Euro 2012

Panowie szybkie sprostowanie, co wygrana Greków oznacza?



Rosja - 4 pkt



Grecja - 4 pkt



no i zakładamy, że Czesi remisują z Polską, czyli też mają 4 pkt ... czyli jeśli dobrze rozumiem Czechy odpadają tym remisem z turnieju i muszą grać z Polską o wygraną?



W rankingu FIFA Grecja 15, Czechy 27
 
No to zajebiście niech się Czesi otworzą i może zrobić się mecz, zobaczymy co nasi mają w portkach ... Ja już nie mam nic do Smudy, Szpaka czy do PZPN niech oni zrobią dla nas ten ćwierćfinał
 
Kilka postów wcześniej pisałem, że musimy chociaż zremisować z ruskimi, ale to zjebka z meczu z Grecją stawia nas w takim a nie innym położeniu. Można gdybać, że gdybyśmy wygrali teraz remis z Czechami dawałby nam pierwsze miejsce w grupie ...
 
Murawski...


Z tym, że Grecja wygrywa - szok. Wspominałem, że Rosja złapie zadyszkę, ale mają nie wyjść z grupy? :-)
 
rosja wychodzi teraz, stosunek bramek sie zawsze liczyl, nie wiem czy nie bezposrednie mecze teraz



edit: jednak bezposrednie mecze, rosja baj teraz



ja pierdole.. :(
 
wygral zespol lepszy...



Jak sie mieli bronic, to sie bronili.



Jak mieli strzelic bramke, to strzelili.
 
Po co awans tej Grecji? I tak za pół roku utoną z braku pieniędzy ;)


Lipa kosmiczna dzisiaj. Rosja zmierzyła się z drużynami lepiej ustawionymi defensywnie i już miała problem. A oni mieli "wygrać Euro" :-)
 
Po meczu z Rosją pisałem tutaj, jak można się jarać dwoma remisami, jakbyśmy niewiadomo z kim wygrali. Sami kibice i media nadmuchały balon, który po prostu pękł z powodu nadmiaru powietrza.
 
Pierwsza połowa oki , były chociaż sytuacje i wiara , że gdy takie będą w drugiej to coś uda się strzelić. A tu chuja! Nasi w drugiej połowie mieli 1/1000 sytuacji bramkowej...
 
Jestem zdruzgotany, ten mecz w wykonaniu naszych piłkarzy był kiepski. Zaczęło się inaczej niż zwykle, a skończyło tak jak zawsze. Lipa straszna, jednak początkowa faza meczu pokazała, że jak chcą to potrafią, tylko kondycha słaba, i celwonik jak w rosyjskim czołgu t-72. Niemniej jednak wierze, że w przyszłości da się coś z tego wykuć.
 
No nie tak to miało wyglądać... nasi dobrze grają tylko przez pierwsze 25 minut, tak było z Grecią i teraz. Szkoda.
 
hahah i znowu sie historia powtarza. Po dwoch remisach ze słabą Rosją i słabą Grecją wszyscy klepali jacy to Polacy mistrzowie, powtorka z 74' a jak przegrali to są gorsi od Gabonu.



Polacy zagrali w chuj slabo, Smuda na mecz, ktory trzeba wygrac wystawia trzech defensywnych pomocnikow to ja nie mam pytań.



No cóż, ale prawda jest taka że nie zasłużyli :)



ja tam nawet nie jestem zły
 
teraz się zacznie ... Smuda out, Skorża in :-)



ależ Borżek się napocił :]



pierwsza połowa dla naszych, ale Czesi grali na remis, dopiero w drugiej połowie zobaczyliśmy różnicę klasy obu zespołów ...+



a tak szczerze to jakoś to po mnie spływa, jeszcze nigdy wcześniej nie przyjąłem tak porażki naszej reprezentacji
 
pierwsza połowa dla naszych ?? chyba pierwsze 10 min



Czesi pokazali co sie robi jak trzeba wygrać i to zrobili
 
noodles nie mów mi, że Polska nie miała przewagi w pierwszej połowie?



gdyby strzelili, może nie pisalibyśy tutaj :]
 
Przed meczem zacząłem najbardziej obawiać się Jiracka.



Coś czuję, że jest kilka osób, które się w Grecji nieco odbiło od debetu.
 
No też mam takie wrażenie - zamiast Brożka powinien zagrać Wolski...
Ale meczyk fajny, połudziłem się i skończyło się jak zawsze ;)
 
Back
Top