Euro 2012

hyh jednak znow sie przeliczylem, myslalem, ze Hiszpania sie przejedzie po Wlochach. Torres niestety, juz nigdy raczej nie bedzie tak pewny siebie jak kiedys.
 
Na pierwszy rzut oka rzuciło się ustawienie Włochów na boisku 3-5-2 i zagęszczenie środka pola. O ile nie przeszkodziło ono strzelić Hiszpanom bramki, o tyle utrudniło im zadanie i rozgrywanie całego meczu.


Torres jak zwykle nieskuteczny, ale to jest przyczajony tygrys - ukryty smok, więc jeszcze coś strzeli na tym turnieju.
 
Jordi Alba też się ładnie pokazał. Cassano też nieźle. Trzeba być Ballotellim żeby zmarnować taką okazję jaką miał i to w taki sposób.
 
Komentatorzy do zmiany! Barzagliego widzieli na murawie, nie wspominając o braku jakiegokolwiek obiektywizmu. Kim jest Trzeciak że jest takim ekspertem?



180275_10150958373334525_1351878530_n.jpg
 
Trzeciak to były piłkarz ;) czterokrotny Mistrz Polski.



Nie dostrzegłem braku obiektywizmu w komentarzu.
 
moim zdaniem alba nie pokazal nic oprocz niepewnosci, ramos tez nie na swoim poziomie, dwa bledy, ktore mogly zadecydowac o wyniku meczu, najlepszy obronca pique. z wloch podobal mi sie cassano i pirlo
 
Ja dostrzegłem. Faworyzowanie Hiszpanów było odczuwalne. Wiem że Trzeciak to piłkarz, pamiętam go i jego podbój hiszpanii.
 
Wiem, że wiesz. Starałem się dać do zrozumienia, że Twoja uwaga była nie na miejscu.



Ty dostrzegłeś... Jako kibic Włochów.
 
jak ich trap zajechal, tak jak mowil mcgeady . to w drugiej polowie bedzie tylko chorwacja grac
 
Wolę taki komentarz w wykonaniu Trzeciaka, niż chore podniecanie się Barceloną podczas ich meczów w wykonaniu innych komentatorów...
 
Laskowski to mistrzowski komentator, aż żal buły ściska, że odszedl z canal+.



Co do meczu to bardzo fajnie sie go ogląda. W dobrym tempie, walka, nie ma czasu na nudę. Doping imo też w miarę na poziomie. Jak Irlandczycy czasem krzykną to brzmi to mega.
 
Teraz LM w TVP, więc super że Lasko będzie ; ) i mam nadzieję, że dadzą mu pokomentować. Najlepiej to tak Szpakowski i tak sie dopcha do finału i jednego polfinalowego, ale zeby 2 Lasko a nie Iwanski.
 
Ja dostrzegłem. Faworyzowanie Hiszpanów było odczuwalne. Wiem że Trzeciak to piłkarz, pamiętam go i jego podbój hiszpanii.






Tez zauwazylem faworyzowanie. Choc w Gdansku w strefie kibica zdecydowanie wiecej sympatykow Hiszpanii.
 
Kibice z Irlandii/Chorwacji zrobili świetny klimat na stadionie. Do tego mecz obfitujący w dużą ilością bramek. Oglądało się to świetnie.
 
Piękny mecz, Bilić kozak chciałbym, żeby na zakończenie jego przygody z kadra tym razem udało mu się coś ugrać.



BTW, jest gdzieś na necie jakiś obszerniejszy skrót meczu Hiszpania - Włochy?



A co do Laskowskiego to on z C+ niby odszedł sam, ale prawda jest taka, że go Smokowski popędził - to ten co siedzi w Liga + jest nowym szefem redakcji sportowej Canal +
 
Magia Bułgarskiej. Świeczki na stadionie, doping i nawet petarda hukowa się pojawiła.



W dodatku był to chyba najlepszy mecz jak na razie.
 
Back
Top