Elite Fighters

Ciekawe ile ppv poszło :zakręcony: Raczej mniej niż na mma vip
 
Niby tak ale ten sam właściciel który potrafi zablokować kogoś na fejsie byle nie wypłacić
oj tam, może pan był nieuprzejmy i sam się prosił o bloka, a co!

tak na poważnie, chujnia trochę, mój klubowy kolega bił się na tej gali i miał przeznaczyć swoją gażę na cele charytatywne, ciekawe jak się to rozwiąże
 
jak queenoftheblack ze swoimi zasiegami albo inni popularni co walczyli na elite puszcza info na insta ze im nie zaplacil organizator to juz nie bedzie zadnej gali bo nikt tam nie bedzie chcial walczyc
 
Raper Snoop dog umieścił na swoich socjalach walkę siłaczki na punch down, którą Wam tu wrzucałem.

:boss::frankapprove:

Może teraz będzie łatwiej o faceta do walki , bo siłaczka rośnie na giga fejma:lol:
 
Raper Snoop dog umieścił na swoich socjalach walkę siłaczki na punch down, którą Wam tu wrzucałem.

:boss::frankapprove:

Może teraz będzie łatwiej o faceta do walki , bo siłaczka rośnie na giga fejma:lol:
Ytber 8.5 miliona subow robi content na tym ze oglada wszystkie walki z punchdown dodane na ich kanał, to robi niesamowite liczby i punchdown jest bardzo znany na swiecie. Fame i reszta bez podjazdu
przydalby sie temat o tej federacji
 
To że organizator i konferansjerzy mówią że następna gala odbędzie się wkrótce i snują wizje zatrudniania Stachurskiego (szok) i Murańskiego nie oznacza że tak będzie. Niektóre zagrywki typu przekazanie kontraktu na poziomie reżyserii Mirosława Oknińskiego. Ode mnie: wizualnie: plaża fajnie i tyle na plus. Na minus: Prowadzący z dupy wzięci i nie przygotowani. Komentatorzy : trochę z dystansem do tematu podeszli ale rozumiem że jak gówno jest to trzeba mówić że fakt, jest to kupa ale ładnie oprawiona. Przerywniki / wywiady z "osobistościami" zaproszonymi za hajs słabe. Jedna w miarę ciekawa walka. Cała gala dłużyzna. Taka to Elita. Z nazwy tylko.
 
Back
Top