Podwieszony Duubertowa i przyjaciele (Hyde Park 2.0)

Status
Not open for further replies.
To jest świetny temat, zamiast błądzić po internecie, wszystkie absurdy życia są tu pod ręką. Tęcza
A tak w ogóle to pamięta ktoś co było na tym forum przed pojawieniem się Duubertowej? Chyba coś o łapaniu i rzucaniu, biciu się pogłowie, tochę o Pudzianie i jeszcze wpisy o jakims zakompleksionym rudzielcu
 
A tak w ogóle to pamięta ktoś co było na tym forum przed pojawieniem się Duubertowej? Chyba coś o łapaniu i rzucaniu, biciu się pogłowie, tochę o Pudzianie i jeszcze wpisy o jakims zakompleksionym rudzielcu
Uwierzę we wszystko, ale nie w tego rudzielca. Przecież Polacy nie lubią rudych, co jest naukowo udowodnione.:boss: Niemożliwe żebyśmy wcześniej zajmowali się takimi bzdetami. No way. Pomyliłeś fora kolego. Może hodowcy papug albo miłośnicy kotów gadają o zakompleksionych rudzielcach, ale nie cohonesowicze. Nie może być.
 
no gi> gi
9aaaecccac49.gif
 
Uwierzę we wszystko, ale nie w tego rudzielca. Przecież Polacy nie lubią rudych, co jest naukowo udowodnione.:boss: Niemożliwe żebyśmy wcześniej zajmowali się takimi bzdetami. No way. Pomyliłeś fora kolego. Może hodowcy papug albo miłośnicy kotów gadają o zakompleksionych rudzielcach, ale nie cohonesowicze. Nie może być

Gratuluję @duubertowa sprawiłąś, że nawet o conorze zapomnieli.

P.S. Tak w ogóle to fajnie, że nie jesteś ruda
 
A czym koleżanka będzie się tu zajmować? Skąd się "wzięła"? itp Jeśli padły odpowiedzi na te pytania to sorry, ale nie mam czasu przekopywać pierdyliona stron:|
 
A czym koleżanka będzie się tu zajmować? Skąd się "wzięła"? itp Jeśli padły odpowiedzi na te pytania to sorry, ale nie mam czasu przekopywać pierdyliona stron:|
Ponoć "na dniach" ma wydać "oświadczenie". Pisane wierszem jak słyszałem.
#PanTadeuszstyle
 
W drugim dementuje pierwsze.
A w trzecim dochodzę do wniosku że pierwsze było lepsze i jednak do niego wracam ;)

Skorzystam z okazji, że jeszcze nie ma tutaj spamu, jest sobota bardzo wcześnie rano i pewnie niewielu z Was zagląda tu o tej porze (sama bym spała gdybym na materiał nie jechała :D) i odpowiem na kilka pytań, które tu padły ;)
@duubertowa napisz cos swojego, co tu robisz, co lubisz, dlaczego mamy brac Cie na powaznie... oczywiscie w temacie mma.

Co tu robię?
Dostałam szansę, będę robiła wszystko, żeby ją wykorzystać jak najlepiej ;) A że jestem nowa, to nie oczekuj/oczekujcie, że będę się tu pojawiała cyklicznie z artykułami bo jeszcze nie jest tu do końca ustalona moja rola :) na razie będę się uczyć, pomagać, podpatrywać pracę i czasem na pewno coś z moim imieniem i nazwiskiem się pojawi ;)

Napisz coś swojego.
Nie tylko moje zdjęcia krążą po internetach :) Piszę również dla innego portalu, tam również zajmuję się sportami walki w bardziej lokalnym aspekcie (i czasem piłką ręczną ale to jak mnie zmuszą :D). Są wywiady, są zapowiedzi, są relacje z gal ;) można ocenić na razie to :)

Dlaczego mamy Cię brać na poważnie w temacie MMA?
Obecnie nie mogę wymagać tego od Was ;) Nie znacie mnie, więc na razie cieszę się z kredytu zaufania u niektórych i... specyficznym, ale miłym powitaniu przez innych :D Na razie mogę prosić o wyrozumiałość, ale chwilową, bo to że baba nie oznacza specjalnego traktowania przez całe życie :D Wciąż się uczę, wciąż bardzo dużo jest dla mnie nowości, codziennie poznaję MMA i pozostałe sporty walki na nowo.

Także @dobryskun mam nadzieję, że trochę przybliżyłam temat, który w tym ogromie komentarzy był, ale się zgubił :/

A teraz życzę miłego dnia, dobrej porannej kawy i oderwania się od Cohones czasem, choć to naprawdę uzależniające :D
Pozdrawiam ja i mój wkurzający touchpad :)
 
I weź tu człowieku żyj bez internetu i pracuj ciężko jak za moment możesz nie nadążyć co się tutaj dzieje...
#cohonesnowymżyciem
Z początku bardzo mnie zaskoczył ten angaż. Ciężko mi sobie wyobrazić żebyście zatrudnili faceta, który interesuje się MMA ledwie roczek. Pomyślałem sobie - no cóż, cycki zrobiły swoje... ale teraz widzę, że dziewczyna zdecydowanie wie co robi :cool:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top