EA SPORTS™ UFC®

Mi teraz przy logowaniu na serwer wyskakuje jakiś błąd i nie wiem o co chodzi...#help
A czytałeś co tam napisali? :) Musisz wejść w sklep google i pobrać aktualizację gry, coś ponad 400 MB. Instalujesz, potem 66 aktualizacji przy starcie i masz nową wersję gry.
 
No nieźle, żeby zdobyć więcej pkt w nowym evencie trzeba mieć dziewczynkę w koguciej.

Dlatego kupiłem paczkę z Holly Holm...

m658bdehde2z.png
 
Jak ja mam bić Misie Tate jakąś inną dziewuchą? Ja chce Misie!

Powiem szczerze, że szara Holly nie jest wymarzoną fighterką... no ale było ryzyko, że jakbym kupił 25x2k to by nie wypadła żadna panna, więc już wziąłem tą Holm...

PS: Za 4k Mark Munoz :/ no to będzie ostre zbieranie do 9k...
 
Holm gra się całkiem spoko, umie kopać lowkicki (chyba najlepsze ability w grze).
 
Jak się nie jest połączonym przez fb to pewnie nie można przenieść save na serwer po połączeniu z fb?

Jeśli łączysz się z FB pierwszy raz, to wtedy Twoje postępy są związane z tym kontem. Chociaż nie wiem, czy dobrze zrozumiałem pytanie :confused:
 
Jak się nie jest połączonym przez fb to pewnie nie można przenieść save na serwer po połączeniu z fb?
Chodzi ci o to, że jeśli teraz połączysz z fb to przeniesie/nie przeniesie ci zapisu? Jeśli mówisz o tym, to odpowiedź brzmi: jeśli teraz połączysz się z fb to ten save ci się zapisze co masz.
 
Chodzi ci o to, że jeśli teraz połączysz z fb to przeniesie/nie przeniesie ci zapisu? Jeśli mówisz o tym, to odpowiedź brzmi: jeśli teraz połączysz się z fb to ten save ci się zapisze co masz.
Na pewno? Potwierdzone na stopro? Bo się bym połączył z fb(bezpieczniej w razie utraty danych, będzie to na serwerze) Obawiałem się czy nie stracę moich cennych wymęczonych Zawodników :D
 
Na pewno? Potwierdzone na stopro? Bo się bym połączył z fb(bezpieczniej w razie utraty danych, będzie to na serwerze) Obawiałem się czy nie stracę moich cennych wymęczonych Zawodników :D
Sam to zrobiłem, też miałem obawy, ale zostało tak jak było i się zapisały. Chyba, że miałem szczęście, o.
 
Sam to zrobiłem, też miałem obawy, ale zostało tak jak było i się zapisały. Chyba, że miałem szczęście, o.
Udało się, cały stan gry pozostał, a ja teraz jestem pewniejszy i szczęśliwszy :D
A co dają znajomi w grze? Można się z nimi pojedynkować czy jak? Ktoś to testował?
 
Mam jeszcze 15 walk Gusem do końca :D Długo to trwało, ale teraz już końcówka się zbliża. Będę mógł zając się moją pozostałą załogą.
 
Back
Top