Euro 2012

Nie ma się z czego cieszyć, bo na lewej obronie posucha. Boenisch nie ma przecież końskiego zdrowia. Mam nadzieję, że Smuda powoła Lisowskiego rzutem na taśmę. Problemu by nie było gdybyśmy mieli kogo obsadzić w środku obrony, bo wtedy z powodzeniem Wasilewski mógłby zastąpić Wawrzyniaka. Teraz naprawdę nasza defensywa wygląda krucho.
 
Kadra Niemiec na Euro 2012
bramkarze: Manuel Neuer (Bayern Monachium), Tim Wiese (Werder Brema), Ron-Robert Zieler (Hannover 96)

obrońcy: Holger Badstuber, Jerome Boateng, Philipp Lahm (wszyscy Bayern Monachium), Benedikt Hoewedes (Schalke 04 Gelsenkirchen), Mats Hummels, Marcel Schmelzer (obaj Borussia Dortmund), Per Mertesacker (Arsenal Londyn)

pomocnicy: Lars Bender, Andre Schuerrle (obaj Bayer Leverkusen), Mario Goetze, Ilkay Guendogan (obaj Borussia Dortmund), Marco Reus (Borussia Moenchengladbach), Sami Khedira, Mesut Oezil (obaj Real Madryt), Toni Kroos, Thomas Mueller, Bastian Schweinsteiger (Bayern Monachium), Lukas Podolski (FC Koeln)

napastnicy: Mario Gomez (Bayern Monachium), Miroslav Klose (Lazio Rzym).
 
Chcąc nie chcąc, to niemcy mogą zostać mistrzami tego turnieju. W sumie,jak Euro w Polsce to nasze będzie takie szczęście,że wygrają Niemcy :D No ale cóż,niech wygra lepsza drużyna:)
 
tia, pod jednym z tych propagandowych filmów, są nawet wypowiedzi Polaków twierdzących,ze wiekszosc spoleczenstwa to antysamici i rasisci ;] jak mowie kolesiowi ze nie znam zadnego, to odpowiada,ze klamie ;] czemu internet jest pelen idiotów? :-)
 
Jeszcze dobre z tego propagandowego tworu jest mówienie o Żydach napiętnowanie napisu Jude Gang.
 
najlepsze jest, ze to stacja publiczna, BBC, a w 2:28 sa zle podpisy na mapie, w innym miejscu zostala zastosowana nazwa Jugoslawia...
 
Dziś już mi dali popalić za tą Panoramę w pracy :D Teraz wszyscy w biurzę myślą że jestem neonazistą, skinheadem, 7 wcieleniem Adolfa i salutuje jak zamawiam piwo. Co za gówno ta Panorama , aż sobię obejrzę w domu co tam za głupoty naopowiadali :)
 
a moze by pokazali filmy jak angole i innego rodzaju maści bydło napada na Polaków na wyspach.



Szczęsny mógłby opowiedzieć jak mu stłukli szybe w samochodzie bo ma na polskich numerach.
 
no to masz, pierwszy komentarz z brzegu z miedzynarodowego forum:



"After watching a program last night about the racism from fans in Poland-Ukraine, it makes Terry and Suarez look like decent people"



czyli program osiagnal swoj cel.
 
Tendencyjne bzdety,wypowiedź Cambella niezły koszmarek, identyczne kaczki dziennikarskie robią karierę nad Wisłą :-)
 
Szukali awantury to znaleźli, doskonały przykład wybiórczego dziennikarstwa.A wogóle co ten łysy w okularach gada, że krzyż celtycki jest nielegalny 7:30. Przecież razem z zakazem pedałowania został zalegalizowany jako symbol NOP, które to pozwoliło każdemu na używanie go.
 
Kadra Francji na Euro:

Bramkarze: Cedric Carrasso (Bordeaux), Hugo Lloris (Lyon), Steve Mandanda (Marseille).
Obrońcy: Gael Clichy (Manchester City), Mathieu Debuchy (Lille), Patrice Evra (Manchester United), Laurent Koscielny (Arsenal), Philippe Mexes (AC Milan), Adil Rami (Valencia), Anthony Reveillere (Lyon).
Pomocnicy: Hatem Ben Arfa (Newcastle United), Yohan Cabaye (Newcastle United), Alou Diarra (Marseille), Florent Malouda (Chelsea), Marvin Martin (Sochaux), Blaise Matuidi (Paris Saint-Germain), Yann M'vila (Rennes), Samir Nasri (Manchester City), Franck Ribery (Bayern Monachium), Mathieu Valbuena (Marseille).
Napastnicy: Karim Benzema (Real Madryt), Olivier Giroud (Montpellier), Jeremy Menez (Paris Saint-Germain).
 
Tak na szybko wbiłem na link trojkatnego i pierwsze co to myślałem, że obok zawodników są flagi krajów w których się urodzili.
 
Lampard nie zagra na euor, M'vila pewnie też, a selekcjoner mówi, że jeśli państwo będzie chciało to odwołają swój udział w imprezie przez korupcje.
 
A u mnie kumpel kupił na Allegro dwa kupony z McDonalda za 500 złotych no i wylosował półfinał ME w Warszawie ... Gnida ...
 
Back
Top