Fame mma 10

Władek może zaskoczyć tego taksi zrt moim zdaniem, a kurs na niego jest ponad 3, więc warto obstawić. Ten niski co walczy z gościem od wk gada, że trenuje 3 razy dziennie 6 dni w tygodniu, a kurs na niego to aż 5,25 xd, coś słabo mi się chce w to wierzyć xD
 
Władek może zaskoczyć tego taksi zrt moim zdaniem, a kurs na niego jest ponad 3, więc warto obstawić. Ten niski co walczy z gościem od wk gada, że trenuje 3 razy dziennie 6 dni w tygodniu, a kurs na niego to aż 5,25 xd, coś słabo mi się chce w to wierzyć xD
Ja myślę nad hejterem, rafonix ma slabiutka psychikę a hejter jednak zawsze walczy do konca.
Co myślisz o tej walce?
 
Ja myślę nad hejterem, rafonix ma slabiutka psychikę a hejter jednak zawsze walczy do konca.
Co myślisz o tej walce?
Rafonix umiejętności teoretycznie powinien mieć większe, ale jest szansa, że hejter złapie mu jakąś balachę i od razu będzie klepał, lub po jakimś ciosie się skuli i będzie klepał jak zawsze, dla mnie ta walka to no bet, ewentualnie hejter.
 
Pająk się męczył z 19 latkiem, który chyba dał sobie spokój z mma po tej walce -


wątpie, żeby na walkę z gamou fallem Pająk wyszedł z lepszymi umiejętnościami.
 
Ja to sie zastanawiam czy Pajak to w ogóle trenuje , bo co jakis czas wylatuje mi pobocznie na yt i jak nie Dominikana to Brazylia, to Meksyk w przeciągu 3 dni :lol:
 
Myślałem, że Władek jest dobrą opcją, ale taksi zrt trenował ponoć już wcześniej trochę, bo był brany pod uwagę przez fame.
 
20210415_123343.jpg


Malczynski raczej na luzie ogarnie Polaka, bedzie chciał się zrewanżować za ostatnia ,,przegrana"

Gamou po 1.90 to promocja wedlug mnie , Pająk wiecej lata po świecie niz trenuje do tej walki.

Kasjo król

@ZELAZNAREKA @Dawid _Ozdoba-Legenda

Git ? :tiphatb:
 
Last edited:
Władek może zaskoczyć tego taksi zrt moim zdaniem, a kurs na niego jest ponad 3, więc warto obstawić. Ten niski co walczy z gościem od wk gada, że trenuje 3 razy dziennie 6 dni w tygodniu, a kurs na niego to aż 5,25 xd, coś słabo mi się chce w to wierzyć xD
Ten władek to widać ze to zwykła pizda
 
Norman jak tego nie ogarnie to będą jaja. :mjsmile:
Nie będzie jaj, trochę go przeceniacie.
Norman nie będzie mógł kopać i obalać przez co odchodzą mu dwa atuty.
Kasjo boksersko go ogarnie
 
@Evo widziałeś wogole jakieś gale fame mma ? Bo z tego co się orientuje to ich nie trawisz
Galę chyba jedną w całości, obok tego jakieś pojedyncze walki. Obejrzałem za to walki menela i jestem przekonany, że to łatwa kasa dla Parke.

P.S.
Co ma oglądanie (lub jego brak) gal FAME do oceny pojedynczego zestawienia?
 
Nie ręczę za menela, ale powinien wygrać więc może innym razem
Ja naprawdę nie trolluję, będę bardzo zdziwiony, nawet jeśli walka będzie bliska. W mojej ocenie to jeden będzie bił, drugi będzie bity. I jak widzisz, jestem skłonny na to postawić, dlatego uwagi o trollingu możesz schować w kieszeń. :)
 
Ja naprawdę nie trolluję, będę bardzo zdziwiony, nawet jeśli walka będzie bliska. W mojej ocenie to jeden będzie bił, drugi będzie bity. I jak widzisz, jestem skłonny na to postawić, dlatego uwagi o trollingu możesz schować w kieszeń. :)
To Norman jest zawsze workiem treningowym do momentu aż jego rywal sie nie zmeczy lub gdy pójdzie w nogi.
Tutaj zapasów nie bedzie a Kasjo ma bardzo dobra kondycje.
 
  • Haha
Reactions: Evo
To Norman jest zawsze workiem treningowym do momentu aż jego rywal sie nie zmeczy lub gdy pójdzie w nogi.
Tutaj zapasów nie bedzie a Kasjo ma bardzo dobra kondycje.
Kasjo to obecnie skończony menel. Poza tym moim zdaniem nigdy nie miał wysokich umiejętności bokserskich, co pokazały też jego ostatnie walki i to jak zbierał na twarz na sparingu od jakiegoś wypacykowanego modela w rurkach (czy kimkolwiek on tam jest, nie śledzę tego). Czas pokaże kto miał rację, jeśli do tej walki dojdzie.
 
Kasjo to obecnie skończony menel. Poza tym moim zdaniem nigdy nie miał wysokich umiejętności bokserskich, co pokazały też jego ostatnie walki i to jak zbierał na twarz na sparingu od jakiegoś wypacykowanego modela w rurkach (czy kimkolwiek on tam jest, nie śledzę tego). Czas pokaże kto miał rację, jeśli do tej walki dojdzie.
Bil się z Tyburskim który nie jest z pierwszej łapanki
 
To Norman jest zawsze workiem treningowym do momentu aż jego rywal sie nie zmeczy lub gdy pójdzie w nogi.
Tutaj zapasów nie bedzie a Kasjo ma bardzo dobra kondycje.
:najmancoty:Jak był obijany to przez zawodowców więc do takiego kiepa jakim jest obecnie kasjusz nie ma w ogóle porównania chłopaku. Gamrot, Mańkowski czy Sowiński to nie są byli amatorscy bokserzy tylko aktywni zawodnicy mma na europejskim poziomie. Będzie łatwa decyzja lub ko/tko na korzyść Normana.
 
:najmancoty:Jak był obijany to przez zawodowców więc do takiego kiepa jakim jest obecnie kasjusz nie ma w ogóle porównania chłopaku. Gamrot, Mańkowski czy Sowiński to nie są byli amatorscy bokserzy tylko aktywni zawodnicy mma. Będzie łatwa decyzja lub ko/tko na korzyść Normana.
Kornika i Gamera Kasjo by w boksie najebal, jedynie z Borysem mógłby mieć problemy bo tygrysek całkiem ładnie boksuje.
Widzialem wszystkie walki Normana w Polsce i jestem dość spokojny o króla menela
 
Tego lalusia obija każdy kto trenuje kilka lat amatorsko, tyle w temacie. I pewnie wielu takich, co trenują znacznie krócej.
Tyburski bije mocniej od Normana a Kasjo przyjmował na luzie jego ciosy. (Tyburi mial piastkowki)
 
Tyburski bije mocniej od Normana a Kasjo przyjmował na luzie jego ciosy. (Tyburi mial piastkowki)
Nie będę tego komentował. Będzie płacz po walce i tyle. Jak widać niektórzy wierzą, że amatorzy melanżownicy są na poziomie zawodowych sportowców, to jest właśnie efekt działań tych freakowych federacji. I tak jak mnie nie dziwi, że może w to uwierzyć ktoś, kto z tym styczności nie miał i nie interesuje się sportami walki, tak ludzie oglądający sport lub trenujący cokolwiek powinni to dostrzegać.
 
Back
Top