Euro 2012

szpakowski skurwiel, wiedzial, ze w chuja osob ma go juz dosc i przelaczyli by sobie na komentarz pana Tomasza
 
http://rutube.ru/tracks/5704188.html



Może jeszcze ktoś nie widział, ciągle usuwają, nawet do swietnej zapowiedzi Polska - Czechy TVP wa problem.



Tak się powinno komentować mecz, komentator niemiecki zamilkł gdy Irlandczycy śpiewali, szacunek wielki ....
 
Chyba jako jedyny stane tutaj w obronie Szpaka :-)



Na prawde nie wiem czego wy od niego chcecie, prawda jest taka, że nikt nie buduje tak emocji jak Szpakowski. O ile może denerwować przy meczach typu Hiszpania - Irlandia, gdzie rzeczywiście bywał irytujący o tyle nie wyobrażam sobie oglądać meczu Polski na dużej imprezie bez jego komentarza. I nie przeszkadzają mi nawet jakieś tam błędy w nazwiskach. Może inni komentatorzy nie popełniają błędów, są poprawni do bólu, ale w przekazywaniu emocji, modulowaniu glosu itp nie dorównują Szpakowi. Przez 20 lat oglądania piłki słuchałem róznych komentatorów i najbardziej odpowiada mi Szpakowski, ale jak zaznaczyłem, nie w każdym meczu lubie go słuchać ;-)
 
Kurwa, ale farfocle dali sobie wbić Anglicy... Roy wczas zdjął Milnera, który od czterdziestej minuty oddycha rękawami :|
 
Szpakowski nie ogląda piłki, nie ogarnia co się aktualnie dzieje w świecie piłkarskim i to słychać. Mówisz o budowaniu emocji, on przez większość meczu opowiada jakieś historie niezwiązane z widowiskiem i krzyczy goooooool z reguły spóźniony, bo kończy superpasjonującą opowieść.
 
Niesamowity mecz , Anglicy nie tylko w pucharach pokazują ,że grają do końca i nie mozna im odpiszczac
 
Czasem tak się dzieje, trzeba w pasku adresu zmienić numer strony na następną, w tym wypadku 48.
 
Najlepszy mecz na Euro póki co :) Dramaturgia i niezłe emocje , oby więcej takich meczy. I piekny gol Welbecka.
 
mecze polaków inna kategoria. takie wiesz bardzo emocjonalne. a to pierwszy mecz gdzie ryba mi kto wygra a emocje caly czas.
 
Szkoda Szwedzkich kibicow, moze nie porywali dopingiem, ale za ich liczbe, duzy szacun.



Co do Szpakowskiego, jedynie gdzie moge go sluchac to mecze Polakow, do innych sie nie nadaje.
 
Koordynator dopingu i bębniarz mają się pojawić na każdym zajmowanym przez Polaków sektorze wrocławskiego Stadionu Miejskiego, na którym w sobotę Polska zmierzy się z Czechami. Ich zadaniem będzie organizacja wsparcia dla biało-czerwonych.
 
Polska Rosja Ci się nie podobał?


Mi się nie podobał. Ze strony Rosjan nieudolna i nieskuteczna gra atakiem pozycyjnym. Choć oni przynajmniej bronili 9, a atakowali 8. Ze strony polskiej gra ustawieniem 9-0-1, bronienie 9, "atakowanie" 1. W pierwszej połowie taktyka opierała się na długiej piłce do Lewandowskiego, który musiał sobie radzić z 4 obrońców. Nawet jeżeli zdołał przyjąć piłkę to był ścinany równo z ziemią. Tragiczny futbol ze strony Smudy. W drugiej połowie chociaż zezwolił 1 z defensywnych pomocników wspierać bocznych pomocników w kontrach, dzięki czemu kilka razy kontratak wyprowadzało więcej niż 3 zawodników. W końcu selekcjoner wydelegował do gry Mierzejewskiego, który jakoś połączył resztę drużyny z Lewandowskim szkoda, że zrobił to kosztem najlepszego tego dnia Dudki.



Ogólnie po dwóch kolejkach w moich oczach Polska mocno aspiruje do drużyny grającej najohydniejszą piłkę na tej imprezie.
 
Ogólnie po dwóch kolejkach w moich oczach Polska mocno aspiruje do drużyny grającej najohydniejszą piłkę na tej imprezie.






jak zdobywaja punkty to ludzie się cieszą a jak ludzie się cieszą to nie ma co krytykować druzyny. efektowną grą z takimi piłkarzami mysle, ze daleko bysmy niezajechali
 
Back
Top