Podwieszony Duubertowa i przyjaciele (Hyde Park 2.0)

Status
Not open for further replies.
@Jakub Bijan Co myślisz? :)
cohonesjp_sarqwer.jpg

Pozwoliłem sobie użyć logo cohones. Mam nadzieję, że się nie pogniewacie :mamed:
Łzy szczęścia moczą mi buty... ale to nic. Kupię sobie gumowce i będę w tej koszulce chodził i płakał.
 
Jestem w tej kwestii świeżakiem po całości, interesuję się tym na poważnie od roku także wszelkie hejty, krytyka (ale konstruktywna poproszę) i wątpliwości są uzasadnione. Wszystko przyjmę na klatę (albo cycki, to chyba odpowiedniejsze w moim przypadku) i będę się uczyć, więc proszę o wyrozumiałość, cierpliwość i dobre rady ;)
Co mnie skłoniło? To się zaczęło nagle, kiedy poszłam na sparingi do klubu, w którym trenował mój młodszy brat no i tak już zostało ;) Teraz to ja w tej kwestii jestem bardziej "męska" niż on ;D



Cóż, kiedy mam zajęcia na 8 rano to to UFC nie wchodzi za bardzo w grę, ale staram się to jak najszybciej nadrabiać :D A ta nutella to też tak niekoniecznie bo by mnie trenerka zabiła :D

Mam nadzieję, że wyczerpałam temat :3

Oj,krytyka będzie i to nie zawsze konstruktywna,ale takimi rzeczami się nie przejmuj.

Jak interesujesz się od roku,to Conora ogarnęłaś- czyli 90% tego,co powinnaś wiedzieć o mma.
 
@J-Son podeślesz grafikę z koszulki w dobrej jakości. Nie to, że wątpię, że kiedyś zostanie uruchomiony sklep MMARocks tylko chciałbym w niej pochodzić. A jak będę czekał na @defthomas to wnuki mi kupią na prezent.

To samo @J-Son
Tak, że wbijam do jakiegoś studia reklamy czy innego kurestwa, zostawiam projekt i przychodzę za kilka dni po koszulkę. Da radę ?
 
To samo @J-Son
Tak, że wbijam do jakiegoś studia reklamy czy innego kurestwa, zostawiam projekt i przychodzę za kilka dni po koszulkę. Da radę ?
Z tym nie ma problemu, tylko technikę nadruku trzeba ogarnąć, żeby po 2 razach się nie sprało. Dałbym jakiś element personalizujący koszulkę np. nick na plecach
 
Z tym nie ma problemu, tylko technikę nadruku trzeba ogarnąć, żeby po 2 razach się nie sprało. Dałbym jakiś element personalizujący koszulkę np. nick na plecach
Tylko wtedy pojawia się "problem" kosztów. Inny nadruk to nowa matryca, a to zwiększa cenę. Przy takim samym nadruku koszt matrycy rozkłada się na liczbę koszulek.
 
Z tym nie ma problemu, tylko technikę nadruku trzeba ogarnąć, żeby po 2 razach się nie sprało. Dałbym jakiś element personalizujący koszulkę np. nick na plecach

I koniecznie dobrą gramaturę. Ostatnio jak zamówiłem koszulkę przez neta, to była taka "przewiewna" , że dłoń było widać przez koszulkę.
 
I koniecznie dobrą gramaturę. Ostatnio jak zamówiłem koszulkę przez neta, to była taka "przewiewna" , że rękę było widać przez koszulkę.
200 z tego co pamiętam już daje radę.. Ale ręki uciąć sobie nie dam.. ;)
 
Oż kurcze, 20 stron bo redakcja babke zatrudniła. Cohonesowicze ostro niedojebani są widzę :)

Redakcjo, zatrudnijcie jeszcze z 2 kobitki i MMA przestanie wam być potrzebne.
Kobita w redakcji już jest, więc teraz jest czas by zatrudnić jakiegoś murzyna czy innego dżender. Patrzcie tego, harem by se budował.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top