Elite Fighters

Walka Murana ma być na gołe pięści , bez przerw i ktoś musi paść na matę po tko lub ko , Muran jeszcze chciał aby sędzia był poza octagonem , ale Elite nie wyraziło zgody.

Grubo :0


 
Last edited:
Zajebista sprawa. Oby dopięli tylko Stracha, to będą dymy przed i starcie git vs frajer. Jeśli mu dadzą Akopa, to nudy.


Może się pomylę ale jakoś nie widzę Oświęcimskiego na gołe ręce z Muranem. W ogóle jestem ciekaw kto na to pójdzie a przypominam że warunek Murana to osoba z przeszłością w Co-ME lub ME KSW.

Akop też nie wiem czy to weźmie. Ciężko będzie o rywala coś czuję.


Może Parke XD
 
Może się pomylę ale jakoś nie widzę Oświęcimskiego na gołe ręce z Muranem. W ogóle jestem ciekaw kto na to pójdzie a przypominam że warunek Murana to osoba z przeszłością w Co-ME lub ME KSW.

Akop też nie wiem czy to weźmie. Ciężko będzie o rywala coś czuję.


Może Parke XD
Oby się nie skończyło tylko na Nikoli.
 
to może być plot twist, o którym nikt by nie pomyślał
Na dziś chyba to najbardziej realna opcja. Marcinek nie zawalczy, Akop też tego nie weźmie. Strachliwa to niewiadoma, a nikt inny mi nie przychodzi do głowy, kto mógłby się zmierzyć z dziadkiem 52 letnim. Chyba, że Popusia wyciągną z FAME?
 
Bardzo fajnie, z debiutem Jacy miałem obawy ze czar pryśnie po pierwszym obaleniu i sprowadzeniu Jacy na glebę a tu będą same łapy. Kozacko


Wszystko fajnie tylko kto do niego wyjdzie na takich zasadach i jeszcze z przeszłością w KSW.

Nikola to serio mocny kandydat ale nawet on nie wiem czy by się zgodził.
 
@99picks

Twoim zdaniem Oświęcimski wyjdzie do tego ?
Właśnie ten punkt ze zawodnik ma być z przeszłością w ksw trochę mnie martwi bo jedynie z oswiecinskim walka ma sens, popek ma kontrakt z ksw.
Co jeżeli nie wyjdzie ? Walka z najmanem chyba nieaktualna heh
 
O wk...e jak ja to szanuje. Gala amatorów za darmo na YT od Elite 3 grudnia , dzień przed Elite fighters 2 . Każdy może się zgłosić.

:o o::applause::antonio: Kocham całym sercem.

 
Fame MMA to mogła być wasza relacja.

Btw. Ktoś kojarzy czemu wyrzucili wuwunia i ekipę z gal Fame?
Ktoś tam uznał, że niby nie brali gali na poważnie i się z niej nabijali.
Chyba dzwonili do Wuwunia na kanale sportowym, gdy Gola z Boxdelem byli
 
Rewanż wszechczasów coraz bliżej
 

Attachments

  • comment_1632313357FaAsPOmOoO82HTVPB7egDB,w400.jpg
    comment_1632313357FaAsPOmOoO82HTVPB7egDB,w400.jpg
    45 KB · Views: 60
Rewanż wszechczasów coraz bliżej
ten złotówa jak obrósł w piórka, tak jak go lubiłem za drogę, którą przeszedł, tak teraz ewidentnie mnie wkurwia

wielki zawodowiec, jeździ na obozy rodzinne z Loską, 3/4 amatorów z klubu w którym trenuję by go poskładało, a ten wielce dumny że ciałochrystusa i księdza terminatora by rozjebał

no bohater
 
Back
Top