Elite Fighters

Cialokrzyś dzielnie trenuje w samolewski gym w Poznaniu. Coś czuję, że będzie mega forma na grudzień.
 
To jest fake czy serio Jaca tak pozował na gali Fenu ?

1633358739705.png
 
No ale stary, gość był mega nudny.
wcale nie przeczę, chodzi mi tylko o to, że w moim odczuciu osoby odpowiadające za angaż zawodników mają świadomość tego, jakich ludzi z jakich środowisk biorą do siebie i w jakimś stopniu mogą wyczuć "ten zadymy, ten zadymi, ten ma zasięgi z telewizji to go weźmiemy zeby grubasy z kanapy i janusze zobaczyły nasz szoł, ten zadymi". Wydaje mi się, że po prostu jego celem nie było dymić, tylko właśnie ściągnięcie nowej widowni.
 
wcale nie przeczę, chodzi mi tylko o to, że w moim odczuciu osoby odpowiadające za angaż zawodników mają świadomość tego, jakich ludzi z jakich środowisk biorą do siebie i w jakimś stopniu mogą wyczuć "ten zadymy, ten zadymi, ten ma zasięgi z telewizji to go weźmiemy zeby grubasy z kanapy i janusze zobaczyły nasz szoł, ten zadymi". Wydaje mi się, że po prostu jego celem nie było dymić, tylko właśnie ściągnięcie nowej widowni.
A to na pewno ale wydaje mi się ze szału nie zrobił.
 
Widać karuzela kręci się dalej. Bodychrist zaczynał w Fame, nic nie pokazał to ma wrócić w lepszej formie po iluś tam latach? Fericze, wielki pan kulturysta i zwykłe drewno na jednego strzała. W Fame kompromitacja z beztlenowcem Szeligą to niby ma być gwiazdą Elite? To wyraźny spadek, ale ważne jest co innego, o czym mówiłem wcześniej. Tak będzie teraz wyglądać środowisko freaków, 3/4 obskoczy każdą federację robiąc "wielkie" transfery i szum w mediach. Fakty są takie, że nikt nie będzie robił przesadnie dymów, bo freak MMA w Polsce już się przyjęło i można darować sobie sztuczną otoczkę.
 
To wtedy Elite przełoży na 99 procent tak jak VIP przełożyło VIP 3 na tydzień później też przez KSW.
Ja odpalę elite tylko na walkę Murana.
Nawet jak będzie w tym samym momencie co Soldic z Mamedem to akurat mam możliwość zatrzymania gali na dekoderze
:rutekajak:
 
alka Najman vs Muran na gołe pięści. Wyśmiewany Najman tak trafia Jacule , że ten umiera w octagonie. Do tego dostaje się też Gromdzie , bo walka w ich formule / Najman ma teraz wojnę z Borkiem/
Ty jesteś po prostu głupi. Co ma gromda do formuły walki w której odbywają się walki dla innej federacji? Gromda wymyśliła walki na gołe pięści? To Borek musiał walki za czasów jaskiniowców już organizować.
To co piszesz już nie jest śmieszne, to nawet nie jest troling, to jest żałosne bo to jawna głupota w którą wierzysz, chłopie takiego odklejenca idioty to tutaj nigdy nie było.
 
Wyobrażasz sobie chichot historii.

Walka Najman vs Muran na gołe pięści. Wyśmiewany Najman tak trafia Jacule , że ten umiera w octagonie. Do tego dostaje się też Gromdzie , bo walka w ich formule / Najman ma teraz wojnę z Borkiem/

Facet który zaczął freak fight kończy go plus zamyka Gromde. Historia jak z filmu , a Jacula lubi filmy i ich kręcenie. Do tego Jaca i Najman przez ten fakt są zapamiętani w Polsce na minimum 100 lat.
Ja pierdole coraz gorzej z tobą dziadek
 
  • Like
Reactions: osk
Back
Top