Euro 2012

Seven: Ortografia to kompleks GLF-a. Był tępiony w podstawówce przez belfra:-)



GLF zgaduję ,że po wygranej Czechów zagości uśmiech na Twym licu, mam rację - prawda?



NIe musisz odpowiadać :-)
 
Mógłbym odpisać, że uśmiech zagości na mym licu dopiero wtedy, gdy zostawi Cię żona przejmując pełne prawa do opieki nad dziećmi. Choć Ciebie by to nie ruszyło, byle internet był...



Mógłbym tak odpisać, gdybym wierzył w to, że masz rodzinę poza tą stworzoną na potrzeby trollingu, złożoną z Egzekutorów i innych wybryków chorego umysłu.



A teraz, jeżeli nie masz do powiedzenia nic na temat futbolu to proszę, nie zwracaj się do mnie. Znajdź nowe foty Jonesa, zwal sobie do nich i zaśnij z uśmiechem na twarzy.
 
A podobno to kibole są agresywni. A tu takie przepychanki słowne, że naprawdę bałbym się wyjść na ulicę :)
 
współcześnie gdy raczej trudno walczyć o ojczyznę na froncie poprawna polszczyzna jest jedną z form patriotyzmu











@kaczy to ponizej to do mnie? czy raczej do GLF?
 
Ciężkie miałeś dzieciństwo stary, oj ciężkie. Teraz pewnie też nie lepiej. No cóż - widać ,że wspomniany belfer nadal śni Ci się po nocach, a na słowo "dyktando" nadal reagujesz sraczką - ha ha ha...



@silvex: Chujao wie do kogo..To dyslektyk po długiej i męczącej terapii, co widać zresztą w jego stylu bycia..







Edit. Tak , rozgryzleś mnie. Brawo. I dobrze ,że nie wierzysz, bo w przeciwnym razie, dostałbyć przysłowiowego przytyczka w nos,od pospolitego szczura lądowego, zgredzie morski....Tfu! bagienny.



Co do Jonesa, to koleżko, chyba piszesz z autopsji po swoich nocnych "zmarszczkach" nad obsadą Star Treka...zwłaszcza męską jej częścią, ciepło nie? (w dwojakim tego słowa znaczeniu)







Ps. Przepraszam redakcję oraz bardziej wrażliwych userów za mały OT w tym temacie i za wycieczki osobiste, ale jeśli przed tak ważnym meczem dla reprezentacji Polski , ten Smerf Maruda (czyt. Pan Jan) takie ma nastawienie do Naszych, to scyzoryk mi się w między piórami otwiera!



Polska - Czechy 2:0
 
Ogarnij się Kaczor bo GLF stara się prowadzić merytoryczną dyskusję, a Ty pod wpływem emocji go atakujesz i offtopujesz niepotrzebnie. Masz do niego jakiś problem to napisz mu na mail czy ki chuj, a nie zaśmiecasz jak zwykle każdy temat. Nie wiem dlaczego admini Cię jeszcze niz zbanowali, ale moim zdaniem powinnni. Trzymają Cię tylko po to chyba bo spamujesz jak pojebany głupimi zdjęciami co 30min i emotkami w wszelkich tematach. To nabija posty/odwiedziny, głupie komentarze jak mój = profit. Nie czepiam się, biznes jak każdy inny. Jak mi się nie podoba to mogę stąd spierdalać. ALE jak Tobie się nie podoba merytoryczna rzeczowa wypowiedź GLF to odpisz ładnie na temat, a nie rób gnoju. Over and out.
 
Cóż, to nie pierwsza taka dyskusja z udziałem GLF. Sam kiedyś wjechałem na jego nastawienie na forum, bo pouczanie innych i krytyka ma swoje granice. Co do jego poglądów na sprawę reprezentacji Polski - nie zgadzam się z nimi, ale szanuje je.
A kaczka tym pytaniem o godzinę meczu po prostu się skompromitował... ;)

Typowanie na dziś:
Polska vs. Czechy - 1:0.

Rosja vs. Grecja - 3:1
 
Polscy sportowcy mają to do siebie, że w kluczowych momentach zawodzą ale pozostane optymistą :D



Polska - Czechy 2:0



Rosja-Grecja 2:0



Popieram Hanga, Kaczka ogarnij się bo zaśmiecasz każdy temat. Masz swoje poglądy na jakąś sprawe to je napisz a nie robisz śmietnik.
 
Gość się przyczepił do ortografii, bo nie miał już do czego, więc pokazałem dlaczego to robi - to raz



Dwa - jakoś wydźwięku jego posta o mojej rodzinie, i trzepaniu nikt nie krytykuje - spoko - ale jak jebać to równo. :-)



@Madzer - człowiek zawsze się uczy. Teraz jestem o tę jedną informację bogatszy ;-)







WAR POOLSKA!!!! Całe forum kibicuje NASZYM (no prawie całe...)







@down: świetne info!
 
Ale gdy z Francuza na siłę robi się Polaka, gdy REPREZENTANT Polski musi sobie hymn przetłumaczyć na Niemiecki by go zrozumieć itd to coś tu jest nie tak






Ktoś przetłumaczał? Boenisch mówi po Polsku. Chyba juz wszyscy naturalizowani mówią po Polsku.











Poniosło Was trochę , ale jako pierwszy zbyt mocno się uniósł GLF, po prostu prowokacje kaczki trzeba olewać i tyle ;)







Bardzo mi się spodobał zaś pomysł aby przenieść na areny piłkarskie , pieśń z meczy naszych siatkarzy , która zazwyczaj była śpiewana w momentach kryzysu naszych graczy. Tylko kto z Januszy będzie znał słowa...Chodzi mi oczywiście o tą pieśń:
 
Tak Obraniak pierwszy ... wszyscy sie smieja/smiali z Niemcow, ze tam pelno Turkow, murzynow czy Polakow. Ale do cholery tamci sie tam wychowali, chloneli niemiecka kulture, znali jezyk, prawie cale swoje zycie tam spedzili. Gdyby u nas wygladala tak sytuacja, naprawde bylbym w stanie zaakceptowac "takich Polakow".







Polska 3:1 Czechy



Rosja 3:0 Grecja
 
Nie rozumiem GLF Twojej krytyki meczu z Rosją. Też byłem fatalnie nastawiony do taktyki z trzema defensywnymi pomocnikami, ale musze przyznać, że przemiło się zaskoczyłem. Owszem, była duża luka między formacjami z przodu i Lewandowski musiał czekać na kolegów, ale chyba nawet lekkie otwarcie się z Rosjanami mogłoby się skończyć tak jak ich mecz z Czechami. Poza tym, warto podkreślić iż mieliśmy DWA razy więcej sytuacji bramkowych od Rosjan, i poza posiadaniem piłki, byliśmy lepsi i tyle, nie ma co naginać rzeczywistości, zagrali kapitalny mecz. Smuda kiedyś mówił, że każdy mecz będzie grał ofensywnie i otwarcie, wszyscy pamiętamy wynik z Hiszpanią, czasem nie ma sensu się otwierać, także chyba wyciągnał dobre wnioski. Jeżeli dla niektórych remis z Rosją jest gówno wart to po prostu nie mam pytań. I podkreślam, że osobiście nie rozumiem wielu decyzji Smudy, ale akurat jego pomysł z taktyką na Rosję obronił się doskonale sam.



POLSKA!!!
 
bosman, spoko wygralibyśmy z Rosją 3-0 GLF by narzekał, że tylko 3-0 i nikt nie strzelił bramki z przewrotki. Jego niechęć do reprezentacji przesłania widoczne każdemu pozytywne aspekty naszej gry. Zalatuje mi zgorzknieniem i malkontenctwem.



Polska- Czechy 2:1



Rosja - Grecja 3:1
 
@Bosman Dla GLF chyba bardziej chodziło o to, że Smuda bał się zaryzykować w końcówce i powalczyć o trzy punkty, które całkowicie odmieniłyby sytuację w grupie. Tak na prawdę remis w tym meczu to to samo co porażka, bo i tak musimy ograć Czechów i ten punkt nie robi żadnej różnicy.



Odnośnie farbowanych lisów. Zadajcie sobie pytanie. Czy gdyby nie Euro to któryś z nich chciałby dołączyć do kadry Polski? Oni są zwykłymi najemnikami. A z Polską łączą ich jedynie papiery.



Moje typy:



Polska - Czechy 2-1



Grecja - Rosja 1-0
 
Mimo wszystko wolałbym wygrać z Grecją i przegrać z Rosją niż sytuacje, którą mamy po dwóch remisach.



Polska - Czechy 1:0



Rosja - Grecja 2:0
 
królik, remis nam nic nie daje jeśli uznamy za pewnik, że Rosja wygra z Grecją. W przypadku wygranej Greków ten punkt jest na wagę złota w przypadku naszej wygranej z Czechami, ponieważ biorąc pod uwagę taką samą ilości bramek potem liczy się tzw. współczynnik UEFA gdzie jesteśmy na czarnym końcu. Trzeba umieć rozważać wszelkie warianty, bo w tym turnieju każdy jest w stanie wygrać z każdym, co pokazały chociażby Dania z Holandią i Ukraina ze Szwecją.
 
Polska zagrała dużo lepiej, przede wszystkim taktycznie niż ruscy, którzy oddali w meczu bodajże 9 strzałów na bramkę z czego 6 celnych, natomiast Polacy 17 z czego 12 celnych.Mieliśmy więcej rzutów rożnych i stałych fragmentów gry. Jedynie posiadanie piłki było po stronie przeciwników, ale to było do przewidzenia, skoro graliśmy 3 defensywnymi pomocnikami. Większość znawców piłki oraz media polskie czy zagraniczne stwierdziły, że Polacy byli lepsi, ale oczywiście swoje zdanie może mieć każdy.
Jestem optymistą jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, tylko denerwuje mnie fakt, że nie gramy na narodowym tylko we Wrocławiu, gdzie polskich kibiców będzie mniej,gdzie Czesi rozegrali już 2 mecze i zdążyli się zaadoptować.
Tytoń pali się do gry, więc jest dobrze ;-)
 
Back
Top