Euro 2012

Jeleń gra w klubie ale Sobiech i Brożek też nie grają. Więc nie wiem czemu go nie wziął
 
O teraz zauwazylem ze Borysiuk w rezerwie,kur#@$ a Matuszczyk w kadrze..o ja pier@#$ ale muł z tego Smudy
 
jego repezentacja jego decyzje. Jak bierze każde powołanie na sibie to krytyke też będzie musiał, chyba że coś zaskoczy w kadrze i wyjdzie im turniej życia.
 
o turniej zycia nie trudno xD



sam awans to juz dla naszej pilki (tak, tak, wiem, nie musielismy grac o awans :D)



jak sie uda nie przegrac 2 meczy, to to tez bedzie dobry rezultat jak na nasz gre we wszelakich mistrzostwach
 
Widać różnicę w gwieżdzie śpiewającej hymn MŚ i ME. Bieda.



dół:



Nie wspominając o "Waka waka".
 
Sama piosenka nie jest tak rytmiczna i wpadająca w ucho, jak Shaggy'ego (Euro 2008) czy Nelly Furtado (2004).
 
fifa 98:



zaczyna sie mecz, biegniesz przy linii autu, zblizajac sie do konca boiska dosrodkowanie, ze srodka pola karnego przewrotka i 1:0. . . teraz mozna juz grac eksperymentalnie :D
 
Wszystko fajnie, tylko co do EURO ma karaibska plaża i murzyni to ja nie mam pojęcia. Ogólnie teledysk fajny, niezle ujecia z Polski, prócz tych wcześniej wspomnianych. Jednak nie ma co za bardzo słodzić. A i tak jebać to całe komercyjne EURO.
 
http://euro2012.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Brakuje-nam-dobrych-pilkarzy-Debata-ze-Smuda,artykul,136523,1,291.html
 
Szeroka kadra reprezentacji Chrwacji:


BRAMKARZE: Stipe Pletikosa (FK Rostov), Danijel Subašić (AS Monaco), Ivan Kelava (Dinamo Zagrzeb), Goran Blažević (Hajduk Split)



OBROŃCY: Gordon Schildenfeld (Eintracht Frankfurt), Josip šimunić (Dinamo Zagrzeb), Vedran Ćorluka (Tottenham), Dejan Lovren (Lyon), Darijo Srna (Szachtar Doneick), Jurica Buljat (Maccabi Hajfa), Domagoj Vida (Dinamo Zagrzeb), šime Vrsaljko (dinamo Zagrzeb), Ivan Strinić (Dnipro Dniepropietrowsk).



POMOCNICY: Luka Modrić (Tottenham), Niko Kranjčar (Tottenham), Ognjen Vukojević (Dynamo Kijów), Ivan Rakitić (Sevilla), Tomislav Dujmović (Real Saragossa), Ivan Perišić (Borussia Dortmund), Danijel Pranjić (Bayern Monachium), Milan Badelj (Dinamo Zagrzeb), Ivo Iličević (Hamburger SV).



NAPASTNICY: Mario Mandžukić (Wolfburg), Nikica Jelavić, Ivica Olić (Bayern Monachium), Eduardo da Silva (Szachtar Donieck), Nikola Kalinić (Dnipro Dniepropietrowsk)
 
Właśnie dotarły do mnie bileciki. Trzeci mecz fazy grupowej Polaków z Czechami. Ktoś jeszcze się wybiera?
 
179524_443917095637067_100000563428418_1596645_1353455856_n.jpg
 
@Yagiel



Tak, w pierwszej puli. Trafiły mi się 4 bileciki na ten mecz, jeden odsprzedałem bratu po cenie nominalnej (280zł), bo jest wielkim fanem piłki. Jeden bilet oczywiście zostawiłem sobie, a pozostałe 2 udało mi się niedawno opylić po 1000 zł każdy. :) Dodam, że to bilety drugiej kategorii.
 
nie ma sie z czego cieszyc, bo jesli boenisch nie bedzie w formie to mamy taka lipe, ze ja pierdole. chociaz nie wiadomo czy nie lepiej, zeby gral obojetnie kto inny niz wawrzyiak :P
 
Back
Top