EA SPORTS™ UFC®

ja juz mam 4 kategorie ukonczone. perezem gralem zeby nie bylo za latwo. teraz cerone i benson czekaja ;) Asia to bym rozjebal wszystko bo mam ponad 500k ;)
 
Ja skończyłem Nurmagomedovem i Arlovskim. Nie wiem jak to robisz, ale ja nigdy kasy nie zostawiałem. Max ile mi zostało to z 10k.
 
Niestety też się wciągnąłem w tę gierkę...

Warto kupować ten Starter Pack za 100k czy lepiej lecieć paczki 50x2k?

Uzbierałem też 4k punktów na live evencie. W tej skrzynce za 4k jest po prostu jeden zawodnik i nic więcej?
 
Niestety też się wciągnąłem w tę gierkę...

Warto kupować ten Starter Pack za 100k czy lepiej lecieć paczki 50x2k?

Uzbierałem też 4k punktów na live evencie. W tej skrzynce za 4k jest po prostu jeden zawodnik i nic więcej?

Ktoś ładnie wyliczył że lepiej 50x2k, bo masz wtedy więcej abilities i jest większa szansa na trafienie jakiegoś zawodnika fajnego (ja miałem m.in Belforta, Evansa, Hendersona czy ostatnio Cruza :))
 
Warto kupować ten Starter Pack za 100k czy lepiej lecieć paczki 50x2k?
Bardziej opłaca się osobno kupować paczki za 2k
W tej skrzynce za 4k jest po prostu jeden zawodnik i nic więcej?
Tak.
Nie wiem jak to robisz, ale ja nigdy kasy nie zostawiałem.
No ja już gram dosyć długo. Trochę ogarnałem co i jak. co dostaję nowego zawodnika, którego jeszcze nie miałem to 12 walk nim robię, za każda 1k bo 3 gwiazdki i 2 x skrzynki. to potem się zbiera. do tego te zadania co dają ale one często mi się nie pokazują, całego bispinga (grałem od 1 do 199 1 dzień...) grałem bez nich :P
 
Otrzymujecie paczkę zaraz po zakończeniu eventu? ja dostaję po jakimś czasie. Kto tam wypadł za 4tyś? Udało mi się nabić na 15 minut przed końcem lekko ponad 4tyś pkt.
 
Ej oprócz Benavideza miałem jeszcze 20 abilities :P.
Ktoś ładnie wyliczył że lepiej 50x2k, bo masz wtedy więcej abilities i jest większa szansa na trafienie jakiegoś zawodnika fajnego (ja miałem m.in Belforta, Evansa, Hendersona czy ostatnio Cruza :))
No to otworzyłem 50 paczek i trafiłem... Sivera, Lamasa i Franklina.
:boystop:
 
Last edited:
Ej oprócz Benavideza miałem jeszcze 20 abilities :P.

No to otworzyłem 50 paczek i trafiłem... Sivera, Lamasa i Franklina.
:boystop:

Nie zniechęcaj się! Też od takich ogórasków zaczynałem, ale warto było czekać na tych, co trafili się potem :)
 
Wgrać na starcie Benavidezowi 11 lvl :D Mi się nim całkiem dobrze gra, a już na pewno najlepiej z dotychczasowych kategorii flyweight.
 
Każdy zawodnik ma jakiś przypisany na stałe repertuar umiejętności czy da się mocno zmieniać ich charakterystykę? Gdybym na przykład Roremu cały czas trenował tylko i wyłącznie kopnięcia (hajkiki i kapoejry na przykład), to czy w końcu tylko takie ciosy 'specjalne' by mi się pojawiały do użycia podczas walki?
 
Czyli pakując w niego jakieś wymyślne techniki niczego go nie nauczymy? Tyle "tylko", że xp będzie mu rosło, no i stamina/stójka/parter?
 
Jakie jeszcze zmiany oprócz interfejsu i usunięciu buga z kończeniem przeciwnika?
 
Nadal nie usunęli tej bulwersującej cieszynki po jednym z poddań, gdzie przeciwnik jest nieprzytomny, a nasz zawodnik najpierw robi mu masaż serca po czym odpierdala jakiś taniec Lucky Lucka.

:boystop:
 
tak @cypher tylko ogolne punkty mu dodaje. nie nauczysz go niczego nowego.nie wkurwia ze ponad 11k punktow nie mozna ich szkolic bo to juz max 50 lvl
 
Skończyłem grę Rockholdem 50lvl ponad 6k punktów. Czy zawsze jest taka przepaść w stosunku do komutera, że on np. ma 15k pkt?
 
Ja muszę usuwać i od nowa instalacja, bo za każdym razem jak chcę zaktualizować to chce się pobierać cała gra drugi raz!
 
Back
Top