Euro 2012

nie najezdzalbym na jednego zawodnika bo popelnil blad przy golu. Wszyscy zagrali słabo a większosć żenująco
 
Jak dla mnie takie zmienianie trenera, nie wychodzi na dobre, w ostatnich latach mieliśmy wielu trenerów i zero sukcesów. Może gdyby dano szansę zabawić dłużej jakiemuś trenerowi coś by z tego wyszło, a tak przyjdzie następny, wypierdzieli połowe reprezentacji, znajdzie inną połowę i znowu będzie tak, że jak przyjdzie o coś zagrać nie będzie zgrania.
 
Szkoda komentować występ Polaków na euro ..



Jerzy Engel powinien dostać szanse jeszce raz na poprowadzenie rzeprzetacji
 
Nie ma co winić samego Murawskiego, to drużyna przegrywa a nie zawodnik. A trenerowi rzeczywiście trzeba dać sznsę i spokóje, ale jeśli nie jest nim Smuda :]



Engel?! Spierdolił chyba najlepszą pakę jaką Polska miała, wg mnie reprezentacja na Koreę była zdecydowania lepsza od obecnej ...
 
Engel nigdy w życiu. Wydaje mi się, że opcja zagranica byłaby najrozsądniejsza, z Probierzem jako drugim trenerem.
 
Tidzej nie wiem czy jest sens brac trenera z zagranicy, przy dzisiejszym betonie w pzpnie, zaden nie mial by latwo. I tak jak mowisz, klody by mial rzucane pod nogi na kazdym kroku.
 
z Grecja 30 minut, z Rosją 40 minut, z Czechami 20 minut - nie no zagrali 1 dobry mecz raptem! ; ) bo wychodzi 90 minut.
 
Engel to dobry kandydat, ale trzeba by dać mu naprawdę parę lat, nie tylko najbliższe eliminacje...
 
Engel to dobry kandydat, ale trzeba by dać mu naprawdę parę lat, nie tylko najbliższe eliminacje...


he he he ... tylko tak to mozna skomentowac.







Skorza poradzi sobie wedlug mnie, napewno nie narobi sobie wstydu jak smuda.
 
Szkoda, że Hiddink siedzi w Machaczkale. Przede wszystkim trener, który przyjdzie teraz powinien być przynajmniej do następnych Mistrzostw Europy- bez względu na sukcesy, bądź ich brak, w między czasie.
 
Dudek miałby ogromne poparcie u kibiców, jednak on sam mówi, że jest za wcześnie, żeby pakować się to bagno



A Hiddink to sfera marzeń, chyba nikt nie przypuszcza, że możemy zaprpononować selekcjonerowi min. 4 mln Euro jak i tak juz po mistrzostwach w Polsce
 
O ile mam wrażenie, że Jerzy Dudek to osoba, która przede wszystkim bardzo dużo mówi (serio, nie wiem czy Real czy jakikolwiek inny klub miał kiedykolwiek tak wyagadanego drugiego bramkarza) to chciałbym zobaczyć czy za tą fasadą stoją jakieś umiejętności. Bramkarze jako trenerzy sprawdzają się jednak rzadko z jakiegoś powodu.
 
Ja tam jestem pozytywnie zaskoczony grą Polakow. Chodzi o cały turniej. Dziękuję Panowie za emocje, ktore dostarczyliście!
 
No właśnie,mowa o Dudku jako głowy PZPN, bo jakiś czas temu padłu już takie hasło jednak sam zainteresowany nie chciał się do niego ustosunkować.
 
Choć cieszą takie osoby jak Wolski, Kamiński czy Furman, to są to jednak wyjątki i nasz 40 milionowy naród cierpi na brak systemu szkolenia młodzieży.
Kto rządzi PZPNem ? Jakiś idiota nie mający pojęcia o ekonomii. Dlatego moim zdaniem szefem tego związku powinna być osoba spoza tego kręgu, mająca doświadczenie w tej dziedzinie. Jako drugiego szefa widziałbym Bońka.

Polski trener ? Wybaczcie, ale nie widzę czegoś takiego jak polska myśl szkoleniowa. Tak, jestem za trenerem pochodzącym z zagranicy.
 
lepiej od razu zlikwidować to bagienko PZPN :P A Boniek n aprezesa hm ciwekawe, ale bardziej bym go widziała jako trenera...
 
Żal i ból. . . .



zajmujemy ostatnie miejsce w grupie najslabszej, jaka miec moglismy,



ale co w tym dziwnego, skoro w meczu o wszystko (jak i zreszta we wczesniejszych) wychodzimy skladem defensywnym grajac anty ofensywny football,



tak samo jak z rosja gramy jednym lewandowskim potem 20 metrow posuchy i dopiero nastepni zawodnicy, 9 pilkarzy broni, a i tak czesi dochodza do sytuacji banalnie prosto. . . .



gralimsy tak, jakby to nam starczyl remis w tym meczu,



niestety polska druzyna razila nieskutecznoscia, co z tego, ze na poczatku udawalo sie stworzyc sytuacje, jak tak samo, jak w poprzednich meczach nie wykanczalismy ich golami
 
nie bo byłam za mała i nie interesowałam się jeszcze tak piłką :P a nawet, jeśli to niby był tylko kilka miesięcy...



a co ? genialny piłkarz, który nie umie przekazac wiedzy ? :/
 
a tak w ogóle to szkda, że odpadliśmy, ale cóż kadra miała kiepska formę i nie potrafiła szybkich akcji przeprowadzać :/



ach te pepiki :-)



Madzer :-)
 
Back
Top