Euro 2012

Kurwa kumpel wlasnei wstawil na fejsa zdjecie z Shakira, ktora spotkal na meczu u nas w GDA. Jak ja rozpoznano podobnio szybkio zaczela sie zwijac i jako jednemu z nielicnych udalo mu sie cyknac z nia fote
 
Poka ją :)







389204_321373181277119_2067362835_n.jpg








Co na to premier?



Czy policja będzie zbierała odciski placów z rac by ukarać tych pseudokiboli?



Czy Wojewoda zamknie stadion na dwa pozostałe mecze na Euro ?



Tak/Nie wyślij sms pod nr....







:)
 
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/601799_401874223188386_627605315_n.jpg


http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/550853_401876606521481_260379974_n.jpg
 
Może żal mu się zrobiło Austrii, którzy nie awansowali na Euro i chciał ich jakoś pocieszyć :-)
 
przegapiłem kolejny mecz na Euro - Chrwatów, przez zawody organizowane przez mój klub ale widziałem kątem oka mecz Wlochów z Hiszpanami. I szczerze mówiac zaskoczyli mnie włosi swoją postawą nie wiem czemu wyobrazałem sobie, ze się spalą przed meczem z obroncami tytułu. Po Hiszpanach spodziewałem się wiecej i nie wiele brakowało Torres by przelobował Buffona i mogloby byc ciekawie. W ogole wczoraj zmiana Torresa wniosla duzo ozywienia, raz przechytrzył do Buffon raz zle przymierzyl z lobem ale zaskoczył mnie pozytywnie jak najbardziej.
 
Podczas wczorajszych meczów pierwszy raz wsłuchiwałem się w komentarz i jestem zdruzgotany tym, co zaprezentował Szpakowski. Co za dyletant i ignorant. Dało się wyczuć, że w tej dekadzie nie obejrzał żadnego meczu Serie A, a ostatni mecz Włochów widział w 2010 lub 2008 roku. Ja wiem, że stary rep nie interesuje się już piłką nożną, a mecze komentuje z przyzwyczajenia, ale do kurwy nędzy, wypada się przygotować chociaż trochę. Odniosłem wrażenie, że takiego Marchisio widział pierwszy raz w życiu na oczy. Nie powiem, że był nieobiektywny, bo nie był. Był nieprzygotownay do pracy. Szpakowski myśli, że głosem i tonacją nadrobi braki merytoryczne. Podobnego kalibru ignorantem jest Stefan Szczepłek, który do studia przychodzi nieprzygotowany, a potem nadrabia jakimiś historyjkami z przeszłości. TVP jest żenujące przy okazji EURO 2012.



Edit



@Painkiller



To mamy kompletnie odmienne zdanie. Torres w kwadrans zapracował na miano najgorszego na boisku. Wyglądał jak kibic, który występ w meczu wygrał w jakimś konkursie. Dramatyczna postawa.
 
czemu ? wydaje mi się, ze w niósł ozywienie do przodu u Hiszpanów 2 razy urwał sie obrońcom, zabraklo szczescia. jasne, ze nie dal takiej zmiany jak Di Natale ale jak na moje oko nie zawiódł. Mozlwie, ze podszedlem to jego wystepu emocjonalnie, bo bardzo go cenie jako piłkarza.
 
Torres mial wbrew pozorom szczescie, ze wszedl na boisko tak pozno. Obrona Wlochow zdecydowanie juz siadla, i zostawiali Hiszpanom mnostwo miejsca, nie bylo w ogole pressingu w srodku pola. Na dobra sprawe wiec, nawet gdyby na boisku zostal Fabregas to pewnie do podobnych sytuacji bramkowych by doszlo. Pozostaje pytanie czy Fabregas by je wykorzystal, czy spieprzyl jak Torres.
 
Fernando Torres mógł wygrać Hiszpanom mecz, ale tego nie zrobił. Buffon go ograł na nogach, co już jest dla napastnika kompromitujące. Na tym poziomie nie chwali się napastników za dochodzenie do sytuacji, ale rozlicza ze skuteczności. Co zrobił Torres? Wszedł, zjebał wszystkie setki, nie miał żadnych dobrych podań, dostał idiotyczną żółtą kartkę. Czytelnicy Marki dali mu 4/10, wraz z Arbeloą najgorzej. Fatalny występ Torresa. Zepsuł wszystko co mógł zepsuć.
 
Szpakowski myśli, że głosem i tonacją nadrobi braki merytoryczne.






Mi tam jego komentarz odpowiada. Nie interesuję sie piłką i mam wyj#$..e kto to Marchisio. Fajnie się go słucha. Ale rozumiem, że ktoś oczekuje więcej. Ja po prostu nie siedzę w piłce
 
Escobar patrząc na to w ten sposob jak Ty masz zupełną rację, ja na jego wejscie na boisku patrzylem jak na pojawienie się idola więc w pełni się z Tobą zgadzam obiektywnie patrząc na to co zrobił na boisku
 
@ kaczka41



Wyobraź sobie, że ktoś komentuje UFC 146 i myli Struve z Miociciem, nie wie kim jest Dave Herman, a Velasquez raz jest Velndezem, a raz Villasquezem. Fajnie?
 
Szpakowski żenujący poziom prezentuje od wielu lat. Nie ma pojęcia, kto gra na boisku, nie jest na bieżąco z wydarzeniami w piłce i notorycznie, ale to notorycznie myli zawodników. Bardzo groźne sytuacje czasem komentuje bez emocji, żeby drzeć japę, gdy piłka mija o 5 metrów bramkę. Najbardziej jednak nie znoszę jego maniery "wymigiwania" się z pomyłek. Przykładowy komentarz Szpakowskiego:



"Litmanen, Litmanen, podaje do Kluiverta! Kluivert, Kluivert.." - i teraz następuje zbliżenie kamery i widać, że to nie czarny Kluivert tylko biały De Boer, więc nasz bohater kontynuuje jak gdyby nigdy nic - "Kluivert szuka pozycji, a tymczasen De Boer pędzi na bramkę." I takich sytuacji w komentowanych przez niego meczach są dziesiątki.
 
Kluivert jeszcze gra?!







A tak serio, to jak faktycznie z emocjami oglądałem nogę, to w czasach , gdy w reprezentacji Holandii grali van Basten i Gullit. Z tamtych czasów pamietam komentarz Szpakowskiego i to dla mnie klasyk i już
 
jeżeli chodzi o komentatorów bez wątpienia numerem 1w bublach wszelakich był andrzej zydorowicz... :-)
 
być moze Szpakowski już jest stary i mu sie nie chce, robi błędy itd. ale ma charyzme do komentowania meczów. Może powinien komentować tylko reprezentacje ale mysle, ze jednak bez niego mecze to nie to samo. To tak jak Janisz w mma (wiem przygotowuje sie) zdarza mu sie popełnić gafe, wielu chce zeby nie komentował ale dla mnie komentarz bez Janisza stracił by wiele. Pamiętam jak była nagonka na Szpakowskiego wtedy szefem sportu tvp był chyba Basałaj i go wyrzucili na pewien czas. Niby było wszystko ok ale jakoś tak lipnie bez Szpaka. A jak wrócił po dłuższym czasie to największą przyjemnością było dla mnie znowu go usłyszeć.



Może merytorecznie wypada blado ale to jest jednek Dariusz Szpakowski co by nie było ikona komentowania w kraju.



Jedyne co tvp mogłoby zmienić to komentujących w studiu.
 
Escobar.


Ktorego kanalu kometatorow uwazasz teraz za dobrych? Chodzi mi o pilke
 
Jeśli chodzi o ogół to jest lider i długo długo nic, czyli Canal+ i chyba każdy z tym się powinien zgodzić.
 
Canal +, potem Polsat. Reszta daleko w tyle. nSport na poziomie TVP, czyli w okolicach dna. Bardzo lubię Laskowskiego, ale obawiam się, że nie dostanie zbyt wielkiego pola do popisu w nowym miejscu pracy.



I właśnie ta sytuacja z Basałajem była końcem Szpakowskiego. On wie, że jest nieusuwalny. Nikt nie rozlicza go za błędy, nikt nie naciska, żeby przygotowywał się do pracy. Ma gwiazdorski kontrakt, pełną swobodę, zero kontroli i jeszcze władzę, bo to on ustala, kto jaki mecz komentuje. Wysyła Laskowskiego na mniej medialne mecze, bo wie, że to jedyna konkurencja dla niego. Wraz z Szaranowiczem utrzymują w sportowej redakcji mnóstwo miernot (Iwański, Jasina, Jońca) i na tym tle Darek wypada rewelacyjnie. Szpakowski ze swoim podejściem do zawodu nie utrzymałby się w żadnej poważnej komercyjnej stacji. Ze Szpakowskim nie idzie porozmawiać o współczesnej piłce nawet prywatnie. On się na niej nie zna. Warunki do komentowania ma najlepsze w Polsce (głos i tonacja), ale zamiast zostać wielką legendą telewizji, to woli wygodę. Ja go zapamiętam głównie z koszmarnych błędów, bo nawet już nie pamiętam dobrych meczów w jego wykonaniu.
 
Szpakowski braki w przygotowaniu merytorycznym nadrabia głupimi tekstami, nie lubię tego bardzo w komentowaniu. Ale warunki ma dobre, to trzeba przyznać.
 
Wraz z Szaranowiczem utrzymują w sportowej redakcji mnóstwo miernot (Iwański, Jasina, Jońca) i na tym tle Darek wypada rewelacyjnie.


O to to to. Reszta tych komentatorów z przypadku to też wielka kipna. Podpisuje się pod tekstem Pawła w 100 %. Tvp z Nką mogli by się prześcigać o trofeum dla najgorszych komentatorów świata.



Co do Szpaka, to kto inny rzucał by wtedy statystykami z "tygodnika kibica" :D ?
 
To lecimy z typami na dzisiaj:



Francja - Anglia 2:1



Ukraina - Szwecja 0:2
 
Back
Top