Doping, sterydy i inne środki

Pytanie z innej polki Mordy... :lol:
Utrata nasienia, seks/masturbacja a budowanie masy miesniowej?
Czytalem kiedys że ze sperma sporo hormonow spierdala z organizmu tez te dzieki ktorym buduje sie miesnie.
Zaglebial sie ktos w temat?
Seks jak i proces zdobywania dupeczek z naukowego punktu widzenia są ważnymi czynnikami zwiększającymi poziom testosteronu.
Pewność siebie, dopamina, serotonina itd Walenie gruchy SOLO na bank będzie obniżać poziom teścia.

Jak nie wbijasz z zewnątrz to może mieć większy wpływ na całkowity poziom teścia, bo ten hormon jest zależny od zajebiście wielu wielu rzeczy - od jedzenia przez styl życia, nawet długość snu ma wpływ na poziom teścia i lybydo.

Ja nawet raz robiłem badania dzień po bzykaniu starej, ale na bombie zawsze mam "poza skalę pomiaru" i panie z synevo każą robić jeszcze raz.
:śmiech:


Jak ktoś ma czas to polecam z naukowego punktu widzenia. Dużo wiadomych pierdół ale z ciekawości obejrzeć warto.
Jeszcze parę lat i u nas będzie legalnie bez problemu można załatwić dobrze zrobione TRT, bo póki co niektórzy endokrynolodzy z post komuny nawet nie wiedzą z czym to się je.

Od ok 27-28 minuty jest temat SEKS DRIVE

 
@Siwy25_1 Mordo Ty coś wspomniałeś o jakiś zastrzykach np. w kolano na urazy. Lepsze to niż ten drogi kwas hialuronowy który wciska ortopeda? :zakręcony:
BPC157
TB500

W stanach połączenie tych peptydów jest znane jako "VOLVERINE STACK". Rozrabiasz z solą fizjologiczną i strzykawką insulinową wbijasz w okolicę problemu - byle nie w samo miejsce bólu żeby uniknąć dodatkowych stanów zapalnych.

Ja mogę polecić. Stosowałem na kolano po naderwaniu więzadła (też mi ortopeda wciskał kolagen po 250 zł za strzała x co najmniej 5-8 xD)
oraz na bark po zerwaniu nadgrzebieniowego. Do tego zestaw ćwiczeń i stawy w 99% wróciły do sprawności.

Te peptydy muszą działać, bo BPC już zostało przez agencję leków przyblokowane do szerokiej sprzedaży.

A co odjebałeś ananasie ?
 
BPC157
TB500

W stanach połączenie tych peptydów jest znane jako "VOLVERINE STACK". Rozrabiasz z solą fizjologiczną i strzykawką insulinową wbijasz w okolicę problemu - byle nie w samo miejsce bólu żeby uniknąć dodatkowych stanów zapalnych.

Ja mogę polecić. Stosowałem na kolano po naderwaniu więzadła (też mi ortopeda wciskał kolagen po 250 zł za strzała x co najmniej 5-8 xD)
oraz na bark po zerwaniu nadgrzebieniowego. Do tego zestaw ćwiczeń i stawy w 99% wróciły do sprawności.

Te peptydy muszą działać, bo BPC już zostało przez agencję leków przyblokowane do szerokiej sprzedaży.

A co odjebałeś ananasie ?
Wyszla mi jakiś czas temu torbiel bakera malutka na ścięgnie byłem u jednego ortopedy powiedział że to nic takiego od nadciagniecia ściegien... :facepalm:
Wróciłem do roboty a robiłem masę kilometrów i za kółkiem też dużo, zaczęło mi się odzywać. Zrobiłem sobie rezonans prywatnie i tak samo poszedłem do innego ortopedy z tym (pozdr NFZ...)
Powiedział że jakaś błona w stawie przeszkadza, proponuje zastrzyk z kwasu za sześć stówek ale nie gwarantuje że problem się skończy i może być konieczna operacja... :damjan:
Gdzie to dostanę?
 
Wyszla mi jakiś czas temu torbiel bakera malutka na ścięgnie byłem u jednego ortopedy powiedział że to nic takiego od nadciagniecia ściegien... :facepalm:
Wróciłem do roboty a robiłem masę kilometrów i za kółkiem też dużo, zaczęło mi się odzywać. Zrobiłem sobie rezonans prywatnie i tak samo poszedłem do innego ortopedy z tym (pozdr NFZ...)
Powiedział że jakaś błona w stawie przeszkadza, proponuje zastrzyk z kwasu za sześć stówek ale nie gwarantuje że problem się skończy i może być konieczna operacja... :damjan:
Gdzie to dostanę?
:gdzie:

u lokalnego koksa z siłowni
:śmiech:

ew https://pro-peptydy.pl/ z kodem WOLSKI masz zniżkę.
 
Wyszla mi jakiś czas temu torbiel bakera malutka na ścięgnie byłem u jednego ortopedy powiedział że to nic takiego od nadciagniecia ściegien... :facepalm:
Wróciłem do roboty a robiłem masę kilometrów i za kółkiem też dużo, zaczęło mi się odzywać. Zrobiłem sobie rezonans prywatnie i tak samo poszedłem do innego ortopedy z tym (pozdr NFZ...)
Powiedział że jakaś błona w stawie przeszkadza, proponuje zastrzyk z kwasu za sześć stówek ale nie gwarantuje że problem się skończy i może być konieczna operacja... :damjan:
Gdzie to dostanę?
Pierdol bpc, bo pewnie Cię tylko połaskocze. Prawdę mówiąc nie wiedziałem, że torbiel bakera leczy się hialuronem (zakładam, że lekarz wie co proponuje) zatem załatw sobie hialuron dla koni - od weta i tym się uracz. Do tego ogarnięty fizjo mocno może pomóc z bólami i brakiem mobilności. Uprzedzam, że ni chuj nie zagłębiałem się w temat.
 
Pierdol bpc, bo pewnie Cię tylko połaskocze. Prawdę mówiąc nie wiedziałem, że torbiel bakera leczy się hialuronem (zakładam, że lekarz wie co proponuje) zatem załatw sobie hialuron dla koni - od weta i tym się uracz. Do tego ogarnięty fizjo mocno może pomóc z bólami i brakiem mobilności. Uprzedzam, że ni chuj nie zagłębiałem się w temat.
Ło kurwa Panie xD
Lekarz z górnej półki tym razem... Nie boli mnie na codzien tylko jak przeciaze, mobilność mam zajebista tylko sporo urazów nie wyleczonych które się mszczą. :(
 
Ło kurwa Panie xD
Lekarz z górnej półki tym razem... Nie boli mnie na codzien tylko jak przeciaze, mobilność mam zajebista tylko sporo urazów nie wyleczonych które się mszczą. :(
To jest ten sam środek, po prostu w wyższym stężeniu. Widzę że nawet bez problemu w internetach jest do kupienia. Jeśli chodzi o bóle przeciążeniowe, to hialuron faktycznie powinien pomóc.
 
Napierdalanie zastrzyków w kolano bez znajomości anatomii i dokładnego umiejscowienia przyczyny to na pewno zajebisty pomysł
 
Witam, podepnę się z kilkoma pytaniami, na które fajnie jak ktoś udzieli odpowiedzieć. A mianowicie, jest polski zawodnik MMA/k1, który trochę startuje amatorsko i trochę bije się na tych zawodowych galach. czyli przeszedł na zawodostwo, ale jeszcze nie do końca. Zostaje złapany na dopingu na tych amatorskich. Gdy POLADA, wyda wyrok zawieszenie np, 2-4 lata. To może on bez przeszkód startować już tylko w federacjach dla zawodowców ? Oczywiście, wiąże się to z banem dożywotnim na stary dla amatorów i innych zawodach typu olimpiady.
2. Znacie zawodników co byli w UFC, zostali złapani na dopingu i zawieszeni przez USADA. Zrezygnowali z UFC żeby móc się bić gdzie indziej ? Bo zawieszenie usady obowiązuje na całe stany, czy po prostu w tej organizacji gdzie ona funkcjonuje a bić się można w innych organizacjach ?
 
Witam, podepnę się z kilkoma pytaniami, na które fajnie jak ktoś udzieli odpowiedzieć. A mianowicie, jest polski zawodnik MMA/k1, który trochę startuje amatorsko i trochę bije się na tych zawodowych galach. czyli przeszedł na zawodostwo, ale jeszcze nie do końca. Zostaje złapany na dopingu na tych amatorskich. Gdy POLADA, wyda wyrok zawieszenie np, 2-4 lata. To może on bez przeszkód startować już tylko w federacjach dla zawodowców ? Oczywiście, wiąże się to z banem dożywotnim na stary dla amatorów i innych zawodach typu olimpiady.
2. Znacie zawodników co byli w UFC, zostali złapani na dopingu i zawieszeni przez USADA. Zrezygnowali z UFC żeby móc się bić gdzie indziej ? Bo zawieszenie usady obowiązuje na całe stany, czy po prostu w tej organizacji gdzie ona funkcjonuje a bić się można w innych organizacjach ?
2. Byli tacy co po złapaniu walczyli bardzo szybko na ACA nazwisk nie przytoczę na ten moment bo nie mam jak szukać :)
 
2. Byli tacy co po złapaniu walczyli bardzo szybko na ACA nazwisk nie przytoczę na ten moment bo nie mam jak szukać :)
Ja znalazłem Ryslana Magomedova, ale on po 4 latach dopiero zawalczył na ACA
13F6FC04-3AD2-4EAE-B77B-B7F0918DC82D.png
 
Witam, podepnę się z kilkoma pytaniami, na które fajnie jak ktoś udzieli odpowiedzieć. A mianowicie, jest polski zawodnik MMA/k1, który trochę startuje amatorsko i trochę bije się na tych zawodowych galach. czyli przeszedł na zawodostwo, ale jeszcze nie do końca. Zostaje złapany na dopingu na tych amatorskich. Gdy POLADA, wyda wyrok zawieszenie np, 2-4 lata. To może on bez przeszkód startować już tylko w federacjach dla zawodowców ? Oczywiście, wiąże się to z banem dożywotnim na stary dla amatorów i innych zawodach typu olimpiady.
2. Znacie zawodników co byli w UFC, zostali złapani na dopingu i zawieszeni przez USADA. Zrezygnowali z UFC żeby móc się bić gdzie indziej ? Bo zawieszenie usady obowiązuje na całe stany, czy po prostu w tej organizacji gdzie ona funkcjonuje a bić się można w innych organizacjach ?

USADA jest częścią WADA, więc ban jest na cały świat, ale jest wiele organizacji mma, które nie podpadają pod wade.
 
@gosu
Robisz badania? Ile masz estradiolu na cyklu bez użycia ai? Jakie ratio T to E?

Robię, badania to podstawa.
Bez AI wywala ponad normę. Pół ari raz na tydzień normuje mi na 25-30 (skala 11-42)

Niestety każdy organizm inaczej reaguje na SAA ja mam ten urok, że muszę trzymać estro w ryzach.
 
@gosu


Robię, badania to podstawa.
Bez AI wywala ponad normę. Pół ari raz na tydzień normuje mi na 25-30 (skala 11-42)

Niestety każdy organizm inaczej reaguje na SAA ja mam ten urok, że muszę trzymać estro w ryzach.

Ja pierdole, zostaw to w pizdu bo sobie krzywdę zrobisz i do czterdziestki zostaniesz kaleką

Na chuj łebki ruszają estro przy teściu wyjebanym poza skale (>1500ng/dl) :juanlaugh:

Chłopie, ile miałeś tego estradiolu ponad skalę? Zdrowi ludzie nie będący na bombie mają ratio e2 stanowiące mniej więcej 5% testosteronu całkowitego. Ludzie będący na 600mg testosteronu tygodniowo mają ratio 0.2%. Dobre ratio to 100:1. Jeżeli masz teścia wypierdolonego w kosmos na powiedzmy 3000ng/dl, czyli powiedzmy 3,5x górnych widełek w labach, to jak masz estro również wyjebane 3,5x ponad górne widełki (czyli powiedzmy 150pg/dl) to jest kurwa normalne, baranie, i tego się nie powinno ruszać. Zbijanie tego tylko cię rozjebie, bo kompletnie wypiardalasz gospodarkę hormonalną z równowagi, masz za mało estrogenu względem potężnej ilości testosteronu, dodatkowo zmieniasz wrażliwość receptorów estrogenowych (im mniej estro, tym większa wrażliwość receptora, bo organizm zawsze dąży do homeostazy), napierdalasz ten arimidex po 6 miesięcy i jak odstawisz to masz później rebound estro, bo zalewa cię jego większa ilość + masz wrażliwe receptory...

Tak więc nie wiem na chuj to bierzesz, marnujesz kasę i obciążasz tylko organizm niepotrzebnym lekiem, w dodatku rozpierdalasz tym przysrosty.

AI się bierze jak są widoczne sajdy estrogenowe, napierdalanie tego prewencyjnie przy normalnym t/e ratio to debilizm. Mam nadzieję, że pomogłem. Odstaw szprycę, bo się przekręcisz.

PS Anastrazol nie działa na ginekomastię, więc jak myślisz, że branie tego prewencyjnie cię przed tym uchroni, to jesteś w błędzie :juanlaugh:
 
Back
Top