodzili do klatki w obsranych rajtuzach.
Parł do przodu bo walczył z leszczami, z Parke zawalczy inteligentnie i defensywnie żeby nie dać sobie zrobić krzywdy. Ehh młody jeszcze wiele się musisz nauczyć o tym co się w boskie liczy.
 
Smyku 101 twarzy don kasjo, nie zdziwie się jak pójdzie w zapasy.
Jak ty byś siadł mu na konar cos mi się wydaje tyle o nim wiesz małolacik :DC:
Parł do przodu bo walczył z leszczami, z Parke zawalczy inteligentnie i defensywnie żeby nie dać sobie zrobić krzywdy. Ehh młody jeszcze wiele się musisz nauczyć o tym co się w boskie liczy.
Zapewne psychika ci pęknie jak twój mentor queen kasia z pod żabka zostanie zjedzony samym charakterem. Dawaj na sparing to ci pokaże co się w boksie liczy świeżaczku.
 
nie będzie forsował tempa bo nie musi skracać dystansu. Don Kasjo to bardzo inteligenty bokser.
GIFy roześmianymi ludźmi. 90 darmowych animowanych obrazów śmiechu
 
Kasjo-Parke wygrana na punkty 1.25 tak nisko to sie nie spodziewalem. Nie widze tego zeby Parke mogl na luzie wypunktowac
 
Psycha is sitting jak u Normana
To przecież pewne, że Norman, który walczył w UFC, a w KSW obił praktycznie całą czołówkę z wyjątkiem Gamrota, będzie obsrany przed Don Kasią :facepalm: .
Już pomijając, kto się myli - a niedługo będzie to widać, to sugerowanie, że Parke się go obawia to już kompletne science fiction.
Z takim Don Kasią to ja mógłbym wyskoczyć bez przygotowania na 5 rund w boksie i byłbym przekonany, że krzywdy by mi tą watą nie zrobił - gość nie wygrał przed czasem z takimi talentami jak Polański czy Ambroziak. O czym my w ogóle mówimy?

P.S. Ponoć na sparingu Kasjo był obijany nawet boksersko przez Wiewióra, to jednak sporo mówi.
 
Karwantes już ludzi obraża, psycha padła bo konto leci do usunięcia :putinlaugh:
Oho wierni fani przepotężnej światowej organizacji mma adresowanej do nierozgarniętych dzieciaków zaczynają się gotować :DC:
Zapomniałeś ze stawia 100 tys pesos na Normana, ale kuponu i tak nie pokaże
:rutekajak:
Ten kupon to już ci się pewnie śni po nocach tak często o nim wspominasz :rutekajak:
A może jednak wstawie tego beta z dopiskiem - "panowie co sądzicie o takim kuponiku?" haha Zastanowie się jeszcze.
 
To przecież pewne, że Norman, który walczył w UFC, a w KSW obił praktycznie całą czołówkę z wyjątkiem Gamrota, będzie obsrany przed Don Kasią :facepalm: .
Już pomijając, kto się myli - a niedługo będzie to widać, to sugerowanie, że Parke się go obawia to już kompletne science fiction.
Z takim Don Kasią to ja mógłbym wyskoczyć bez przygotowania na 5 rund w boksie i byłbym przekonany, że krzywdy by mi tą watą nie zrobił - gość nie wygrał przed czasem z takimi talentami jak Polański czy Ambroziak. O czym my w ogóle mówimy?

P.S. Ponoć na sparingu Kasjo był obijany nawet boksersko przez Wiewióra, to jednak sporo mówi.
Wiewior powiedzial ze w boksie by przegral z Kasjuszem.
Wiewior wygral sparing bo przeleżał Kasjusza ale nie bił go w stójce.
Polak wbrew pozorom ma dobrą szczękę wiec mnie to nie dziwi ze go Kasjo nie skończył.
Ty jeszcze nie tak dawno postawiles parę tysięcy na loske xD po gówno kursie 1.20 czy cos takiego a śmiejesz się z nas ze stawiamy Kasjusza ktory jest po kursie ponad 2
( ja mam po 2.75 i 2.65)
 
Kasjo nie skończył Polaka bo sam tam pewnie over rund pograł, tamta walka to akurat była śmieszna z przebiegu i z decyzją.
 
Oho wierni fani przepotężnej światowej organizacji mma adresowanej do nierozgarniętych dzieciaków zaczynają się gotować :DC:

Ten kupon to już ci się pewnie śni po nocach tak często o nim wspominasz :rutekajak:
A może jednak wstawie tego beta z dopiskiem - "panowie co sądzicie o takim kuponiku?" haha Zastanowie się jeszcze.
Gdzie ja się niby zagotowałem? To Ty zaczynasz ludzi wyzywać. Postawiłem kilka stów, przegram to przegram ale nie robię takich cyrków jak Ty.
 
Gdzie ja się niby zagotowałem? To Ty zaczynasz ludzi wyzywać. Postawiłem kilka stów, przegram to przegram ale nie robię takich cyrków jak Ty.
Ja to pisze poł żartem pół serio a że wy łykacie wszystko na poważnie to już wasz problem, mam zwyczajnie z was ubaw jak jaracie się tą paraorganizacją. A gdzie ja niby kogoś obraziłem? Turbo przygłupami don kasia nazywa swoich fanów więc to powinien być dla was komplement.
 
Wiewior powiedzial ze w boksie by przegral z Kasjuszem.
Wiewiór w boksie z Normanem by nie wytrzymał rundy.
Polak wbrew pozorom ma dobrą szczękę wiec mnie to nie dziwi ze go Kasjo nie skończył.
Kolejny raz mityczna szczęka. Ferrari ma siłę ciosu Lawlera, pewnie dlatego go skończył
:lol:.
Ty jeszcze nie tak dawno postawiles parę tysięcy na loske xD po gówno kursie 1.20 czy cos takiego a śmiejesz się z nas ze stawiamy Kasjusza ktory jest po kursie ponad 2
( ja mam po 2.75 i 2.65)
Bo ten typ to strata kasy.
P.S. 3.21 bez podatku jest, więc grając po tych kursach tymbardziej słabo.
Kasjo nie skończył Polaka bo sam tam pewnie over rund pograł, tamta walka to akurat była śmieszna z przebiegu i z decyzją.
No zdecydowanie, poszedł do buka i obstawił 100k, że wygra decyzją. Sprawdź tylko, ile można postawić na FAME MMA - gwarantuję Ci, że cały chuj - wiem bo sprawdzałem i to zarówno w PL jak i zagranicą. No ale Ty pewnie wiesz lepiej. Prawda jest taka, że ten alkoholik miałby problem ubić muchę w kiblu.
 
Back
Top