Euro 2012

OZSK (Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców):



Informujemy, że wbrew sugestiom redaktora Zimocha, nie jesteśmy "zawstydzeni" faktem, że prywatna firma uszyje flagę Polski.

Co więcej, jak informowaliśmy już dzisiaj przedstawicieli mediów (najwyraźniej nie zainteresowanych szczególnie tym faktem) już ponad 2 lata temu OZSK złożyło PZPN propozycję współpracy w zakresie prowadzenia dopingu i przygotowania opraw na mecze Polski na Euro 2012. Niestety, druga strona nie była zainteresowana.

Dzisiaj za to obserwujemy paniczne reakcje, jak robienie wydarzenia z zszycia kawałków materiału w prywatnej firmie czy telefony proszące o natychmiastowy przylot do Polski i prowadzenia dopingu na dzisiejszym meczu. No cóż, pozostaje tylko zacytować tekst jak widać proroczej oprawy Widzewa - "Kiedy z polskich stadionów zniknie wszelki blask, nadejdzie czas, że docenicie nas".
 
2.10 kurs na Polske, całkiem realnie można podwoić stawkę, ale spada, chyba wczoraj było 2.5.


spada, bo wszyscy masowo obstawiaja Polske.







http://www.sadistic.pl/mobilizacja-polakow-przed-meczem-z-czechami-vt121750.htm :-)
 
Dobra, podkreślmy jedną rzecz. Remis dał nam to, że mamy swój los we własnych rękach. Porażka kazałaby nam oczekiwać dwóch dobrych wyników. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie świetną sprawą jest to, że nie będę musiał podczas meczu z niepokojem oczekiwać na relację z Warszawy. Comber wyjaśnił sprawę.
 
Rzeczywiście dobrze prawicie. Dodatkowo ruscy z 6 pkt pewnie z Grecją by rezerwami zagrali i sytuacja byłaby trudna.
 
dziś zaczynają się ostatnie mecze w grupach, a na dobrą sprawę wiemy tylko tyle, że na pewno nie awansuje irlandia, a szwecja będzie ostatnia w swojej grupie.



czyli bardzo fajnie, bo codziennie będziemy emocjonować się układającą się drabinką, a najbardziej dziś i jutro... :-)



moje typy na dziś:



rosja- grecja 3-1



polska- czechy 2-1



z pistoletem przy głowie postawiłbym na 1-1, ale że go nie mam to pozwolę sobie podejść do tematu optymistycznie i dam nam wygraną... :-)
 
Oficjalny skład na mecz z Czechami:



TYTOŃ - PISZCZEK, WASILEWSKI, PERQUIS, BOENISCH - MURAWSKI, POLANSKI, DUDKA - BŁASZCZYKOWSKI, OBRANIAK - LEWANDOWSKI
 
czyli jednak tytoń...



zmienił nam się nr 1...



@ Hubi



gratuluję zmiany avatara...



poprzedni był mocno nietrafiony... :-)
 
Ten z Realem czy z looserem(bo nie trafiłem typu , do tego mogłeś nawiązać) był nie trafiony :-)? Bo jeżeli z Realem , to się nie zgodzę... :-)
 
224866_383895848340232_1548789609_n.jpg




This is Polska!
 
Eh chłopaki "fanatyczni kibice" oglądacie dzisiaj meczyk? czy "Fuck Euro"? zero prowokacji, pytanie z ciekawości







P.S sorry za 2 posty, ale napisałem nie wyświetiło, napisałem troche inny i wtedy patrze stary jest
 
http://allegro.pl/koszulka-roberta-lewandowskiego-i2424971778.html 210 tyś za koszulke Lewego i nadal rośnie! Masakra
 
Nasi na razie dno. Jak nie strzelimy z stałego fragmentu to musimy liczyć na jakieś odbicie się piłki od obrońcy i strzał, bo to co nasi pokazują to żenada. 90% piłek długie, górą, na chuj wie kogo. Poziom 1 ligi, jak nie wiesz co zrobić z piłką to wyjeb do przodu. Czesi też nic na szczęście nie grają, ale nie widzę nas w tym meczu. Bardzo brzydko gramy.
 
Back
Top