Euro 2012

Portugalia - Holandia 1:1 - kto wie, czy Holendrzy w ostatnim meczu nie pokażą swojej siły, ale może okazać się to zbyt mało do awansu
Niemcy vs. Dania 2:0 - Niemcy spokojnie sobie poradzą z rywalami
 
Najlepszy zawodnik reprezentacji Polski na Euro 2012: 1. Przemysław Tytoń - 43%



HAHAHAHHAHAH



po obronieniu karnego został pupilkiem niedzielnych fanów. Polański zagrał spoko mecze ,a jego brak w 2 połowie meczu z Czechami był bardzo widoczny,. Błaszczykowski sam wypracował kilka akcji i narzucał tempo drużynie. Perquis to chyba też dzięki demotom zebrał tyle głosów.Obraniak jako 2 w rankingu na rozczarowanie, za zagrywanie wszystkich piłek ze stałych fragmentów i tworzenie akcji ?.



Onet to taki zjazd kretynów ,że rece opadają
 
Moim zdaniem najlepszym reprezentantem był Polański. Oprócz bardzo dobrej gry wykazywał niewiarygodne wydawałoby się w jego przypadku zaangażowanie, w przeciwieństwie do wielu kolegów. Już podobno Lazio jest nim zainteresowane.
 
ale brameczka, typowo van der vaartowa



i podolski, wszystko na dobrej drodze zeby holendrzy jeszcze wyszli:)



edit: i chuj, wszystko od poczatku
 
Lubię Danię, chcoiaż Martin Olsen nie jest moim seredecznym przyjacielem, którego z tego miejsca chciałbym pozdrowić, ale jako fan Realu wyjście z grupy Niemców jak i Portugalczyków jak najbardziej mnie satysfakcjonuje



Tytoń bohaterem, z całym szacunkiem, ale janusze słabą pamięć mają bo kim w takim razie był Boruc na Euro i na MŚ w Niemczech? Ale jak już kogoś wybierać, to tutaj mogę narazić się panu Jankowi Tomaszewskiemu, ale wg mnie najlepije zaprezentowali się perquis i polanski, czyli piłkarze stricte defensywni, a to nie najlepiej świadczy o naszym futbolu.
 
wy serio z tym Guardiolą? Każdy by był dobrym trenerem gdyby miał takich ludzi jak Messi, Xavi, Villa, Iniesta itd. Te sukcesy Barcy nie są zawdzieczane jemu


Taaa aa aa jasne.



Myślisz, że trener nie ma wpływu na zespół?
 
nie ciągnijmy tego tematu tutaj, może Pep zrobiłby z naszego podwórka nową la masia, z Wolskiego drugiego Messiego, a z Mariusza Pawełka Valdesa .... teraz to możemy gdybać, a Pep pływa z delfinami i popija szejki w towarszytswie skompo ubranych i opalonych panów z security :]
 
Snuda dobrym trenerem? Kiedy ostatnio coś ugrał?






nie chodzi o to kiedy ugrał tylko ile ugrał. generalnie to wkurwia mnie ta nagonka na polaków teraz bo ide o zakład, ze jakbysmy wczoraj wygrali z czechami to by to było przyjęte "ok wygralismy" ale ze się nie udało to teraz do znudzenia będziemy czytac mulenia jaka chujowa kadra, jaki zly smuda i tak dalej. przegralismy zdarza sie taki jest sport.bylismy pilkarsko gorsi i tego nie dało sie w zaden sposob wyeliminowac. pierwszy raz od lat 3 mecz był dla nas meczem o awans a nie o honor ale co z tego. ponabijajmy sie z druzyny, krytykujmy jak leci bo to jest modne. te 2 punkty na tym turnieju były wiecej warte niz 3 punkty w korei, 3 w niemczech czy ten gówno warty punkt za czasow beenhakeera, ktory w umiejetny sposob rozjebał ekipe jaka posklejał janas i na bazie której wszedł na euro. ale utrzymujmy dalej, ze smuda chujowy i lepszy trener zza granicy, najlepiej taki jak leon, zeby w polsce pojawiał sie od swieta.



nowak wylecial z union za bledne decyzje personalne + trener z amerykanska mysla szkoleniowa tak, niedlugo bedziemy scigac san marino w tych rankingach. co da zmiana smudy ? nic od nowa sklejanie druzyny i finalnie to co zawsze. po przemyslenii ja bym go zostawił na stołku.
 
Polacy nie potrafią wyprowadzić 3 celnych podań z własnego pola karnego, to nawet Guardiola i Mourinho by się załamali takim składem.
 
@Painkiller



ja już wcześniej napisałem, że my Polacy popadamy z skrajności w skrajność, albo kochamy albo nienawidzimy, w jednym dniu jesteśmy za postawieniem pomnika dla Benhakera a nazajutrz wywozimy go na taczce ... do tego dochodzi nasz wrodzona umiejętność krytyki i oceny drugiej osoby. Po prostu jesteśmy narodem, który potrzebuje jakichkolwiek sukcesów.
 
ja te mecze polakow przezywalem naprawde duzo bardziej niz te poprzednie choc przez dlugi czas w ogole nie moglem sie wczuc w ten klimat euro. mecz z czechami ogladałem z prawie calym moim klubem. w przypadku wygrania przypuszczam ze dalej bysmy tam szaleli. generalnie te mecze zblizyly ludzi do siebie w jakism tam stopniu i na bank dostarczyly mase emocji nie tylko mi. to nie jazda na lyzwach zeby styl sie liczył
 
Nie wszyscy popadamy w skrajności, ale wtedy z reguły jesteśmy obwoływani malkontentami (tzn. póki jeszcze nie odpadniemy ;) )

@Painkiller
Straszne, za przeproszeniem, pierdoły wypisujesz o kadrze Beenhakkera. Awansował do Euro "na bazie ekipy Janasa"? No bez jaj. Dudka i Lewandowski jako para defensywnych pomocników (ewentualnie Sobolewski plus któryś z nich) to pomysł Janasa? Błaszczykowski, Golański czy Wasilewski też u niego grali? Do tego jeszcze Bronowicki i Matusiak, którzy do Euro kompletnie stracili formę. Łobodzińskiego też wystawiał tylko Holender, chociaż to akurat przez większość czasu było bez sensu. Jak dla mnie różnic całkiem sporo.
Te 2 punkty znaczą może trochę więcej niż pojedyncze zwycięstwa na mundialach, bo ostatni mecz miał jeszcze jakąś stawkę. Jednak biorąc pod uwagę okoliczności, to strasznie słabe osiągnięcie, a Smudzie krytyka się należy. Miał znacznie lepsze warunki od poprzedników (gra u siebie; wreszcie jacyś zawodnicy poza bramkarzami, w dobrych klubach i w formie, w dodatku trójka grająca na codzień razem; bardzo długi czas na wypracowanie taktyki, choćby stałych fragmentów gry; najłatwiejsza grupa jaką można było dostać na Euro), a efekt niespecjalnie lepszy. Do tego trener od przygotowania fizycznego, który miał niby przygotowywać wcześniej Turków, a tak naprawdę nie zajmował się wcześniej piłkarzami. I ciągła niekonsekwencja :)
 
poczatek jego kadry to niemal wszyscy od janasa + kilka zmian, ktore pozniej robił coraz czesciej az do porazli ze slowenia na wyjezdzie. to ze awansował na euro to dla mnie zaden argument, bo grali piach jakich mało. i sie zaczyna teraz ze bronowicki i matusiak przed euro z beenhakeerem stracili forme ale smuda zepsuł potecjał blaszczykowskigo i lewandowskiego. bitch please. patrz jak gra teraz holandia ile czasu cristiano potrzebowal zeby sie rozkrecic. to sa tylko ludzie, po tylu meczach co rozegrali w sezonie maja prawo byc zmeczeni. a to, ze nasza kadra opiera sie na 3 indywidualnosciach od ktorych wiele zalezy to juz nie wina selekcjonera tylko systemu szkolenia, gdzie czasem niechcacy 3 perelki takie jak trio z dortmundu wyjdą ...
 
No to jutro apologeci kadry będą radośnie wypominać, że wielka Holandia zdobyła 0 punktów a my aż 2.
 
Niemcy - Grecja - spodziewam się podobnego przebiegu, jak dzisiejszy mecz.
Portugalia - Czechy - piłkarze z półwyspu Iberyjskiego wygrają przewagą dwóch bramek.
 
Tar nie ma takiej możliwości, żeby te ekipy spotkały się wcześniej niż w finale, świetny mecz CR7 - pozamiatał
 
Back
Top