Elite Fighters

Freakowe organizacje przyciągają na stronę MMA fanów, ktorych wiedza i rozumienie sportu odpowiada umiejetniscia ich bohaterów. Cofnęliśmy się dwadzieścia lat poniekąd. Ten cały Jacek nigdy nie zawalczy najpewniej, a krav maga jest mega chujowa do sportowej rywalizacji. Znam tylko jedna osobe, na przestrzeni dwudziestu lat, która ma sukcesy w profesjonalnej karierze MMA, a za sport bazowy podaje KM. Karolina Kowalkiewicz. Nie jest to przypadek. Ciężko o solidne sparingi w KM, zważywszy na charakter technik. A tylko prawie pelno kontaktowe sparingi przesuną stosowane techniki w obszar pamięci mięśniowej, co pozwoli ich użyć w sytuacji stresu i braku czasu. Dobra jako uzupełnienie.
 
Last edited:
Freakowe organizacje przyciągają na stronę MMA fanów, ktorych wiedza i rozumienie sportu odpowiada umiejetniscia ich bohaterów. Cofnęliśmy się dwadzieścia lat poniekąd. Ten cały Jacek nigdy nie zawalczy najpewniej, a krav maga jest mega chujowa do sportowej rywalizacji. Znam tylko jedna osobe, na przestrzeni dwudziestu lat, która ma sukcesy w profesjonalnej karierze MMA, a za sport bazowy podaje KM. Karolina Kowalkiewicz. Nie jest to przypadek. Ciężko o solidne sparingi w KM, zważywszy na charakter technik. A tylko prawie pelno kontaktowe sparingi przesuną stosowane techniki w obszar pamięci mięśniowej, co pozwoli ich użyć w sytuacji stresu i braku czasu. Dobra jako uzupełnienie.
Czar pryśnie jak ktoś starego murana obali to krav maga mu nie pomoże
 
Jeśli dla ciebie oni są prawdziwi i historia z żabki też to słabo mordeczko hehe jeśli Mateusza da się jeszcze jakoś znieść to jego starego nie


Szczerze dla mnie Murany są ciekawe , do tego jeszcze dymogenna matka. Świat freaków potrzebował tej rodzinki.

Jestem pewny że Fame płacze, że popadł z nimi w konflikt, bo tak szczerze uważam że dziś nie ma lepszego uniwersum od tej szalonej trójki we freakach.

Dajcie mi więcej takich rodzinek :lol:
 
Czar pryśnie jak ktoś starego murana obali to krav maga mu nie pomoże
Czar prysnie tak czy siak, odpadnie element zaskoczenia, zwroc uwage, że jak Jaca kogos atakuje to zawsze z partyzanta. W klatce będzie inaczej, trzeba umieć skracać dystans, mieć wydolność do walki dłuższej niż 30 sekund, a na ulicy wszystko krótko trwa zazwyczaj, liczy się kto pierwszy i kto bardziej opanowany. Jaca głupi nie jest i to wie, wiec woli podkręcac niż rzecztwiscie walczyć.
 
Czar prysnie tak czy siak, odpadnie element zaskoczenia, zwroc uwage, że jak Jaca kogos atakuje to zawsze z partyzanta. W klatce będzie inaczej, trzeba umieć skracać dystans, mieć wydolność do walki dłuższej niż 30 sekund, a na ulicy wszystko krótko trwa zazwyczaj, liczy się kto pierwszy i kto bardziej opanowany. Jaca głupi nie jest i to wie, wiec woli podkręcac niż rzecztwiscie walczyć.
A mi się akurat wydaje ze on wierzy w te swoje super umiejętności xD
 
A mi się akurat wydaje ze on wierzy w te swoje super umiejętności xD
Myślę, że wierzy, natomiast bardziej w kontekście ulicy niż sportowej rywalizacji, stąd ten Long i walka bez sedziego
 
A mi się akurat wydaje ze on wierzy w te swoje super umiejętności xD

Murany nie są głupie , śledzę ten rynek od Fame 1 i szczególnie Jaca , też trochę gra na kontrowersji by zawsze było o nich głośno np wujek Władek w ciele Murana. Na czym najwięcej kosisz kasy w sportach walki? Kontrowersja. Oni dziś na polskim rynku nie mają konkurencji dlatego już zaklepane walki na freak Fen czy Elite fighters. Dziś z tego można ładnie wyżyć, a gdzieś tam pewnie czeka Malik na chłopaków :) Matka jeszcze powoli wbija w uniwersum i lecimy z koksem. Nie zaskoczy mnie jak Muran pyknie w karierze z 20 walk, trzeba kuć żelazo póki gorące. Stawka 20 k plus za 1 walkę to tam na pewno lekko chodzi.


Tak zarobił dobry szmal , pewien wielki dziś wróg Jacy, pan włodarz Vipu M.N.
 
Last edited:
Dlatego zawsze sądzę że w sportach walki jak w żadnym innym sporcie , liczy się spryt wykreowania postaci. Gdyby Murany byłyby nudne po Tańculi by umarły medialnie.

I jeszcze co do zarobków , rynek freak fight jest dziś moim zdaniem tak dobry że nie zaskoczy mnie jak Murański zarobi więcej przez całą karierę od np jakiegoś Rajewskiego w KSW. Teraz tylko pomysł na Connor 2.0 i masz ładną kasę z freaków na lata, a ten rynek nie szybko padnie , oj nie.
 
Dlatego zawsze sądzę że w sportach walki jak w żadnym innym sporcie , liczy się spryt wykreowania postaci. Gdyby Murany byłyby nudne po Tańculi by umarły medialnie.

I jeszcze co do zarobków , rynek freak fight jest dziś moim zdaniem tak dobry że nie zaskoczy mnie jak Murański zarobi więcej przez całą karierę od np jakiegoś Rajewskiego w KSW. Teraz tylko pomysł na Connor 2.0 i masz ładną kasę z freaków na lata, a ten rynek nie szybko padnie , oj nie.
Od Rajewskiego to na bank wiecej zarobi, szczegolnie jak bedzie bral 2 dwie na kazdej gali. :roberteyeblinking:
 
3? Jak on ma jedna walkę na rok jakoś ;p


I dlatego tu jest ten plus przy freakach u mnie , że walczą 5 razy częściej.

W ogóle freaki to będzie fajna era gdzie takie Murany, Polaki czy Ferrary będą mieć po 20-30 walk na koniec kariery i od kompletnego zera to śledziłeś.
 
I dlatego tu jest ten plus przy freakach u mnie , że walczą 5 razy częściej.

W ogóle freaki to będzie fajna era gdzie takie Murany, Polaki czy Ferrary będą mieć po 20-30 walk na koniec kariery i od kompletnego zera to śledziłeś.
Właściciele fame będą już wtedy miliarderami hyhy
 
Jeszcze raz obejrzałęm galę tym raze na zwolnionym tempie. Body Christ wychodzący do Octagonu to jest to.
 
Murańscy pociągną jeszcze rok-dwa i znajdą się następni faworyci. Choć może jakaś trzecia federacja weźmie ich jako odrzutów. W końcu wciąż pojawiają się te same nazwiska i wielkie otwarcie odrzutów w nowym towarzystwie to de facto już freakowy standard. Tańcula nie ma kompletnie kondycji, trudno takich beztlenowców traktować poważnie.
 
Murańscy pociągną jeszcze rok-dwa i znajdą się następni faworyci.

To zależy jak z następcami. Na razie rzekłbym że słabiutko na tym polu. Symbolem właśnie jest starszy Muran , że stał się nr 2, nawet bez walki . Tu jednak w tym świecie jest sporo cukierków z YT , więc Murany mogą się bujać i 5 lat.


Bratan dla mnie w tym castingu już przegrywa z Muranami np.
 
To zależy jak z następcami. Na razie rzekłbym że słabiutko na tym polu. Symbolem właśnie jest starszy Muran , że stał się nr 2, nawet bez walki . Tu jednak w tym świecie jest sporo cukierków z YT , więc Murany mogą się bujać i 5 lat.


Bratan dla mnie w tym castingu już przegrywa z Muranami np.

A kto słyszał o Murańskim dwa lata temu? Nikt. Te wszystkie doku dramy są dla starych bab i gospodyń domowych, czyli nie dla targetu freakowych organizacji. Za dwa lata na pewno jakieś nowe friki wypłyną, a Murańscy się znudzą jak Rafonix czy Magical, niegdysiejsi liderzy pato-rankingów :lol:
 
A kto słyszał o Murańskim dwa lata temu? Nikt. Te wszystkie doku dramy są dla starych bab i gospodyń domowych, czyli nie dla targetu freakowych organizacji. Za dwa lata na pewno jakieś nowe friki wypłyną, a Murańscy się znudzą jak Rafonix czy Magical, niegdysiejsi liderzy pato-rankingów :lol:


Rafonix , Magical ? Ich możesz porównać do cukierkowych youtuberów gdzie im do Muranów. Do tego aby być na szczycie musisz jako tako walczyć, a ta dwójka pod tym kątem #nikogo.

Z resztą ten Rafonix to mega tragedia na konfach. Kompletnie nie rozumiem fenomenu gościa.
 
Back
Top