Podwieszony Duubertowa i przyjaciele (Hyde Park 2.0)

Status
Not open for further replies.
Żeby była jasność nie przywaliłem jej od tak :-D tylko na sparingach i to sama powiedziała że mam bić tak jak z facetem, no to biłem. Dziwię się że nie załapałem się w tym filmiku promującym nową grę UFC gdzie byłe Conor, Ronda, Tyson jako najszybsze KO :mamed::mamed:
Nie wiesz, że jak kobieta mówi jedno to oczekuje drugiego? Chciała dać Ci okazje do bycia dżentelmenem, a tu taki zonk. Poza tym słabą gardę miała.
 
Poza tym słabą gardę miała.
Dokładnie. Nie twoja wina @Gienek, że nie potrafiła trzymać gardy.

Podnieta w tym temacie sięga zenitu haha .Czym wy się podniecacie że z kobieta popiszecie przez internet ? Rozumiem niecodzienna sytuacja ale nie wariujmy , zauważyłem połowa jak i nawet większość cohones wypowiada się bardzo chetnie w temacie który ma zwiazek z dupą i cyckami... zapomniałem i rudym krasnalem z Irlandii :) Macie wolna reke i kilka stron z czerwona grafika wiec sobie tam testosteron uregulujcie a potem udzielajcie się bez podtekstów skierowanych do nowej pani redaktor .
Ty zawsze tak wszystko na poważnie bierzesz?
Zresztą połowa komentarzy jest w ogóle o czymś innym (nie ujmując nic Pani redaktor), np o nowych koszulkach.
 
Nie wiesz, że jak kobieta mówi jedno to oczekuje drugiego? Chciała dać Ci okazje do bycia dżentelmenem, a tu taki zonk. Poza tym słabą gardę miała.
Ona nie lubi dżentelmenów :-D chciała to jej przywaliłem. Najpierw prawy prosty a póżniej lewy na wątrobę a na koniec kolankiem w bęben, nie chciałem na twarz, więc w sumie można powiedzieć że zachowałem się jak dżentelmen bo nie biłem po twarzy :-D
 
Temat przekroczył 10 000 wyświetleń. Panna Dubert to największy sukces MMARocks od czasów przejścia na nowy silnik forum.

Wiewiur wznoszący toast:

JGLtoast-2.gif
 
Ponieważ jeszcze nie nadrobiłem od wczoraj - mam pytanie: temat Magdy został oficjalnym HydeParkiem czy jeszcze za mało w nim offtopu? @Wewiur, mam nadzieję że znalazłeś jakąś mamę, na majowe poszedłem w Twojej intencji odmówić litanię (i za to, żebyś przestał mówić brzydkie wyrazy) ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top