EA SPORTS™ UFC®

Co ile godzin jest pełna kasa z zawodników? ze 3 razy na dobę? Bo własnie wszedłem i z samych ich pensji 8k dostałem ;]
 
Bo mi się właśnie wydaje że co około 8, bo coś szybko się pojawiają. Ale to i tak nieźle, 16k na dobę za nic.
 
Tez wam sie tak notorycznie gra wywala? Mi co chwile dzisiaj.

A na konsoli mam wrazenie jakby to byla wersja demo, nie wykorzystano potencjalu gry i mozliwosci. Mimo to gra sie bardzo przyjemnie. Spory szok po przeskoku z X360 UFC3, sterowanie mocno rozbudowane i poziom trudnosci. Poza tym ogolne wrazenie bardzo dobre na mnie zrobila, fajna zabawa.
 
Nowy Live Event jest ciulowy do potęgi 8, ale rozpoczyna się już jutro i za 3k punkty można Rashada mieć. Czyżby był jeszcze przynajmniej jeden event przed galą?
 
@mateusz19191010 @Grzechu

Podejrzałem i do zdobycia za 3k jest Chad Mendes, a nie Rashad.

11535380_1015234741844081_1152147537_o.jpg
 
Nie ma to jak przebić się w bólach przez 199 walkę, otworzyć ostatnią paczkę z masą zdolności i zobaczyć że gra się zawiesiła. I nici z paczki.
 
Nie ma to jak przebić się w bólach przez 199 walkę, otworzyć ostatnią paczkę z masą zdolności i zobaczyć że gra się zawiesiła. I nici z paczki.

Nie masz przyznanych abilities z tej paczki? Zgłaszałeś to czy coś?
 
Z paczki za 2k wypada Weidman... Grałem do 2 w nocy :D Swoją drogą wypadają wam ci sami zawodnicy co macie? Mi Siver wypadł już z 5 razy.
 
Jest ktoś taki jak ja, że grając od samego początku nie ma jeszcze żadnego złotego? Wypadł mi Travis Brown, wkurzyłem się, dopakowałem go do ponad 30 lvl i teraz nim będę walczył. Byk z niego.
 
Nie mogę się doczekać momentu jak ukażą nowy event :D Jestem strasznie ciekawy kogo tam dadzą do zdobycia, jeżeli będzie Siver to ich wyśmieje.
 
Moja "cudowna" lista:
- Michael McDonald
- Brain Bowles
- Timothy Elliot
- Scott Jorgensen
- Eddie Wineland
- Darren Uyenoyama
- Mike Easton
- Louis Gaudinot


- Benson Henderson
- Chad Mendes
- Khabib Numragomedov
- Chan Sung Jung
- Jim Miller
- Gray Maynard
- Dennis Siver


- Rory MacDonald
- Cung Le
- Jake Ellenbergr
- Francis Carmont
- Pascal Krauss
- Martin Kampmann


- Alexander Gustafsson
- Travis Browne
- Mark Hunt
- Antonio Silva
- Mauricio Rua
- A. Little Nog Nogueira
- Ryan Bader
Ani jednego złotego. Naprawdę, naprawdę mam takiego pecha?
 
Moja "cudowna" lista:
- Michael McDonald
- Brain Bowles
- Timothy Elliot
- Scott Jorgensen
- Eddie Wineland
- Darren Uyenoyama
- Mike Easton
- Louis Gaudinot


- Benson Henderson
- Chad Mendes
- Khabib Numragomedov
- Chan Sung Jung
- Jim Miller
- Gray Maynard
- Dennis Siver


- Rory MacDonald
- Cung Le
- Jake Ellenbergr
- Francis Carmont
- Pascal Krauss
- Martin Kampmann


- Alexander Gustafsson
- Travis Browne
- Mark Hunt
- Antonio Silva
- Mauricio Rua
- A. Little Nog Nogueira
- Ryan Bader
Ani jednego złotego. Naprawdę, naprawdę mam takiego pecha?

Nie zazdroszczę. Zawsze złotego możesz uciułać za 9k pkt, jak ja ostatnio Werduma :)
 
Back
Top