Podwieszony Duubertowa i przyjaciele (Hyde Park 2.0)

Status
Not open for further replies.
@Laikike1 wyjechales czy jak? idziesz dziś na arke?:bleed::mamed:
nd7n00.jpg
 
@MuraS podeślę plik tylko muszę trochę "przemodelować" :KotKapitalista:żeby się Cukenberg nie przyczepił :)
Druga sprawa - przydałoby się błogosławieństwo szefostwa by użyć logo Cohones. Nie do twarzy mi w pasiaku #pdw
Trzy - to logo brałem z forum i jest w dosyć małej rozdzielczości więc nie wiem jak wyjdzie na wydruku.
No i jakby ktoś faktycznie ogarnął jakąś drukarnie to mógłby napisać jaki plik i w jakim rozmiarze jest potrzebny.
@Masu zamienię na MIENSO :lol:
Jak znajdę wolną chwilę to pomyślę nad innymi nadrukami (np. piwo i czipsy), może się spodoba i będą w sklepie MMARocks :boss: (na dniach)
PS. Jakby się dało nadruk również na plecach to już widzę oczami wyobraźni numer i forumowy nick :bleed:
 
@MuraS podeślę plik tylko muszę trochę "przemodelować" :KotKapitalista:żeby się Cukenberg nie przyczepił :)
Druga sprawa - przydałoby się błogosławieństwo szefostwa by użyć logo Cohones. Nie do twarzy mi w pasiaku #pdw
Trzy - to logo brałem z forum i jest w dosyć małej rozdzielczości więc nie wiem jak wyjdzie na wydruku.
No i jakby ktoś faktycznie ogarnął jakąś drukarnie to mógłby napisać jaki plik i w jakim rozmiarze jest potrzebny.
@Masu zamienię na MIENSO :lol:
Jak znajdę wolną chwilę to pomyślę nad innymi nadrukami (np. piwo i czipsy), może się spodoba i będą w sklepie MMARocks :boss: (na dniach)
PS. Jakby się dało nadruk również na plecach to już widzę oczami wyobraźni numer i forumowy nick :bleed:
Panie w innym kolerze to koszulki czyli czarnym :D. No i zapewnij sobie 10% od sprzedazy ze sklepu MMARocks
 
Podnieta w tym temacie sięga zenitu haha .Czym wy się podniecacie że z kobieta popiszecie przez internet ? Rozumiem niecodzienna sytuacja ale nie wariujmy , zauważyłem połowa jak i nawet większość cohones wypowiada się bardzo chetnie w temacie który ma zwiazek z dupą i cyckami... zapomniałem i rudym krasnalem z Irlandii :) Macie wolna reke i kilka stron z czerwona grafika wiec sobie tam testosteron uregulujcie a potem udzielajcie się bez podtekstów skierowanych do nowej pani redaktor .
@MysticBęben ja ciebie nie pamietam jaki nick miałeś wczesniej ?Z tym co wczesniej napisałeś o mnie i @Nilg to się zgadza :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top