Euro 2012

kr�lik no to widocznie jest to nie kumata wiara. Nie ma czegoś takiego jak reprezentacja PZPN. Jest to reprezentacja Polski w której grają Polacy,którzy zasługują na wsparcie od nas. Ale nie,trzeba marudzić o tych "prawdziwych" kibicach,że reszta to takie i owakie, a sama kadra to syf. Może powiem tak - jeśli ktoś odwraca się od kadry,to dla mnie nie jest żadnym kibicem i jet to argument taki sam jak stwierdzenia,że to "nie Polska reprezentacja".



bosman :-)cieszę,się.że są również i tacy "nienormalni" kibice jak Ty,tej "niereprezentacji" :)
 
to jest typowa polska mentalność, żeby być zawsze przeciwko wszystkim i wszystkiemu :) pamętacie na czym LPR zbił kapitał polityczny ?? bo najgłośniej był przeciwko UE.



Tak samo mamy z euro. Wystarczy zrobić podział, przypierdolić się o jakieś głupoty i zaraz znajdzie się stado baranów, którzy dołączą do tego chóru pokrzywdzony, żyjących w podziemu, wg nich myślących niezależnie. Ja wiem, że nie jest wszystko idealnie, że na mecze przychodzą przypadkowi ludzie bo dostali bilety z pracy a to fajnie sie polansować na meczu. Taka impreza piłkarska zapewne już się nie powtórzy za naszego życia albo na pewno nie przez najbliższe 20 lat. Nie wierze, że człowiek, który naprawde kocha piłke i kibicowanie ma w dupie taką impreze. To jest tylko zewnętrzna postawa aby się pokazać, że jestem na "NIE".



No cóż ale niektórym lepiej być w roli na przekór, tylko szkoda, że tak naprawde robią na przekór sobie samym
 
A ja ostatnio zauważyłem taki paradoks, że najwięcej dyskutują o tym Euro Ci właśnie od "Fuck Euro" :D a skoro "Fuck" to raczej nie powinni zabierać głosu,a konksekwentna olewka :D
 
Dokładnie panowie, ale na szczęście zdecydowanej większości narodu całe to kapitalne szaleństwo się udziela :) I niech trwa jak najdłużej, bo naprawde to co się dzieje na ulicach jest przepiękne, zwłaszcza w okolicach meczów Polaków :) Mnóstwo moich znajomych obojga płci, nawet takich, którzy delikatnie mówiąc kompletnie nie interesują sie sportem, już nie mówiąc o piłce, szaleje jak najwięksi zapaleńcy :) Naprawdę coś niesamowitego, nie spodziewałem się, że wszystkich ogarnie taka gorączka :)

Nie wierze, że człowiek, który naprawde kocha piłke i kibicowanie ma w dupie taką impreze. To jest tylko zewnętrzna postawa aby się pokazać, że jestem na "NIE".


Pełna zgoda. Nie wyobrażam sobie przejść obojętnie obok jakiegokolwiek turnieju pokroju MŚ czy ME, będac kibicem danej dyscypliny.
 
Czy się to komuś podoba czy nie, Mistrzostwa Europy są nierozerwalnie związane z polityką i politykami, którzy są żywotnie zainteresowani tym, by zbić na tym jak największy kapitał, pokazując swoje roześmiane ryje gdzie się tylko da i wmawiając Polakom, że nie ma nic ważniejszego niż piłka nożna. Media jak jeden mąż narkotyzują wszystkich futbolem, a Polacy chętnie dają się tej zbiorowej histerii uwieść, nie zdając sobie sprawy, że prędzej czy później przyjdzie im bądź ich dzieciom zapłacić z własnej kiesy za "gospodarność" elity, która organizowała Euro. Dochodzą do tego skandaliczne zatrzymania co lepiej zorganizowanych grup kibiców/kiboli (zwał, jak zwał) - trochę przypomina to działania Sowietów, którzy robili porządki w miastach, żeby odwiedzający ich wysocy zagraniczni dygnitarze widzieli wszystko, co najlepsze.



Dodam, że kompletną bujdą są głosy, które da się tu i ówdzie usłyszeć, że organizacja Euro to największe polskie przedsięwzięcie w historii - szczególnie chętnie mówią o tym, rzecz jasna, politycy. Zapominają, świadomie lub nie, że pod względem organizacyjno-logistycznym Euro 2012 nie dorasta do pięt.. pielgrzymkom papieskim. No, ale te się tak dobrze jednak nie sprzedają.



Czy mam coś przeciwko ludziom, którzy zachłysnęli się mistrzostwami? Absolutnie nie - nie moja sprawa, każdy może się emocjonować czym chce, są gusta i guściki. Sam oglądam niemal wszystkie mecze, bo jestem też fanem futbolu. Nie znaczy to jednak, że muszę łykać wszystko jak pelikan. Można oglądać mecze, emocjonować się nimi i zachować trzeźwą ocenę całej otoczki. Nie sugeruję, że komuś tutaj tego brakuje, żeby była jasność.
 
Oczywiście, tłumacząc, absolutnie nie chodziło mi o łykanie wszytkiego co nam serwują, bo doskonale zdaje sobię sprawę, iż jest mnóstwo niedociągnięć, iż "konsekwencje" tej imprezy niekoniecznie będą dla nas tylko przyjemne. U mnie ogarnięcie tym szałem tak jak napisałem odnosi się tylko do aspektu sportowego, o reszcie pamiętam, zdaje sobie z tego w mniejszym lub większym stopniu sprawę, ale staram się to rozgraniczyć w stopniu w jakim tylko się to da zrobić :)
 
251818_458987630796591_1075246733_n.jpg
 
hhehehheh. W podstawówce u mnie Rysiu od WF miał kultowy tekst: Przyjacielu - obciągnij stopę :D
 
Dochodzą do tego skandaliczne zatrzymania co lepiej zorganizowanych grup kibiców/kiboli (zwał, jak zwał) - trochę przypomina to działania Sowietów, którzy robili porządki w miastach, żeby odwiedzający ich wysocy zagraniczni dygnitarze widzieli wszystko, co najlepsze.


na czym polegaja skandaliczne zatrzymania co lepiej zorganizowanych grup kibicow/kiboli? Nie czestuja podczas zatrzymania wodka? Policjanci mowia "K*rwa" zamiast "Prosze" czy "Przepraszam"? A moze sam fakt zatrzymania przez policje jest skandaliczny?
 
Na bezpodstawnych zatrzymaniach, kontrolach, wezwaniach na komende akurat w czasie meczy itd. Nie chce mi sie zaglebiac ogolnie w temat.
 
Panowie o ile dobrze mi wiadomo jutro wszyscy Ci którzy mają jakieś tam dekodery naziemne do TV cyfrowej będą mogli sobie zminić komentarz ze Szpaka na Zimocha, zazdroszczę Wam tego przywileju ...



BTW wczoraj Laskowski pojechał po Trzeciaku, powiedział coś w stylu "Właśnie wchodzi na boisko zawodnik którego ktoś nazwał wolnym i niezdarnym napastnikiem ... a strzelił bramkę Hiszpanom" (mowa o Di Natale) a jak się ten Mirek darł przez pierwsze pięć minut meczu ESP-IRL, myśłałem, że się posra z wrażenia :]







O LOL



http://wyborcza.biz/biznes/1,106928,11944144,Mecz_Polska___Czechy_w_TVP_bez_komentarza_Tomasza.html
 
Wyłącz dźwięk w tv i włącz obok radio.

Sonda jest tam niezła. Kto powinien komentować?
Zimnoch 70%
Dajmy ludziom wybór 19%
Szpakowski 6%:-)
Zaden z powyższych 5%.
 
Back
Top