Brawler098
WSOF Light Heavyweight
Nic. Z samego treningu i żarcia jesteś w stanie wykrzesać więcej niż myślisz, ale fakt musisz to zgłębiać a jak Ci się nie chce to tak jak większość: sterydy + mięso+ odżywki i dokładasz klamotow, czujesz się niezniszczalny a potem to już z górki : pierwsze zerwania, urazy, mało tlenu i chujowa mobilność ciała = jeszcze więcej bóluTy nie bijesz?

i amputacjami posladów.. takze no.










