EA SPORTS™ UFC®

Hendo za 9 tyś punktów
Komu uda się rozszyfrować kto jest za 4 tyś :D Oczywiście teraz słabo widać, jak będzie dostępne.
Ja liczę na jakąś ciekawą paczkę za 6 tyś w sklepiku, mam pokaźną sumkę i czekam na wydanie.
 
Hendo za 9 tyś punktów
Komu uda się rozszyfrować kto jest za 4 tyś :D Oczywiście teraz słabo widać, jak będzie dostępne.
Ja liczę na jakąś ciekawą paczkę za 6 tyś w sklepiku, mam pokaźną sumkę i czekam na wydanie.

Jakiś Białas z Ameryki. Nie spodziewam się rewelacji...
 
To kozak, bez problemu dawałeś sobie rade ?
Ja level maxed 6,060 i czasem trzeba było powtarzać kilka razy walki.
 
Demian Maia :)

Więc jednak ;)

Kurde pany żałuję, że nie zbierałem na Fabera. Zagrałbym sobie kogucią drugi raz kimś porządnym, bo tam praktycznie same szaraki (chyba wszystkich uzbierałem), a solidnym McCallem już ukończyłem...
 
Więc jednak ;)

Kurde pany żałuję, że nie zbierałem na Fabera. Zagrałbym sobie kogucią drugi raz kimś porządnym, bo tam praktycznie same szaraki (chyba wszystkich uzbierałem), a solidnym McCallem już ukończyłem...
A kiedy był Faber? W evencie Edgar - Faber to Edgar był do zgarnięcia :D
 
No to coś mi się pojebało. Następna okazja na koguta pewnie dopiero przy Barao vs. Dillashaw 2 za 1,5 miesiąca
Ale i tak Edgar w lightweight. Ja w najniższej mam słabiutko, Perez jedynie ma 5lvl i McDonald 3lvl(nie rozwijam ich za bardzo, bo czekam na okazję).
 
Może lepszy, ale ja jakoś jego uderzeniami nie mogę trafić w rywala, Perezem lepiej trochę mi się trafia i gra, gra hmm właściwie to głównie dla eventów.

Normalnymi ciosami nie możesz trafiać czy przy użyciu tych specjalnych?
 
Normalnymi ciosami nie możesz trafiać czy przy użyciu tych specjalnych?
Oczywiście, że chodzi o specjalne. Jakoś tak ten zawodnik mi nie leży, dlatego wybrałem Pereza, oczywiście mam w tej kategorii kilku zawodników, ale w żadnego nie warto inwestować.
 
Oczywiście, że chodzi o specjalne. Jakoś tak ten zawodnik mi nie leży, dlatego wybrałem Pereza, oczywiście mam w tej kategorii kilku zawodników, ale w żadnego nie warto inwestować.

Dobrze wiedzieć. McCallem jakoś dużo lepiej nie jest, zresztą - ta kategoria wagowa jest dość specyficzna ze względu na małych zawodników.
 
Dobrze wiedzieć. McCallem jakoś dużo lepiej nie jest, zresztą - ta kategoria wagowa jest dość specyficzna ze względu na małych zawodników.
Co do małych zawodników to mam już doświadczenie Cung Lee w dwie wyżej walczy :D Edgar w light, ale nim grałem tylko do 30 kilku walk(nabije mu lvl max i wtedy dogram).

Mam GSP w kolekcji i nim na razie dużo nie grałem(tak samo jak u Frankiego nabijam mu lvl, chociaż jest ciężko, bo jakoś umiejętności rzadko wpadają), ale mogę stwierdzić - jest bardzo dobry.
 
Co do małych zawodników to mam już doświadczenie Cung Lee w dwie wyżej walczy :D Edgar w light, ale nim grałem tylko do 30 kilku walk(nabije mu lvl max i wtedy dogram).

Mam GSP w kolekcji i nim na razie dużo nie grałem(tak samo jak u Frankiego nabijam mu lvl, chociaż jest ciężko, bo jakoś umiejętności rzadko wpadają), ale mogę stwierdzić - jest bardzo dobry.

Sam chciałbym mieć GSP :) tak wgl George jest ogromny w tej grze, tutaj porównanie, jak wygląda przy Belforcie

11289448_1009664092401146_3325146782722334891_o.jpg
 
Sam chciałbym mieć GSP :) tak wgl George jest ogromny w tej grze, tutaj porównanie, jak wygląda przy Belforcie

11289448_1009664092401146_3325146782722334891_o.jpg
A jak się cieszyłem jak mi wypadł w paczce :D Za jakieś 10 minut event wystartuje i jeżeli nie dadzą jakiejś ciekawej paczki to będę zerował swoje konto paczkami 25 x 2tyś. Może jakiś zawodnik wpadnie(oby!).
 
A jak się cieszyłem jak mi wypadł w paczce :D Za jakieś 10 minut event wystartuje i jeżeli nie dadzą jakiejś ciekawej paczki to będę zerował swoje konto paczkami 25 x 2tyś. Może jakiś zawodnik wpadnie(oby!).

Już wiadomo. Wg mnie w tej "tańszej" paczce jest Benavidez...
 
25 paczek otwartych wpadli mi tylko jako doświadczenie Jorgensen, Easton, Uyenoyama. Benavidez to raczej słabo, czyli gra do 1 000.
 
Bezsens, żeby zdobyć nawet te 4tysiaki punktów to trzeba się tyle namęczyć co normalnie w poprzednich eventach za złotego. Nie wiem nawet czy będę cierpliwy, aby zdobyć na 3 paczki.

A co do Dominicka @mmammag - grałbym :D
 
Czy wy też za pokonanie hendo w evencie dostajecie 20pkt?

Dokładnie dostaję 3x20pkt + 150 za Hendersona.

Bezsens, żeby zdobyć nawet te 4tysiaki punktów to trzeba się tyle namęczyć co normalnie w poprzednich eventach za złotego. Nie wiem nawet czy będę cierpliwy, aby zdobyć na 3 paczki.

A co do Dominicka @mmammag - grałbym :D

Przez 2h zbierałem te 4k punktów ;)

PS: Nawet nie wiesz, jak się jaram tym Cruzem :)
 
Dokładnie dostaję 3x20pkt + 150 za Hendersona.



Przez 2h zbierałem te 4k punktów ;)

PS: Nawet nie wiesz, jak się jaram tym Cruzem :)
2 godziny, to ładnie :D ale normalnie ci nalicza? Ja muszę jeszcze raz sprawdzić, może błąd był, naliczało mi 8x20

Ale sadzę, że moja radość była większa przy zdobyciu GSP :D
 
2 godziny, to ładnie :D ale normalnie ci nalicza? Ja muszę jeszcze raz sprawdzić, może błąd był, naliczało mi 8x20

Ale sadzę, że moja radość była większa przy zdobyciu GSP :D

No właśnie normalnie nalicza(ło) - zdążyłem uzbierać te 4k punktów przed godziną 18. Napisałem wyżej, jak u mnie punkty nabija :)
 
Back
Top