Euro 2012

@Malinowsky


Za to jest Wawrzyniak, który w meczu z Niemcami... no właśnie.


No i chciałbym jednak Borysiuka, ale jest Rybus, Wolski i Kucharczyk więc I'm satisfied.


A hymn nie jest wybrany na poważnie...
 
no tak należało się Waltzowej za największe inwestycje za jej kadencji.



Też nie powołanie Piecha a Sobiecha to dla mnie głupota. Ciekawe kto będzie strzelał jak Lewandowski przykładowo nie będzie mógł.



A piosenka mistrzowska, od razu mój faworyt :) Jestem pozytywnie zaskoczony, że baby wygraly bo myslalem, ze polskie zakompleksienie znowu wygra czyli wszystko co ludowe to trzeba się wstydzić a tu niespodzianka :)
 
Wawrzyniak to się nadaje:-) Nie czaje tylko jakim cudem w składzie jest Kucharczyk i Brożek a nie Piech.
 
Jasne, lepszy ktokolwiek, kogo się nie sprawdziło, niż Głowacki. Jak trzeba było to Głowacki meldował się na zgrupowaniu choćby po to, by udowodnić, że jest kontuzjowany (patrz Szczęsny), a teraz zabrakło dla niego miejsca w szerokiej kadrze. Grunt by się podlizać. I chuj z tym, że Frankowski, Kosowski i Zieliński pokazują w Ekstraklasie o ile klas słabsza jest obecna generacja od tej poprzedniej. Ale fani wiedzą lepiej, w końcu kojarzą te mecze, w których nie wychodzi...
 
No wlasnie, ja sie juz od dluzszego czasu piłką nie interesuje ale tak pobieżnie to chyba Brożek ławka w Celticu jak nie trybuny, Kucharczyk nic nie strzelał ostatnio, a Sobiech chyba też trybuny. Ogólnie dramat :)
 
Boruc- Celeban, Żewłakow, Głowacki, Komorowski- Wilk, Majewski, Smolarek, Mila- Frankowski, Piech fajna jedenastka z piłkarzy których nie zobaczymy na europ.
 
Noodles, Kucharczyk nawet nie gra w Legii tyle co Żyro i Wolski, a co tu mówić o strzelaniu.
 
Kucharczyk jest mimo wszystko młody więc ok... Smuda chyba chciał kogoś doświadczonego jako zastępstwo dla Lewego, tak sądzę...
 
Boruc- Celeban, Żewłakow, Głowacki, Komorowski- Wilk, Majewski, Smolarek, Mila- Frankowski, Piech fajna jedenastka z piłkarzy których nie zobaczymy na euro.
 
Madzer, co to za argument, że młody? Turniej to miejsce dla najlepszych, niezależnie od wieku. Kucharczyk NICZYM sobie nie zasłużył na takie wyróżnienie.
 
Racja. Lewandowski to jedyna armata w ataku, jak nam padnie przed/podczas Euro - będziemy chyba bramkarzem strzelać... Taak, Fabiański za juniorów grał przez pewien okres w ataku ...



W obronie liderem może być Piszczek, ale on jest na skrzydle (taa,szpicy) ... Wasilewski na środek?



@GLF, oczywiście, że żaden. Próbuję tylko zrozumieć Smudę. Osobiście, wolałbym od Kucharczyka powołanie dla Frankowskiego.
 
Wojtkowiak chyba zagra na środku z Perquisem.



A Boenisch grał coś ostatnio w tym Werderze ?
 
Dla selekcjonera to tym bardziej żaden argument. No chyba, że trzeba się podlizać publice, ale tak by nie wiedzieli, że się podlizuje.



Ja wiem, że nie ma w czym wybierać, ale tym trudniej zjebać selekcję... Boenisch - no litości! Podobno do Głowackiego zraził się przez kolejny uraz, a bierze kolesia, który nie kopał na poważnie od jakiegoś roku!!!



Noodles, grał. Zgarnął czerwo...
 
ja jakis czas temu ogladalem chyba cafe futbol ze Smudą i tam widzieli Wojtkowiaka jaką jedną z opcji na środku
 
Pomyśleć, że kiedyś w kadrze brakowało miejsca dla takich grajków jak Podbrożny, Pisz, Dymkowski... Dziś oglądasz najwyższy szczebel ligowy i zastanawiasz się w czym ci piłkarze są lepsi od dawnych kolegów z trampkarzy.
 
Rezerwa: Sandomierski, Głowacki, Komorowski, Borysiuk, Żyro, Piech, Jeleń
 
w sumie bez niespodzianek. szkoda liczylem na kuszczaka i ebiego. a mamy nie grajacego w celtiku brożka ...
 
Hicior niezły. Lepsze coś w regionalnym stylu niż kolejne gówno w stylu fila czy jakiejś pseudo medialnej pizdeczki. Wpada w ucho i wszyscy najebani bankowo będą przy tym ładnie hasać i śpiewać.
 
W sumie bez większych niespodzianek. Zamiast Fabiańskiego powołałbym Kuszczaka. Ma silniejszy charakter, jest w rytmie meczowym i prezentuje wysoką formę, co jest niezwykle istotne na tego typu imprezach. Szkoda, że nie ma Lisowskiego, który zasługuje na powołanie znacznie bardziej niż inni obrońcy z Ekstraklasy. Cieszę się, że nie ma Głowackiego. Jest zwyczajnie słabym obrońcą. Pomoc bez żadnego zaskoczenia. Powołanie Brożka i Kucharczyka jest jakimś nieśmiesznym żartem. W obecnej, trudnej sytuacji na tej pozycji aż prosiło się, aby powołać Frankowskiego.
 
Back
Top