Euro 2012

Nie wierze zby ktoś jeszcze był za pozostawieniem Smudy na ławce trenerskiej.Oczywiście mówią że jest blisko 40 mln trenerów w Polsce ale chyba jednak 99% przyzna że Smuda ośmieszył się na tym turnieju-tu nie trzeba być znawcą ...
 
A ja coraz bardziej zaczynam wierzyć w czarny scenariusz. Teraz tym złym zostanie Lato i PZPN. Smudy nikt nie będzie chciał rozliczać. Dowiemy się, że zbudował młodą i perspektywiczną drużynę z nadziejami na awans do MŚ w Brazylii. (Tak jakby EURO było okresem przygotowawczym do eliminacji). Jest już mało czasu, a Smuda zna zespół. Zdobył więcej punktów niz Holandia i chyba zdobędzie więcej niż Szwecja, a poza tym pozwolił narodowi uwierzyć, co jest najbardziej debilnym argumentem z jakim się kiedykolwiek spotkałem w rozmowie na jakikolwiek temat.



Co do tego bełkotu z TVN 24:



Młoda drużyna? W wyjściowym składzie poniżej 25 lat mają Lewandowski, Szczęsny i Rybus. Dwóch ostatnich sobie na turnieju nie pograło. Kondycja? Przebiegane kilometry to niekoniecznie dobra kondycja. Biegali, bo nie mieli piłki i za nią musieli gonić. Tempo tego biegania pozostawia wiele do życzenia. Atmosfera? Francuzi w trakcie zgrupowań nie wychodzą z pokoju i z nikim nie rozmawiają.



Komentarze pod tym bełkotem to perełki.
 
Własnie na Orange Sport widziałem kawałek wywiadu Smudy przed warszawskim hotelem Hyatt, swoją drogą najdroższym w W-awie, no i jakim ten Smuda musi bć skończonym debilem bez klasy, przerpaszam za tak tendencyjny zwrot, ale nikomu nie patrzył w oczy, głowa w ziemie, nawet nie wiem czy miał je otwarte i burkał tylko coś pod nosem. To jest selekcjoner? Facet który na najważniejsze mecze repry przychodzi w jakim dziadowskim dresie od sponsorów, taki Bilić jakkolwiek by się nie ubrał prezentuje zdecydowanie większą klasę, choicaż porównywanie Franka z trenerem Chorwatów jest uwłaszczające dla tego drugiego ...
 
lato juz kurwa kreci, ze nic nie mowil o swojej dymisji w razie odpadniecia Polski w grupie juz. jebany ciec, tylko zeby sie utrzymac w chlewie skurwiel zlodziejski
 
Najgorsze u Smudy jest to, że nawet nie wyciąga rzadnych wniosków z tego co się stało, więc mam nadzieję że to jego koniec pracy z reprezentacją.
 
Beda wybory na jesien do pzpnu, watpie by Lato sie utrzymal, wiec tak czy siak mu niewiele zostalo ... a ze to zaklamany hipokryta, raczej nikomu nie trzeba przypominac.
 
Hiszpania- Chorwacja 0:1 Wielka Hiszpania padnie dziś na kolaną przed małą, niepozorną Chorwacją !



Włochy - Irlandia 3:0 Szkoda mi Irlandzkich kibiców, ale nie widzę ich reprezentacji w tym meczu, spodziewam się totalnej dominacji Włochów.
 
Hiszpania 2:3 Chorwacja ( a co pomarzyć mozna)



Włochy 3:1Irlandia







Po pierwszej połowie Włochy prowadzą 1:0, a w drugim meczu remis.
 
Tia, Szpak i Trzeciak są okropni.

EDIT:
Co do Smudy to po okręgowych ZPN-ach od jakiegoś miesiąca chodzą plotki, że Smudę czeka wycieczka do Wrocławia.

EDIT 2:
takie argumenty przypominające sfochowaną dziewczynę za to, że się do kolezanki z pracy powiedziało "cześć" ...
To nie były argumenty. Zwyczajnie Cię wyśmiałem.
 
Trzeciak to IMHO jedyna bardziej osoba bardziej wkurwiająca od Szpaka na tych mistrzostwach (jeśli chodzi o komentarz). Przez nich oglądam Włochy - Irlandia :P
 
Szpak jak wspominałem wcześniej jest beznadziejny komentując mecze Hiszpanii, o Trzeciaku nie wspomne. Oni psują całą atmosferę. W 30 minucie myślałem że kimne. Hiszpania z taka grą dostanie po dupie od Niemiec, czy Portugalii z wczoraj.
 
Bez niespodzianek. Cóż, póki co są to mistrzostwa, w których awansują potentaci (nie uważam Rosję za giganta futbolu europejskiego).
Jeśli tak dalej pójdzie, to śmiało będzie można powiedzieć, że ten turniej wyłonił najlepszą ekipę na Starym Kontynencie.
 
Pamietam komentarz mojego kolegi.



Szkoda mi Laskowskiego w sobotę, bo wszyscy beda Polska vs Czechy, ale zajebiscie ze Cieciak akurat ten mecz bedzie komentował. Dobrze mu tak ;d
 
Brawa dla Hiszpanów i Włochów oba wyniki do przewidzenia.



Trzeciak komentował mecz Hiszpania - Chorwacja? tego komentatora powinni wywalić dawno.
 
601214_319036874850846_35856772_n.jpg
 
Czekam na to, choc wolalbym w tej roli Del Piero jako zwienczenie pieknej kariery, bo chyba tego pucharu jako jedynego nie wygral. Pamietam Jego wystep w finale w 2000 roku z Francja, co mogl przesadzic o losach spotkania a zmarnowal 1na1 z bramkarzem.







Bramka dla Hiszpanii chyba ze spalonego ale z tego ujecia z ktorego obserwowalem ciezko ocenic
 
Hiszpanie grali tak jak im trener nakazał czyli bez pośpiechu, a po drugie to gol nie był ze spalonego bo podanie poszło do iniesty i Navas się cofnął przed wyjściem do pustej bramki.
 
Back
Top