Elite Fighters

Rafonix , Magical ? Ich możesz porównać do cukierkowych youtuberów gdzie im do Muranów. Do tego aby być na szczycie musisz jako tako walczyć, a ta dwójka pod tym kątem #nikogo.

Z resztą ten Rafonix to mega tragedia na konfach. Kompletnie nie rozumiem fenomenu gościa.
Rafonix okazał się mocny w gębie przed kompem na chacie i bijąc niepełnosprawnych, ale jak miał pokazać to samo w walce z równymi sobie wagowo, to nagle siedział cicho jak przysłowiowa p**da
 
Rafonix okazał się mocny w gębie przed kompem na chacie i bijąc niepełnosprawnych, ale jak miał pokazać to samo w walce z równymi sobie wagowo, to nagle siedział cicho jak przysłowiowa p**da


I tu muszę pochwalić Polańskiego , gdy go pierwszy raz zobaczyłem na F1 i walkę z Magicalem , myślę sobie - jakaś piz. a i gość jest tragiczny , a teraz to jeden z moich ulubionych freaków. Progres w cholerę.
 
A mi się akurat wydaje ze on wierzy w te swoje super umiejętności

I tu muszę pochwalić Polańskiego , gdy go pierwszy raz zobaczyłem na F1 i walkę z Magicalem , myślę sobie - jakaś piz. a i gość jest tragiczny , a teraz to jeden z moich ulubionych freaków. Progres w cholerę.
jak widać, można sobie poradzić nawet jak stara kopsa dupsko na roksie za hajs
 
I tu muszę pochwalić Polańskiego , gdy go pierwszy raz zobaczyłem na F1 i walkę z Magicalem , myślę sobie - jakaś piz. a i gość jest tragiczny , a teraz to jeden z moich ulubionych freaków. Progres w cholerę.

Ale jak m. in. ja pisałem, że Fame wykreował match-up Polak vs Ferrari to pisałeś, że to jest słabe i w ogóle nic specjalnego. A teraz nagle Polak taki progres? Tak samo z dymami, kiedyś to było najważniejsze, a teraz jakaś gradacja co kto pokazał w klatce i w sumie to jest najważniejsze? Przez te trzy lata fani freaków mogliby choć zachować konsekwencję, bo wyraźnie jej brakuje.

To, że stary Murański nie zjechał na zawał przy pierwszej okazji to jeszcze nie świadczy, że jego passa będzie trwała 5 lat. Daję im czas do połowy 2022, a potem zaczną się nudzić widowni i trzeba będzie odcinać kupony w innej organizacji (coś jak Mielonidas czy taki Mnich Terminator, bo widzę, że znowu wypłynął?).

Zresztą jeśli za Elite stoją ludzie z WOTORE to długofalowego sukcesu nie wróżę :lol:
 
Ale jak m. in. ja pisałem, że Fame wykreował match-up Polak vs Ferrari to pisałeś, że to jest słabe i w ogóle nic specjalnego. A teraz nagle Polak taki progres? Tak samo z dymami, kiedyś to było najważniejsze, a teraz jakaś gradacja co kto pokazał w klatce i w sumie to jest najważniejsze? Przez te trzy lata fani freaków mogliby choć zachować konsekwencję, bo wyraźnie jej brakuje.

To, że stary Murański nie zjechał na zawał przy pierwszej okazji to jeszcze nie świadczy, że jego passa będzie trwała 5 lat. Daję im czas do połowy 2022, a potem zaczną się nudzić widowni i trzeba będzie odcinać kupony w innej organizacji (coś jak Mielonidas czy taki Mnich Terminator, bo widzę, że znowu wypłynął?).

Zresztą jeśli za Elite stoją ludzie z WOTORE to długofalowego sukcesu nie wróżę :lol:
ja mam wrażenie że Mnich Terminator przybił pionę z Roballinim przed całą akcją i ugadali się na coś, aż ciężko mi uwierzyć, że ktoś dobrowolnie odgrzewa takiego gniota wiedząc, że jak dojdzie do walki to dostanie wpierdol i nie ma z tego żadnego profitu
 
Tak samo z dymami, kiedyś to było najważniejsze, a teraz jakaś gradacja co kto pokazał w klatce i w sumie to jest najważniejsze?

Już to pisałem , że jest ważny poziom sportowy we freakach bo gdyby w uniwersum freaków 90 procent walk kończyło się do 20 sekundy, to freaki nie wytrzymałyby nawet roku na rynku. Dlatego , żeby być wysoko w hierarchii musisz robić dymy i dawać fajne waleczki. Dlatego w tym uniwersum przoduje dziś Ferrara czy Muran. Proste. Liczby nie kłamią.
 
102 minutowy wywiad z Jacą
:o o::korwinwhat::benny::whodefuk:


Jaca to już gwiazda , jakby aktora Hollywood złapać na wyłączność. :lol:


 
Last edited:
Elite musiało bardzo dobrze zapłacić muranskiemu bo powiedział ze to negocjowalby grubo nawet polowe tej kwoty wiec może tam być nawet koło 400-500 tys
 
Elite musiało bardzo dobrze zapłacić muranskiemu bo powiedział ze to negocjowalby grubo nawet polowe tej kwoty wiec może tam być nawet koło 400-500 tys
tyle hajsu za takiego parcha, naprawde zastanawia mnie ile musza na nim zarobic ze sa w stanie tyle wybecelowac...
 
Nie pomyslałem że to może ustawka , że może miał tam pustą kartę i po prostu grał rolę..
 
Nie no , nie wierzę że Jaca Muran dostał 500 k za walkę na EF , @99picks poniosło Cię.

:lol:
100tys nie robiło na nim wrażenia
200 tys to już raczej spoko wypłata a on powiedział ze nawet z połowy byłby bardzo zadowolony wiec wydaje mi się ze 300-500
 
82F006AC-FA17-4335-8C72-05E64BED2900.jpeg
 
Tak jak myślałem, jak zobaczyłem ze jest tam właściciel wotore to wiedziałem ze organizacja długo nie pożyje.
Dziwne ze druga gale robią dopiero w grudniu, do tego czasu znikną jak wotore.
O dziwo magical miał jednak trochę racji co do tej organizacji


Przecież przed chwilą pisałeś że 500 k Muran za walkę dostał...
 
Z resztą ten Rafonix to mega tragedia na konfach. Kompletnie nie rozumiem fenomenu gościa.

Był jednym z najlepszych streamerów w latach 2015-2017 miał fajne drunk streamy dobre teksty i zrobił w chuj śmiesznych telefonów
A że nie jest inteligentny i nie ma charakteru to drugie:fjedzia:
 
Back
Top