Euro 2012

Hiszpanie o trawie a my o dachu. To równie słabe co wymówki Brazylijskich fighterów o kontuzjach :p
 
Ta trawa rzeczywiście słabo wyglądała... Tak samo jak słabo wyglądają puste miejsca na takim meczu jak Francja - Anglia w czasie takiej imprezy jak Euro ;)
 
Mówiąc o streamach czy tylko ja mam ogromne problemy z produktem na stronie TVP? Jak były mistrzostwa w RPA to działało wszystko poprawnie a teraz stream zawiesza mi się kilka razy na połowę, inni też tak mają?
 
W porównaniu do dopingu z wczorajszego meczu, jestem rozczarowany. Myślałem, że Anglicy stworzą większy kocioł, niż ich "zieloni" koledzy.
 
Oxlade-Chamberlain to może być jedno z objawień EURO. Chociaż końcówki połowy już nie miał takiej dobrej jak początku.
 
Pan Rizzolli zapomniał kartek dla Francji, gwizdał dla Francuzów. Mecz ogólnie lipa.



Pochwalic za to mogę komentarz. Szkoda że Szpak jutro będzie jutro[strike] sędziował[/strike] komentował:-)







@down mój błąd, sorry:-)
 
mi też się na TVP zawiesza, ale jak zaczyna działać to w tym samym momecie zazwyczaj :D a streamy jeszcze gorzej działają :/
 
Kapitalny mecz, Brawo Ukraina! Świetnie mi się ten mecz oglądało. Uwielbiam jak Ci emeryci, stare gwiazdy sa bohaterami. MVP: Szewa i Konoplanka
 
Wybiegali sobie zwyciestwo, zawstydzajac wiele innych reprezentacji. Ciekawie euro zapowiada się faworyci narazie średnio.



Liczyłem na Ukraine ale raczej dawałem remis , zwłaszcza ze narzekali na brak snajperów - a tu Andiuszka zaskoczył
 
Back
Top