Euro 2012

Gambit



nie, nie mielismy przewagi.



Czesi nie atakowali bo nie musieli, nasi za to nic nie umieli zrobic. Pierwsze 10 min w naszym wykonaniu b.dobrem potem wszystko siadło. Gdyby nie ten kiks Czecha w polu karnym to w ogole by bylo po zawodach.



Nie wiem kto zagrał dobrze w tym meczu, chyba nikt. Najsłabszy mecz kadry od dawna.
 
"Ciekawe kto będzie trenerem naszym po Euro"



Grzegorz Lato :DDD



Miał być mecz o wszystko a wyszło jak zawsze. Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało!
 
Pomijając fakt, że Polacy zgaśli po 30 minutach gorzej niż Pudzian po pierwszej rundzie to dramatem było ustawienie, w meczu, który należy wygrać, trzech defensywnych pomocników. Niemal każda nasza groźna akcja przechodziła przez skrzydła a środkiem nie miał kto grać. Lewy jest dobry ale jednak podania od Kagawy i Gotze a podania od... no właściwie od nikogo to robią różnicę.
 
noodles



ja widze to inaczej



Lewy miał setę, Benisch miał okazję, Ludo to samo, Polska bądź co bądź nie grając porywającego futbolu stwarzała sobie sytuację o których Czesi mogli tylko pmarzyć. Ja nie wiem co polski kibic musi zobaczyć, żeby powiedzieć, że reprezentacja gra dobrze?



Co do ustawienia to tylko Smuda może się tłumaczyć, dlaczego zagrał formacją, której nigdy nie sprawdził w meczach towarzyski, a która "dała" nam remis z bolszewikami ... smudzie było brak ... cohones
 
Przy okazji Smuda out. Owszem miał lepszy turniej niż MŚ 2002 i 2006 ale wstydem było nie wyjść z tak absurdalnie łatwej grupy. Nie sprawdził się, pora na nowy koncept.
 
To zmienianie trenerów to czysta głupota, jak ma być dobrze jak trenerzy zmieniani są, jak rękawiczki. Jeszcze dobrze jeden nie uformuje drużyny, a już jest następny na jego miejsce.
 
ja wierze w naszą kadre, ale mam tez dystans do niej. Stać nas na bardzo dobre mecze kiedy jesteśmy w formie, ale kiedy nie ma pomysłu możemy zagrać beznadziejnie.



Nie wierze w zagranicznego trenera a takiego bym chciał. Skorża nie umie kontrolować szatni co pokazał w Legii, więc nie ma dobrego kandydata. Ja widze tylko Probierza albo Fornalika ?
 
A mi nawet szkoda słów na tę naszą piłkę. Z pustego i Salomon nie naleje. Nasza reprezentacja po prostu jest słaba, a o Smudzie również szkoda słów z tymi jego "genialnymi" zmianami. Przynajmniej Rosja również nie weszła, to jedyny plus naszej grupy.
 
Ja nie widzę żadnej przyszłości z taką grą.



Dopóki nie ma podstaw do tego.



Przede wszystkim zawiedli piłkarze swoim fatalnym występem. A Piszczka to nawet nie komentuje bo grał fatalnie.
 
Bardzo lubię obu trenerów co wymieniłeś, ale Probierz musi coś udowodnić sobie i Wiśle, a Fornalik niech zrobi coś z niczego w innym otoczeniu, bo tak mógłbym też typować Nawałkę :]



Skorży w ogóle nie widzę, ale prawdą jest, że kto by nie był selekcjonerem to i tak spierdoli okres przygotowawczy przed wielką imprezą, o ile się do niej zakwalifikuje ...
 
Jak się ma tlenu na 35 minut to ja się nie dziwę, że nie jesteśmy w stanie awansować. Teraz trzymamy za słowo Panie Lato i czekamy na dymisję.
 
Tar, a czy y oglądasz mecze BVB, że komentujesz występ Piszczka, tam jest asekuracja od Bendera lub Kehla, tam jest zupełnie inny system gry. Jeśli Smuda chciał czerpać garściami z tego trójkąta to mógł chociaż spróbować storzyć dla nich podobne otoczenie :}



A co do dymisji Laty to ch&j z tym jak i tak zbierze 500 tys. albo więcej za Euro ...
 
Jaką drużynę uformował Smuda? Taką co musi się namęczyć żeby strzelić jedną bramkę w meczu? Taką, która każde spotkanie zaczyna z mentalnością byle nie stracić gola? Taką, która polega na przebłyskach garstki piłkarzy wyższej klasy? Bez przesady, to jest projekt, w którym nie widzę przyszłości i nie widzę straty w jego ukróceniu. Czy ta drużyna z tego turnieju jest w stanie pokonać Ukraine, Czarnogórę i Anglie i pojechać do Brazylii za dwa lata? Szczerze wątpię.







Dodatkowo uważam, że należy wrócić do koncepcji trenera z zagranicy. Know-how zachodnio europejski nam może tylko pomóc o ile nie będzie rzucało się temu osobnikowi kłód pod nogi za każdym razem. Ach i byłoby dobrze gdyby był to ktoś kto nie dorabia do emerytury awansując jakimiś egzotykami na mistrzostwa świata.
 
No fakt, nasza grupa przed rozpoczęciem Euro wydawała się najsłabsza no i poziom jaki zaprezentowały drużyny w niej grające jeszcze bardziej mnie w tym uświadczył.



Niemcy i Portugalia/Dania* mogą już się szykować do półfinału



*niepotrzebne skreślić ... Holendrzy ponoć mają już zarezerwowane bilety na niedzielę :]



Też jestem za trenerem z zagranicy, tylko niech najpierw to gówno PZPNowskie spuszczę w kiblu
 
Smuda się podał do dymisji



http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/franciszek-smuda-na-100-procent-to-koniec-mojej-pr,1,5162922,artykul.html
 
Najbardziej boli to, że Lewandowski był sam na ataku. I oczywiście na wyjście formacja defensywna.. Szkoda, że nie udało się strzelić tej bramki w pierwszych minutach. Tyle okazji było...







@noodles



Smuda ma umowę do końca Euro więc nie musi się podawać do dymisji. Przed chwilą mówił to na konferencji.
 
Nasz wspaniały mvp meczu!!!



303472_373520102708833_263180393_n.jpg
 
Back
Top