EA SPORTS™ UFC®

Jak macie zawodnika z 50 levelem, to mu jeszcze udoskonalacie umiejętności chociaż już nic nie podnoszą? Według mnie nie ma to sensu, więc mojego Gusa zostawię tak jak mam i będę grał już bez udoskonaleń
(11 700, 8 800, 8 500 tyle u mnie ma).

Trzeba grać ostro o Barao :D w najniższej Perez i Michel są za słabi.
 
Jak macie zawodnika z 50 levelem, to mu jeszcze udoskonalacie umiejętności chociaż już nic nie podnoszą? Według mnie nie ma to sensu, więc mojego Gusa zostawię tak jak mam i będę grał już bez udoskonaleń
(11 700, 8 800, 8 500 tyle u mnie ma).

Belfortem tak udoskonaliłem. Zdrowie Vitora (14300) nie urosło, ale moc poszczególnych "abilities" owszem i np. wyexpiłem poddania do 8k.
 
Cain wolniutki :) a przynajmniej w porównaniu do Gusa. Ale ja juz swoj cel osiągnołem wiec narazie odpiszczam. Jedyne co to z checią pograłbym Conorem albo CoCo
 
Cain wolniutki :) a przynajmniej w porównaniu do Gusa. Ale ja juz swoj cel osiągnołem wiec narazie odpiszczam. Jedyne co to z checią pograłbym Conorem albo CoCo
Ale wiesz, że Bedorf nie prędko do UFC zawita :tiphatb::fro:
JBJ wiadomo

Mam łatwy sposób na Noga :D Prawie w ogóle nie broni podbródkowych, które u mnie zabierają 400 życia
 
Teraz to już przesada, zawsze po tej większej walce(tu akurat 153) był w skrzynce zawodnik, a teraz...nic. Kur:bomb:.
 
Zawodnicy zwolnieni z organizacji:
Tim Elliott - UFC 2-4
Louis Gaudinot - UFC 1-3
Do tego jest jeszcze Carmont
Ciekawe czy będzie za nich jakieś zastępstwo.
 
Jak już tak dali kobiety do FIFY, to mogliby dołożyć kobiecą dywizję i do UFC ;)
 
Zawodnicy zwolnieni z organizacji:
Tim Elliott - UFC 2-4
Louis Gaudinot - UFC 1-3
Do tego jest jeszcze Carmont
Ciekawe czy będzie za nich jakieś zastępstwo.

Carmont w przeciwieństwie do realnej pracy w oktagonie, nie jest taki nudny. :lol:

Co do gry, wczoraj odebrałem telefon po trzech tygodniach naprawy, więc muszę nadrobić. Aktualnie piłuję na złotym Belforcie, którego wczoraj wygrałem ze skrzynki.
 
Nie gram już tak często jak Gusem, ale własnie skończyłem wszystkie walki Nurmagomedovem i zastanawiam się kto dalej, Bisping ?
 
Back
Top