EA SPORTS™ UFC®

Jak czytam ile wy macie lvl i tego wszystkiego to wydaje mi się ze nic nie robicie albo gracie w to pół dnia. :confused:
 
Dużo ostatnio rzadszych zawodników zaczęło mi się powtarzać w paczkach. Trochę wygląda to tak, jakby gra miała jakiś cykl przyznawania danych zawodników... Z nowych wpadl Łoły Macdonald. A Benavidez jest chujowy, ale to już wiecie.

PS: Zaraz event z Werdumem :)
PS2: Uwielbiam Holly Holm!
 
Last edited:
Ja dziś kupiłem 100 paczek i nic szczególnego nie wypadło, Carmouche, Lauzon, Bader i Wineland
 
Aaa kuku!
screenshot-2015-06-11-21-19-07.png

Akurat jak mam 3 walki Gusem do końca :D
I musiałem kupić Holly, żeby nastukać punkty w evencie
screenshot-2015-06-11-21-20-46.png
 
Ja liczyłem na jakąś kobietę, otwarłem od tego czasu już ok. 100 paczek i ciągle nic. Ba, w ogóle nie wypadł żaden zawodnik. Ja mam jakiegoś pecha z tym.
 
Ja chyba sciagam jeszcze raz. Szkoda mi tamtego save gdzie mialem w chuj zawodniokw i pieniedzy ale teraz sobie do fb podlacze.
 
Ja liczyłem na jakąś kobietę, otwarłem od tego czasu już ok. 100 paczek i ciągle nic. Ba, w ogóle nie wypadł żaden zawodnik. Ja mam jakiegoś pecha z tym.
Też tak miałem. W końcu się coś przełamało i 3 razy pod rząd zawodnik.
 
Chcecie zawodników? To ja wam oddam tych wszystkich szaraków i Benavideza dorzucę :)
 
Nie wbijałem się za bardzo w ten temat, dlatego zadam może głupie pytanie, ale czy zyskujemy coś po połączeniu konta z fb?
 
Normalnie się zaloguj na fb, a nic ci się nie skasuje.
jak gralem na gosciu to mi wyjebalo zapis z w chuj iloscia zawodnikow i z prawie milonem na koncie. Wtedy sie zdenerwowalem i przetalem grac teraz robie 2 podejscie.
Mam juz TJ Grant i Gilberta Melendeza
 
Bez jaj co to ma być
Dziś wchodzę na gierke loguje się przez fb i zaczynam od początku grę..
Czy da się jakoś odzyskać save'a?
 
Kariera Benavidezem ukończona. Pomimo najsłabszych zawodników w BW/FLW (co powoduje, że to powinna być najłatwiejsza kategoria wagowa), to wielu zawodników z tej dywizji (głównie z muszej) niestety ma problem ze skutecznością abilities. Gra Józkiem nie była ostatecznie taka tragiczna, ale musiałem namęczyć się i raczej porzucam granie tej kategorii wagowej, zostawiając ją sobie jedynie dla Cruza czy Barao/Dillashawa (jeśli go dodadzą).
 
Gra Benavidezem ukończona. Pomimo najsłabszych zawodników w BW/FLW (co powoduje, że to powinna być najłatwiejsza kategoria wagowa), to wielu zawodników z tej dywizji (głównie z muszej) niestety ma problem ze skutecznością abilities. Gra Józkiem nie była ostatecznie taka tragiczna, ale musiałem namęczyć się i raczej porzucam granie tej kategorii wagowej, zostawiając ją sobie jedynie dla Cruza czy Barao/Dillashawa (jeśli go dodadzą).
A Myszą nie chciałbyś pograć?
 
Ja pi.rd.le k.rwa mać!
O ja! Za 2tyś paczka, teraz to dopiero będę się znęcał w walce z Conorkiem!
screenshot-2015-06-15-11-57-35.png
Fajnie, fajnie, ja dalej czekam na jakiegoś złotego, włączam co 12h, zbieram kasę i otworem paczki, bo tym co mam grać mi się nie chce.
 
Back
Top