Elite Fighters

Podobno Elite Fighters 2 w grudniu. Starszy Muran powiedział , że dostał bardzo dobrą ofertę od nich finansowo. Chyba szybko nie padną patrząc na marketing przed i podczas gali.


Uniwersum Murańskich na pewno jest lepsze niż Blonskych , Dubieli czy innych Wardęg.
 
Murańscy Muranskimi ale co z Body Christem? Trzeba go teraz poprowadzić sensownie nie dawać mu żadnego parterowca tylko strikera z małym doświadczeniem.
Oczami wyobraźni widzę za parę lat galę na narodowym turniej najlepszego freaka świata na którymi będą walczyć mistrzowie high, elite, fame, mma vip itd itp.
W finalne turniej niczym w mortal kombat ostatnim bossem będzie Akop walka zaczynająca się w paretrze.
 
Murańscy Muranskimi ale co z Body Christem? Trzeba go teraz poprowadzić sensownie nie dawać mu żadnego parterowca tylko strikera z małym doświadczeniem.
Oczami wyobraźni widzę za parę lat galę na narodowym turniej najlepszego freaka świata na którymi będą walczyć mistrzowie high, elite, fame, mma vip itd itp.
W finalne turniej niczym w mortal kombat ostatnim bossem będzie Akop walka zaczynająca się w paretrze.


Śmiechy śmiechami ale też już moja chora wyobraźnia widzi taki turniej. Np

drabinka Rafalala vs Linkiewicz - Ewa Piekut vs Brodnicka :lol: W wielkim finale Rafalala vs Brodnicka. :DC:
 
Szczerze to nie spodziewałem , że oprawa Elite Fighters będzie tak bogata oraz że np taki Diablo tam wbije. Dobrze niech sobie rosną , czym więcej stabilnych gal freak tym lepiej. Do tej pory mam zaciesz z kontuzji Robaliniego , czy walki Brunetek :lol:

Szkoda że chłopy w walce 3 vs 1 wymyśliły że jeden go obali i będzie trzymał bo to zabiło atrakcyjność tego super fightu w 99 procentach :jon:


A Muran szczerze wyrasta na mojego top 3 ulubionego freaka koło Ferrary i Adriana Polaka.

Po prostu wow jakie koleś daje waleczki i w jak szybkim tempie.


:frankapprove: :cool: :applause:
Jak Ty chyba po wojaku… oglądałeś walkę z Warszawskim Pecikiem? Jeden z gorszych freaków, zero akcji, nuda jak skurwiesyn. :chuck:
 
Jak Ty chyba po wojaku… oglądałeś walkę z Warszawskim Pecikiem? Jeden z gorszych freaków, zero akcji, nuda jak skurwiesyn. :chuck:


E tam. Oszczędzał się na Mielonkę. :cool: 50 innych zawodników miałoby ale do różnicy wagi. Dlatego ja lubię takie freaki co biorą wszystko jak leci.
 
E tam. Oszczędzał się na Mielonkę. :cool: 50 innych zawodników miałoby ale do różnicy wagi. Dlatego ja lubię takie freaki co biorą wszystko jak leci.
Wyjebane mam na to. Sam się zgodził na walkę po walce, więc oczekuje, że będzie szedł na maxa od razu, a nie takie męczenie buły. Ja punktowałem dla Dresika, Muran się słabiutko zaprezentował.

Za to KO na Mielonym Ogórze eleganckie. :deniroclap:

No Muran prawie jak Wanderlei Silva za najlepszych czasów turniejów Pride. :mjsmile:
 
Teraz już całkiem na poważnie plus i minusyL
plusy
+ oprawa
+ring girls
+ prowadzący
+ komentatorzy

- nie widzę potencjalnych gwiazd freakowych poza Body Christem
- praktycznie brak dymów
 

piękny to świat w którym jakaś nołnejmowa pizda przegrywa walkę przez obsranie zbroi i jeszcze rzuca wyzwanie komu innemu xd

wie ktoś kogo może dostać stary Muran? mówił o kimś ex KSW, myślę czy nie Waluś/Bazelak/Oświeciński
 
@cholou92

Przecież ten Robalini dostanie od Mnicha na luzie :lol: Gość sobie sam naderwał coś w barku ledwo ruszając ręką. :lol: ja nie wiem po co on do niego startuje, choć ta walka ma papiery na epickie momenty :lol:
 
@ZELAZNAREKA

bo jak widac, bicie konia przed omegle nie wplynelo za dobrze na jego muskulature ;d smiech na sali z tymi typami, wie, ze nie ma juz zadnej wartosci dla organizacji ale jeszcze probuje cos ugrac, jak to mowil moj stary, "ostatnie podrygi martwej ostrygi"
 
@cholou92

Przecież ten Robalini dostanie od Mnicha na luzie :lol: Gość sobie sam naderwał coś w barku ledwo ruszając ręką. :lol: ja nie wiem po co on do niego startuje, choć ta walka ma papiery na epickie momenty :lol:

Gość był najgorszy na całej gali. Uszkodzić sobie rękę przy kopnięciu w powietrze. To się nadaje do Benny Hilla, a nie do MMA. Natychmiast wyjebać. Strata czasu na takiego talenta. Przecież on nawet nie udawał, że ma jakieś przygotowania. Drugi raz w życiu miał rękawice na dłoniach :lol:
 
Chuj go tam wie, krav maga może zrobi zamieszanie w klatce, łokcie, gołe pięści, uderzenia z bani - daaaaaaaaamn.
Krav maga słabo działa w mma bo nie można kopać w jaja i wkładać paluchów w oczy.
 
Krav maga słabo działa w mma bo nie można kopać w jaja i wkładać paluchów w oczy.
specjalne zasady dla specjalnego pana, skoro dali typowi bić się dwa razy jednego wieczora, a trzem typom lać jednego, nie widzę przeszkód :D
 
A ja polubiłem muranskich, przynajmniej są prawdziwi i gwarantują emocje.
Jeśli dla ciebie oni są prawdziwi i historia z żabki też to słabo mordeczko hehe jeśli Mateusza da się jeszcze jakoś znieść to jego starego nie
 
Back
Top